Keystone logo
SOAS University of London Moksliniai laipsniai (MPhil / PhD) teisėje
SOAS University of London

Moksliniai laipsniai (MPhil / PhD) teisėje

London, Jungtinė Karalystė

3 Years

Anglų kalba

Dieninės, Ištęstinės

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP 4 670 / per year *

Stovykloje

* visos dienos mokestis už mokslo metus: JK / ES £ 4 396; Užsienyje £ 17,967. Dalinio darbo užmokestis per mokslo metus: JK / ES £ 2 198; Užsienyje 8 984 £

Įvadas

Dalyvavimo būdas: Visą ar ne visą darbo dieną


LLM (teisės mokslų magistras) leidžia studentams susikurti savo programos struktūrą, pasirenkant kursus iš daugybės dalykų ir perspektyvų, įskaitant lyginamąją regioninę teisę, prekybos teisę, įstatymus ir plėtrą, komercinę teisę (įskaitant bankininkystės, autorių teisių ir patentų įstatymus). , žmogaus teises, aplinkos įstatymus, islamo įstatymus, ginčų sprendimą ir tarptautinę teisę.

LLM programa yra vieno dalyko teisės programa, kuri gali būti vykdoma per vienerius metus (visą darbo dieną) arba neakivaizdinę per dvejų, trejų ar ketverių metų laikotarpį. Kiekvienas studentas turės priimti dėstomus modulius, lygius keturiems pilniems vienetams. Disertacija bus verta papildomų dviejų vienetų ir baigti LLM programą.

Gavę LLM dėstytojo leidimą, studentai turės teisę pasirinkti vieną papildomą dalyką arba lygiavertį iš panašių magistrantūros modulių SOAS įskaitant atitinkamą kalbos modulį. Papildomas dalykas gali būti pasirinktas pakeičiant visą arba pusinį dalyką.

Visų dėstomų modulių egzaminai bus rengiami kiekvienų metų gegužę / birželį, o disertaciją bus numatyta pateikti paskutinių registracijos metų rugsėjo mėn. Kiekvieno modulio vertinimas gali skirtis priklausomai nuo to, kokią reikšmę turi skirti kiekvieno modulio tiriamieji komponentai.

Tikimasi, kad visi studentai baigs teisės magistrantūrą. Tačiau studentai, norintys baigti „specialisto“ laipsnį, gali tai padaryti pasirinkdami tris ar daugiau modulių iš toliau pateiktų atitinkamų dalykų grupių. Kiekvienu atveju studentas privalo atlikti disertaciją toje grupėje.

Struktūra

Pirmi metai

Kursinis darbas

Pirmaisiais metais MPhil / PhD kandidatai privalo lankyti Teisės antrosios pakopos studijų mokymo seminaro mokyklą, kurios tikslas - supažindinti juos su pagrindiniais praktiniais ir metodiniais klausimais, susijusiais su doktorantūros studijomis. Šis kursas supažindina MPhil / PhD kandidatus tiek su daugybe metodologijų, tiek su kitais teisinės stipendijos ir teorijos dalykais. MPhil / PhD kandidatai taip pat gali pasinaudoti bendraisiais SOAS doktorantūros studijų metodikų seminarais.

Iki trejų pirmųjų metų kadencijos pradžios MPhil / PhD kandidatai privalo pateikti mokslinių tyrimų plano projektą, kuris yra integruotas dokumentas, paremtas metodologiniu straipsniu, tyrimo darbais, disertacijos santraukos projektas, turinio projektas, bibliografijos projektas ir darbo tvarkaraštis.

Naujovinimas

Visi daktaro kandidatai pirmą kartą registruojami kaip MPhil kandidatai. Modernizavimo procesas, ty registracijos atnaujinimas iš MPhil į doktorantūrą, vyksta pirmųjų studijų metų pabaigoje (arba visą darbo dieną dirbančiame lygmenyje) ir apima visus Priežiūros komiteto narius vertinant kandidato darbą iki šiol . Konkrečiai, darbo potencialas gali būti plėtojamas į Londono universiteto standarto daktaro disertaciją. Remiantis mokslinių tyrimų planu ir šio plano pristatymu Priežiūros komitetui. Kandidatai, kurie nėra modernizuoti pagal šį procesą, nebus tinkami pradėti daktaro disertaciją, nors jie gali pateikti paraišką MPhil baigę dvejų metų visą darbo dieną registruotą ar neakivaizdinį egzaminą.

