Keystone logo

Silesian University - School of Business Administration

A logo

Įvadas

Suteikiame mokymosi prasmę.

Verslo administravimo mokykloje pažangiausi moksliniai tyrimai susitinka su šeimynine regioninio valstybinio universiteto atmosfera. Mūsų miesteliai yra regione, bet mūsų idėjų neriboja vieta. Beveik 3000 studentų priklausome gana mažesnėms aukštojo mokslo įstaigoms. Tačiau studentų ir mokytojų santykis 15:1 leidžia mūsų studentams užmegzti sveikus individualius mentorystės santykius su savo dėstytojais, suteikiant jiems įžvalgos ir pagalbos būdais, kurie būtų neįmanomi didesnėje klasėje. Verslo vartų akademijoje studentai įgyja vertingų praktinių ir problemų sprendimo įgūdžių dirbdami su realiais verslo atvejais. Silezijos universitete mes įkvepiame jūsų augimą ir ugdome jūsų natūralų kūrybiškumą. Jūsų sėkminga ateitis yra mūsų varomoji jėga!

Silezijos universitetas Opavoje (SU), įkurtas 1991 m., turi tris fakultetus ir du universiteto institutus:

  • Filosofijos ir mokslo fakultete Opavoje
  • Verslo administravimo mokykla Karvinoje
  • Viešosios politikos fakultetas Opavoje
  • Matematikos institute Opavoje
  • Fizikos institutas Opavoje

Silezijos universitetas yra teisėtas Europos universitetų asociacijos narys ir prestižinio HR Excellence in Research apdovanojimo savininkas. 2022 m. SU užėmė 231–240 vietas QS EECA universitetų reitinge. Visos siūlomos studijų programos yra visiškai akredituotos Čekijos Respublikos švietimo, jaunimo ir sporto ministerijos.

Esame atviri Pasauliui.

Ar norėtumėte studijuoti, dirbti ar atlikti mokslinius tyrimus užsienyje? Internacionalizacija yra vienas iš pagrindinių mūsų misijos akmenų, SU SBA bendradarbiauja su daugiau nei 60 universitetų daugiausia Europoje, bet taip pat JAV, Rusijoje, Japonijoje ar Kinijoje, suteikdamas plačias galimybes savo studentams ir darbuotojams, nesvarbu, ar tai per Erasmus+, „Horizontas 2020“ ar daug kitų mainų programų ir individualių stipendijų.

Ar mokslas gali būti įdomus?

Mūsų universitete besimokantys jaunuoliai su susidomėjimu, veržlumu ir noru įminti paslaptis ir atrasti naujų dalykų į klausimą atsako teigiamai. Magistrantūros studijų programų ir doktorantūros studijų studentai gali dalyvauti mokslinėje veikloje ir pretenduoti į metų trukmės stipendiją Studentų stipendijų konkurse.

Universiteto ypatybės

2 priėmimo parinktis

Paraišką verslo ekonomikos ir vadybos magistrantūros studijų programai (visiškai dėstoma anglų kalba) galima pateikti internetu per kelias minutes. Prie paraiškos nereikia pridėti jokių privalomų dokumentų, tokių kaip anglų kalbos pažymėjimai. Tai taip paprasta! Per savaitę po sėkmingo stojamojo egzamino, kuris vyksta internetu, išduodamas priėmimo laiškas.

Privalomi dokumentai (fiziškai užsiregistravus Karvinoje, CZE):

  • Oficialiai patvirtintos diplomo, patvirtinančio bakalauro arba tolesnių magistro studijų programų arba magistro studijų programos baigimą, kopijos.
  • Pareiškėjai, baigę studijų programą užsienyje, turi pagrįsti sprendimo dėl užsienio aukštojo mokslo pripažinimo Čekijoje patvirtintą kopiją arba originalą, jei tarptautinėje sutartyje nenurodyta kitaip.

Vizų reikalavimai

Stipendijų ir finansavimo 2 parinktis

Reitingai

Silezijos universitetas yra teisėtas Europos universitetų asociacijos narys ir prestižinio HR Excellence in Research apdovanojimo savininkas. 2022 m. SU užėmė 231–240 vietas QS EECA universitetų reitinge . Visos siūlomos studijų programos yra visiškai akredituotos Čekijos Respublikos švietimo, jaunimo ir sporto ministerijos.

Vietos

  • Silesian University in Opava School of Business Administration in Karviná Univerzitní nám. 1934/3, 73340, Karvina

Klausimai