Keystone logo
Stetson University College of Law

Stetson University College of Law

Stetson University College of Law

Įvadas

Kaip Pirmasis Floridos teisės mokykla, Stetson išsilavinę išskirtinis advokatai, teisėjai ir bendruomenių lyderiai daugiau nei šimtmetį. Stetson yra viršuje-100 Law School, užėmė # 1 bandymus propagavimą ir # 3 doktrinoje US News & World Report ", ir yra visiškai akredituota Amerikos advokatų asociacijos ir asociacijos Amerikos teisės mokyklų.

Stetson University College teisės yra aktyvus dalis Tampa Bay metropoliteną, su savo pagrindinio teisės Campus Gulfport / St. Peterburge ir palydovinė centras Tampa. Teisės mokykla yra Stetson universiteto dalis, su kolegijos menų ir mokslų, mokyklos verslo administravimo ir muzikos mokykloje DeLand ir universitetas palydovinė centras šventė.

Dekanas Christopheris Pietruszkiewicz veda įvairių komandą fakulteto, administratoriams ir kitiems darbuotojams, atsižvelgiant į misijos ir vertybių teisinės ir Stetson University College.

Stetson at a Glance

Užėmė № 1 už bandymus propagavimą ir Nr.3 teisinės raštu US News & World Report Individualus dėmesys studentų poreikius Talentingas, prieinama fakultetas, kuris tobulėti savo srityje State-of-the-art biblioteka ir kabinetai Septyni salėse JD sertifikatai koncentracijos palaikymą, vyresniojo teisės, aplinkosaugos teisės, tarptautinės teisės ir socialinio teisingumo Dvigubas laipsnis ir bendra studijų galimybės: JD / LL. į advokatūros JD / MBA, JD / MPH JD / MIEL Tarptautinės ekonominės teisės ir JD / MEBL Europos verslo teisės LL.M. laipsnių propagavimo, vyresnysis teisė ir tarptautinė teisė Vienas iš nedaugelio JAV teisės mokyklų dalintis savo erdve su darbo teisme, Floridos antrosios apylinkės apeliacinis teismas Pirmasis teisės mokyklą Floridoje reikalauti pro bono paslaugos pagal studentų ir dėstytojų Puikios karjeros plėtros ir baras paruošimo paslaugos. Neseniai pavadintas vienas iš geriausių LLM programos, skirtos karjeros galimybes tarptautinių teisininko Magazine. Kompetencijos centrai gynimo, Elder įstatymo, aukštojo mokslo įstatymo ir politikos, ir tarptautinės teisės Pagrindinis institutams biologinei įvairovei įstatymo, Karibų jūros įstatymo, teisinės Bendravimas ir veteranų įstatymo Pagrindinis keturių akademinių žurnalų: Stetson Law Review, leidinys Tarptautinio Aging teisės ir politikos, Žurnalo Tarptautinės gamtos teisės ir politikos, ir Stetson leidinys advokatūros ir teisės Garbės programa viršų reitingą studentams 45 Studentų organizacijos Nacionalinės ir pasaulio čempionas propagavimo grupės Platus klinikos ir stažuočių galimybes Aktyvios miesteliu gyvenimas su įvairių studentų organizacijų, tarpmokyklinis veiklos ir konkursai Aštuoni studijų užsienyje ir šeši užsienio mainų programos Pagrindinė teisė Campus Gulfport / St. Peterburgas su palydovine centre, šalia miesto centro Tampa

7 Didžiosios priežasčių manyti, STETSON teisė:

Mūsų studijų programos stiprybė.

Stetson profesorius moko classWe didžiuojamės galėdami būti klasifikuojama # 1 už bandymus propagavimą ir # 3 teisinės raštu US News & World Report ". Stetson taip pat yra iš vyresniosios teisę, biologinės įvairovės ir aplinkos teisės, aukštojo mokslo teisės, tarptautinės teisės, socialinio teisingumo, veteranų teisės, Karibų jūros teisės ir kitų sričių teisinį tyrimą srityse lyderis. Stetson siūlo penkis JD sertifikatą koncentracijos programų, daugiau nei 60 įgūdžių, pasirenkant, ir bendras arba dvejopo laipsnį galimybes JD / LL.M., JD / MBA, ir JD / MPH

Galimybės įgyti praktinių teisinio darbo patirtį.

