Keystone logo
Suffolk University Law School

Suffolk University Law School

Suffolk University Law School

Įvadas

Daugiau nei 100 metų Suffolk Law išugdė kai kuriuos žymiausius šalies teisės specialistus. Daug dėmesio skiriant realaus pasaulio praktikai ir patirtiniam mokymuisi, Suffolk Law yra neprilygstama vieta pradėti, kurti ir pradėti sėkmingą karjerą ir gyvenimą teisės srityje.

Kaip viena didžiausių teisės mokyklų Jungtinėse Amerikos Valstijose, Suffolk Law turi plačią mokymo programą, kurioje stiprus akademinis pagrindas derinamas su įvairių specialybių sričių patirtimi. Jūsų išsilavinimas apima praktinio mokymosi programas, nacionaliniu mastu žinomus dėstytojus ir teisininkus, kurie teoriją sieja su praktika, kad paruoštų studentus darbui XXI amžiuje.

Misija ir tikslai

Suffolk University Law School, įsikūręs Bostone, skirtas priimti studentus iš visų sluoksnių ir aplinkybių ir ugdyti juos, kad jie taptų aukštos kvalifikacijos ir etiškais teisininkais, kurie yra gerai pasirengę dirbti savo vietinėse bendruomenėse, visoje šalyje ir visame pasaulyje. Kadangi advokato vaidmuo nuo Safolko įkūrimo 1906 m. vystėsi ir išsiplėtė, Teisės mokykla siekia ugdyti savo studentuose įgūdžius, reikalingus kintančius profesijos poreikius vis įvairesnėje, globalesnėje ir nuo technologijų priklausomoje visuomenėje. Kaip viena didžiausių šalies teisės mokyklų, Suffolk susiduria su šiuo iššūkiu, suteikdama studentams pagrindinius teisinio išsilavinimo pagrindus, daugybę kursų ir programų bei puikų mokymą įvairiuose ir prieinamuose fakultetuose, užsiimančiomis stipendijomis ir paslaugomis savo profesijai ir bendruomenėms. . Suffolk tikslas yra suteikti savo studentams galimybę įgyti puikų teisinį išsilavinimą, įkvėpti įsipareigojimą teisingumui ir suteikti absolventams galimybę įgyvendinti savo karjeros siekius.

Klausimai