Keystone logo
Southwestern Law School

Southwestern Law School

Southwestern Law School

Įvadas

Diverse, Engaged, Inspiring - tai Southwestern Law School - viešųjų paslaugų istorija, novatoriški mokytojai, puikūs mokslininkai ir besimokantys absolventai. Pasirenka siekti sėkmės per mūsų novatorišką mokymo programą ir patirtinio mokymosi galimybes. Vibruojantis miesto miestelio kampelis suteikia idealią teisę studijuoti, skatinant bendruomenę, įvairovę ir viešąją paslaugą.

Įkurta daugiau nei prieš 100 metų, " Southwestern" sukūrė gero vardo absolventams, kurie yra gerai suvokiami, verslūs ir pasiruošę sėkmei.

Pietvakarių studentai turi stiprią bendruomenės jausmą. Jie yra iš beveik kiekvienos valstybės, daugiau nei dešimties šalių ir atstovauja daugiau nei 200 bakalauro studijų institucijų. Naujausiame įvedimo klasėje moterys sudaro 53 proc., O mažumos sudaro 49 proc., O studentai sklandžiai kalba daugiau nei 20 užsienio kalbų. Vidutinis amžius yra 27, svyruoja nuo 21 iki daugiau nei 50. Pastaraisiais metais Southwestern buvo aukščiausias atstovavimas Afrikos amerikiečių studentams ir antrasis aukščiausias iš visų Latino / Ispaniškas studentų bet kurioje Kalifornijos teisės mokykloje. Studentų advokatų asociacija remia apdovanojimus pelniusių studentų gerovės ir bendruomenės informavimo programas ir prižiūri daugiau nei 50 studentų organizacijų, įskaitant teisines brolijas; mažumos, kultūrinės, politinės ir religinės grupės; ir visuomenė, orientuota į konkrečias teisės sritis.

Įkvepianti akademinė aplinka

"Southwestern" sukūrė pasimėgauti į studentus orientuotą oazę gyvuojančiame Los Andželo miesto centre ir apima vieną iš labiausiai istorinių miesto architektūrinių paminklų - piktogramą "Wilshire" pastato "Bullocks". Šis "art-deco" šedevras yra universiteto, esančio Los Andželo "viešųjų paslaugų koridoriaus" viduryje, centre. Studentai Pietvakariuose kiekvienais metais skiria daugiau nei 20000 valandų, kad galėtų teikti paslaugas bendruomenei.

Besimokantys absolventai

Pietvakarių 15 000 absolventų dalyvavo žinomi valstybės pareigūnai - nuo Kongreso narių iki merų ir daugiau kaip 400 teisėjų, taip pat pagrindinių advokatų kontorų įkūrėjų ir daugiašalių korporacijų generalinių patarėjų. Teisės mokykloje yra glaudūs ryšiai su teisiniais, verslo ir pilietiniais sektoriais, o jos Biedermano pramogų ir žiniasklaidos teisės institutas yra glaudžiai susijęs su pramogų industrija Holivudo ir tarptautiniu mastu. Nors dauguma Pietvakarių absolventų nusprendžia praktikuoti Kalifornijoje, absolventai gali būti beveik kiekvienoje valstybėje, dviejose teritorijose ir daugiau nei dvylikoje šalių. Pietvakarių absolventai yra JAV Senato ir Atstovų rūmų nariai, Kalifornijos valstijos senato nariai ir Asamblėjos pirmininkas, Kalifornijos valstybės sekretorius, Kalifornijos valstybinis iždininkas ir Los Andželo apygardos prokuroras. Tarp "Southwestern" daugybėje besimokančių absolventų yra ilgiausias teisingumas Kalifornijos Aukščiausiojo Teismo istorijoje, Los Andželo pirmasis Afrikos amerikiečių meras, pirmasis Kinijos ir Amerikos apygardos teismo teisėjas kontinentinėse Jungtinėse Amerikos Valstijose, pirmasis Afrikos amerikiečių apeliacinio teismo teisėjas tauta, pirmasis Lotynų Amerikos teismo teisėjas Jungtinėse Amerikos Valstijose ir pirmasis Indijos amerikiečių teisėjas Kalifornijoje, tarp daugybės kitų pirmųjų.

Inovacinis teisinis švietimas

"Southwestern" yra vienintelė teisės studija, siūlanti keturias JD programas, kurios skiriasi tiek planavimo, tiek mokymosi metodais. "Southwestern" yra mokymo programų naujovių ir kompetencijos lyderis, ypač pramogų ir žiniasklaidos įstatymų, tarptautinės teisės, baudžiamosios teisės ir teisminio persekiojimo / bylinėjimosi srityse. Reikalaujamą mokymo programą praturtina apie 200 pasirenkamųjų, 150 pragyvenimo įstaigų, 6 klinikų ir 4 praktikos. Aukštutinės padalinio patobulinimai apima daugiau kaip 50 profesinių įgūdžių kursų, sausio mėnesio intersessionos, "Capstone" kursai ir specialūs trumpalaikiai kursai, kuriuos rengia tarptautiniai teisininkai.

"Southwestern" taip pat įsteigė trejų ir ketverių metų JD / MBA laipsnio programas "Claremont Graduate University" "Drucker Graduate School of Management". BA / JD 3 3 programos yra siūlomos bendradarbiaujant su Kalifornijos valstijos universitetu, Northridge ir Kalifornijos valstijos universitetu, Dominguez Hills. "Southwestern" taip pat siūlo LLM programas individualizuotos teisės studijose, pramogose ir žiniasklaidos įstatyme.

Pietvakariai buvo pirmoji teisininkų mokykla įsteigti pramogų ir žiniasklaidos įstatymo centrą. Tarptautiniu mastu pripažintas Biedermano pramogų ir žiniasklaidos teisės institutas padeda rengti studentus teisės praktikai kūrybinėse pramonės šakose, tokiose kaip filmas, televizija ir muzika.

Teisės mokykla pagal jūsų sąlygas

Mūsų studentai atvyksta į gražų Pietvakarių miestelį kosmopolitinio miesto centre, netoli teismų, viešojo paslaugų koridoriaus ir pramogų industrijos. Jie jaučiasi namuose mūsų inkliuzinėje bendruomenėje ir skatinami mūsų pasiekiamų dėstytojų. Jie nori sekti mūsų besimokančių absolventų pėdomis, tuo pačiu sukurdami pritaikytą teisės mokyklos patirtį savo nuožiūra. Peržiūrėkite vaizdo įrašą, kad sužinotumėte, kaip aštuoni mūsų studentai pasirinko teisinę mokyklą, kuri jiems buvo tinkama.

Pietvakarių yra LA teisės mokykla

Pietvakariai yra Los Andželo teisės mokykla. Nuo mūsų įkūrimo prieš 100 metų į mūsų vietą Los Andželo viešojo intereso koridoriaus širdyje, esančiame Wilshire bulvaro Korėjame, link mūsų ryšių su pramogų pramone ir apygardos prokuratūros, Pietvakarių giliai siejasi su angelų miestu. Žiūrėkite vaizdo įrašą, kad pamatytumėte greitus stuutus apie mūsų besimokančius absolventus, mūsų pažangias studijų programas ir mokymo programas, mūsų externships ir klinikas bei mūsų įvairovę.

Vietos

  • Los Angeles

    3050 Wilshire Boulevard, CA 90010, Los Angeles

Klausimai