Keystone logo
© Eva Dang
Stratford College Of Business Management

Stratford College Of Business Management

Stratford College Of Business Management

Įvadas

Stratfordas kolegija suteikia pamoka paslaugas aukštos kokybės Britų švietimo programų ir seminarų vietos ir tarptautiniu mastu.

Stratfordas Kolegija yra įsikūrusi Telford, Shropshire, Jungtinė Karalystė su centrų Londone ir Abudžoje (Nigerija). Mes taip pat siūlome kursus per nuotolinio mokymosi.

Mes esame įsipareigoję teikti aukščiausios kokybės išsilavinimą ir kūrimo aplinka. Mūsų studentai naudos iš intensyvios mokslą ir atsidavęs personalas. Mes jungiame tradicines vertybes su šiuolaikinio požiūrio ir technologijas, užtikrinančias, kad visi kursai yra pristatomos ir mokoma labiausiai veiksmingu ir efektyviu būdu už sėkmę.

Mūsų programos yra parengtos ir pristatomas bendradarbiaujant su gerbiamų JK institucijų ir paprastai skolintomis iš interneto platformą, kuri maitina pamoka akademijas Jungtinėje Karalystėje ir užsienyje.

Mūsų studentai pagrįstos už JK ribų gali įgyti visame pasaulyje pripažintas britų kvalifikaciją nebereikės keliauti į Didžiąją Britaniją. Be to, visi mūsų kursai garantuoti progresavimą tolesnio tyrimo institucijose Didžiojoje Britanijoje. Tai suteikia mūsų tarptautiniu pagrindu Studentai pradeda savo programas atitinkamose šalyse ir užbaigti Jungtinėje Karalystėje arba atvirkščiai, jei to pageidauja lankstumo.

Visi mūsų tarptautinės akademijos veikti kaip profesinių mokyklų teikti mokslą studentams, dalyvaujantiems mūsų viduje sudarytos programas arba savarankiškai išdėstyti egzaminų Kursai / teikiamas kvalifikacijas kitų universitetų ar kolegijų. Studentai gauna į veidą mokslą ir paramą iš gerai apmokytas personalas jų vietos akademijos programas, kurios administruoja ir vertinami iš mūsų kolegijoje Jungtinėje Karalystėje per nuotolinio mokymosi.

Vietos

  • Telford

    1 Bridge Street, Oakengates, , TF1 2AH, Telford

    Klausimai