Keystone logo

SCI-Arc

A logo

Įvadas

Įsikūręs miesto centro Los Andžele, Sci-lankas yra naujovių centras ir vienas iš tautos kelias nepriklausomų architektūros mokyklose.

Pranešimas iš direktoriaus

Sci-lankas visada plečiasi ir didinti savo ambicijas. Mūsų Globalizacijos erai, dizaino klausimais, kaip niekada anksčiau, ir mes turime gebėjimą nustebinti pasaulį, parodant visus skirtingus būdus, kuriais dizainas gali paversti jį.

Misija

Sci-ARC misija yra reimagine pačius kraštus architektūra, šviesti architektus dalyvauti, spėlioti ir naujoves.

Istorija sci-Arc

Sci-lankas buvo įkurta 1972 metais Santa Monikoje keletas dėstytojų ir studentų grupės, kurie norėjo kreiptis architektūrą iš daugiau eksperimentinio perspektyvos nei siūlomų tradicinių mokyklų.

Žmonės

Sci-ARC vadovybė, dėstytojai ir darbuotojai iš įvairių sluoksnių ir šalių, atspindintis įstaigos globalizmas ir jos studentų organizacijos.

įranga

Per savo ketvirčio mylios ilgio miesteliu, Sci-lankas suteikia studentams integruotą rinkinį išteklių, kurie palaiko akademinę pažangą ir eksperimentus.

Akreditavimas

Bakalauro ir magistro profesionalūs laipsniai SCI-Arc yra akredituota tiek Nacionalinės architektūros akreditavimo valdybos (Naab) ir Vakarų mokyklų asociacija ir kolegijų (WASC).

Remti mokyklos

Sci-lankas remiasi filantropijos paramos iš alumni, tėvams ir draugams palaikyti mūsų pasaulyje žinomas švietimo programas.

Karjera

Sci-lankas pasididžiavimas įdarbinti ir išlaikyti geriausius ir gabiausius kandidatus už ne sci-Arc karjerą, ir yra skirtas sukurti kultūriškai turtingą, meno, įvairių darbo aplinką.

Vietos

  • 960 East 3rd Street Los Angeles, CA 90013, , Los Angeles

Klausimai