Svarbi pastaba: doktorantai, vykdydami kvalifikacijos kėlimo reikalavimus, turės baigti mokslinių tyrimų sąžiningumo internetinę programą.

Po 1 metų

Po pirmųjų metų doktorantai turi kruopščiai planuoti laiką, kad galėtų baigti darbo projektą laiku prieš pasibaigiant treiesiems registracijos metams. Kiekvieno doktoranto vykdomas procesas vadovaujasi jų tyrimų projektu. Tai gali apimti lauko tyrimų laikotarpį, jei to reikia atsižvelgiant į vykdomo projekto pobūdį. Kandidatai į doktorantus yra skatinami dalyvauti Teisės mokyklos tiriamojoje veikloje ir renginiuose, įskaitant doktorantų kolokviumą, tyrimų centrų organizuojamas veiklas, neoficialias skaitymo grupes ir Teisės mokyklos tyrimų seminarų ciklus.

Svarbus pastebėjimas

Informacija apie programos puslapį atspindi numatomą programos struktūrą, atsižvelgiant į nurodytą akademinę sesiją.

Tyrimų priėmimas ir paraiškos

Mes laukiame kvalifikuotų studentų, turinčių gerą atitinkamo dalyko magistro laipsnį (arba užjūrio ekvivalentą), paraiškų gauti mokslo laipsnius SOAS . Paraiškos turėtų būti pateikiamos internetu.

Svarbu kreiptis dar prieš prasidedant mokslo metams, į kuriuos norite įstoti, kad suteiktumėte mums laiko apdoroti jūsų paraišką. Jei kreipiatės dėl stipendijų, gali būti taikomi ankstesni terminai.

SOAS doktorantūros programa yra konkurencinga, o pareiškėjai turėtų turėti aukštų akademinių laimėjimų ir perspektyvų pasiūlymą, kuris prisidėtų prie katedros mokslinių tyrimų interesų. Atkreipkite dėmesį: mes vengiame vien tik spekuliatyvių paraiškų. Tarpdisciplininių tyrimų paraiškos laukiamos, tačiau į vieną skyrių gali būti teikiama tik viena paraiška.

Patekimo reikalavimai

Minimalus aukštesnės antrosios klasės pagyrimo laipsnis (arba lygiavertis) teisėje. Mes laukiame studentų, kurie yra įgiję aukštesnį antrosios klasės pagyrimo laipsnį (Aukštasis 2: 2) ir kurie turi kitą atitinkamą kvalifikaciją ar darbo patirtį, paraiškų.

Besąlyginiai priėmimo į anglų kalbą reikalavimai

Kandidatai, norintiems studijuoti JK reikia 4 pakopos vizos, privalo pateikti UKVI IELTS akademinį pažymėjimą iš UKVI patvirtinto bandymų centro.

Tarptautiniai pareiškėjai, kuriems reikalinga 4 pakopos viza, norint studijuoti JK

Testas Besąlyginis atvykimas Besąlygiškas įėjimas su sesijos palaikymu
IELTS (akademinė) 7,0 bendras arba aukštesnis, su 7,0 balų balais. 7,0 bendras ar aukštesnis, su mažiausiai 6,5 balų

EEE ir ES pareiškėjai

Testas Besąlyginis atvykimas Besąlygiškas įėjimas su sesijos palaikymu
IELTS (akademinė) 7,0 bendras arba aukštesnis, su 7,0 kiekviename tarpiniame balyje. 7,0 bendras ar aukštesnis, su mažiausiai 6,5 balų.
TOEFL IBT Bendras arba aukštesnis kaip 105 skaičius, mažiausiai - 25 balai. Bendrai - 105, mažiausiai - 22 balai.
ARBA
Iš viso 100, su mažiausiai 25 raštu ir 22 su kitais balais.
Anglų kalbos Pearsono testas (akademinis) 75 balų ar daugiau, su mažiausiai 70 balų. Bendras 70 balų arba didesnis, mažiausiai 65 balų balai.

Priėmimai

Studijų programa

Apie Mokyklą

Klausimai