Klinikinis švietimas participantsStetson kasmet suteikia studentams daugiau nei 400 klinika ir externship galimybes visoje Tampa Bay, Floridoje metropolinės zonos. Su daugiau nei 30 klinikinių ir externship kursus maždaug 60 priimančiųjų organizacijų, Stetson prisijungia kitų teisės mokyklų visoje šalyje, kurie garantuoja, kad kiekvienas studentas gali dalyvauti klinikoje ar externship žinoma per teisės mokykloje sauja.

Stipendijos sumažinti išlaidas aukštojo mokslo.

Stetson studentas veteranIn Fall 2015, 55% naujų JD studentai gavo stipendijas. Visi leista pirmo kurso studentai yra automatiškai laikomas multi-metų stipendijas. Pradedant nuo 2016-2017 mokslo metų, Stetson rems neribotą skaičių kvalifikuotų veteranų ar gali išlaikytinių su GN Billo Yellow Ribbon programa.

Gražus Campus įsikūręs saulėtoje Tampa Bay, Floridoje.

STETSON Law campusStetson anketa 21-akras, palmių medis liniuotas pagrindinis Campus Gulfport / St. Peterburgas kažkada buvo 1920 kurortas lankydavosi Babe Ruth ir kitų garsenybių. Šiandien, mūsų istoriniai pastatai yra papildytas 3,920 tinklo ryšius, septynias darbo salėse, 50 bibliotekų grupė kabinetuose, baseinu ir advokatų bibliotekoje su daugiau nei 419,000 apimtis. Reikia pertraukos nuo studijuoti? Kelionės patarėjas anketa # 4 reitingą geriausią paplūdimį (Sankt Pete Beach) yra penkios minutės kelio nuo miestelio.

Fakultetas, kurie mėgsta mokomoji teisę ir rūpintis mokinių sėkmę.

Stetson profesorius pataria studentOur profesoriai dalyvauja beveik kiekvieną aspektą universiteto gyvenimą ir yra aistringi apie darbą su studentais ir už jos ribų klasėje. Fakultetas iš visos teisės mokykloje praleisti laiką tarnauja kaip mentoriai, konsultuoti studentų organizacijoms ir instruktavimas propaguojamąją komandas. Mūsų fakultetas yra autoriai, teisininkai, ir lyderiai savo srityse teisinių žinių.

Karjera plėtros paslaugos tiek studentams ir absolventams.

Karjeros vystymas darbuotojai pataria studentAn prieinama karjeros plėtra darbuotojai palaiko studentus su individualios koučingo sesijų, grupės susitikimus ir programas. STETSON anketa "Karjeros rinkinys" seminaras serijos suteikia karjeros planavimo ir darbo paieškas sistemą. Mūsų darbuotojai sukūrė santykius su Tampa Bay plotas teisinės bendruomenės ir dirba, kad padėtų absolventams rasti savo idealus karjeros.

Studijos užsienyje programas Kaimanų salos, Kuba, Anglijoje, Pietų Korėja, Ispanija ir Nyderlandai.

Stetson studijų užsienyje participantsOur studentai gali tyrinėti pasaulį, o užsidirbti akademinį kreditą ir patenkinti teisinius ekspertus tolimų šalių. Be STETSON vasaros užsienyje ir semestro programoms, Stetson taip pat turi tarptautinių mainų sutartis su universitetais Australijoje, Anglijoje, Airijoje, Prancūzijoje ir Ispanijoje.

Vietos

  • Tampa

    Stetson University College of Law 1401 61st Street South , 33707, Tampa

    Klausimai