Keystone logo
South East European University

South East European University

South East European University

Įvadas

Pietryčių Europa yra privati, pelno aukštojo mokslo institucija, kurią sudaro fakultetų, centrų ir institutų specializuojasi socialinių ir ekonominių mokslų.

Fakultetai organizuojami padaliniai fakultetas, ir jie dirba pagal Universiteto tarybos ar jos vykdomojo komiteto patvirtintą fakulteto tarybos ir universiteto politikos sistemą. Pietryčių Europos universitetas sudaro penki fakultetai: Fakulteto Šiuolaikinių mokslų ir technologijų, Fakultetas kalbų, kultūrų ir komunikacijos, fakultetas, Fakulteto Viešojo administravimo ir politikos mokslų ir Fakultetas Verslo ir ekonomikos,

Universiteto misija yra apibrėžta Statuto (gruodžio 1, 2008) yra pridrzhauva prie pastangų siekti meistriškumo mokymo ir mokslo tiriamojo darbo aukštojo mokslo sistemos šalyje, siūlydami visiems lygias galimybes, remiantis teisingumo ir nuopelnus. Aktyvus bendradarbiavimas su kitų universitetų, tiek Makedonijos ir megjunrodni universitetų, kaip vieną iš pagrindinių elementų universiteto misiją.

Pagrindinis tikslas, kad universitetas yra paleisti ir sugebėjo prisidėti prie aukštojo mokslo albanų kalba, pasitelkdama abipusio etninių grupių supratimo ir pateikti povekjejzichen ir kultūrų požiūris į mokymo ir mokslinių tyrimų, kuriant mokymo programas, atitinkančias Europos ir tarptautinius standartus.

Valdymo organų universiteto tarybos Universiteto rektorius, Senato ir rektoriaus Tarybai.

Pietryčių Europa Jis užėmė trečiąją valstybiniu lygiu tarp 19 universitetų šalyje. Ši reitingavimo supratau užsienio evalvatori TS Tong universiteto Šanchajuje.

Vietos

  • Arhiepiskop Angelarij, nr.1, 1000, Skopje

  • Илинденска бр.335, 1200, Tetovo

Klausimai