Keystone logo
© Uni.
Sustainability College Bruges

Sustainability College Bruges

Sustainability College Bruges

Įvadas

Darnaus vystymosi kolegija Briugė (ACB) yra privati ​​įstaiga, siūlanti tęstinio mokymo, mokslinių tyrimų, konsultavimo paslaugas ir tarpininkauti, už pasaulinę visuomenę - aplinkos, energetikos, klimato kaitos ir sveikatos ir saugos klausimais.

Iš ACB veikla įkvėpė ir vadovaujasi 2015 JT Tvaraus vystymosi tikslų ir 2016 Europos veiksmų tvarumo.

ACB yra sudarytas iš tęstinio mokymo centras, centras mokslinių tyrimų, centro tarpininkavimui ir ginčų sprendimo būdais, ir centro Advisory Services.

Jis palaiko didele grupe SCB Fellows, tarptautinės patariamosios tarybos ir ACB draugu.

Briugė 1

Tęstinis švietimas

ACB tęstinio mokymo centras (CCE) organizuoja tęstinio mokymo (programos, konferencijas, seminarus, prezentacijas), kuri yra "problema orientuota", "paklausa skatina", "moksliškai pagrįstą" ir "didaktiškai novatoriškas". Tai iš esmės daroma tarpdisciplininio būdu ir daugiausia dėmesio skiriant socialinių ir humanitarinių aspektų mokslų. Prireikus ir palanku, gamtos mokslų ir biomedicinos kompetencija yra įtrauktas. Siuvėjo-made švietimas yra tikslas.

ACB CCE veikla neturi sukelti bakalauro, magistro ar daktaro laipsnį. Dalyvavimas ir vertinimas apdovanoti (lankomumo, dalyvavimo, vertinimo) į ACB CCE sertifikatą.

ACB tyrimų centras

ACB tyrimų centras (CR) atlieka (inter) drausminę tyrimus aplinkosaugos, energetikos, klimato kaitos ir sveikatos ir saugos klausimais. Tai daroma ne iš SCB Fellows iniciatyva ir / arba viešųjų ar privačiųjų asmenų prašymu.

Atliktas tyrimas pristatytas ACB paleidimo renginius, seminarus ar konferencijas ir paskelbtas SCB nuomonė dokumentuose.

Briugė

Tarpininkavimas

ACB centras tarpininkavimo ir ginčų sprendimo (komandoras) siekia skatinti tarpininkavimą ir kitų alternatyvių ginčų sprendimo (AGS) būdai aplinkos, energetikos, klimato kaitos ir sveikatos ir saugos klausimais. Jis apima Flandrijos asociacijos orientavimo ir tarpininkavimo veiklą sudėtingus investicinius projektus, kaip nustatyta 2010 m Kurt Deketelaere ir Dirk Henckens, ir yra atvira Europos ir tarptautinių AGS pokyčius.

konsultavimo paslaugos

ACB centras Advisory Services (CAS) siūlo teisinę ir tarpdisciplininį patarimus ir paramą vyriausybėms (vietos, nacionaliniu, Europos, tarptautinių), pelno ir ne pelno organizacijų aplinkosaugos, energetikos, klimato kaitos ir sveikatos ir saugos klausimais. Tai daroma mokslo ir nešališkai. ACB CAS taip pat veikia kaip "antrą nuomonę" išlaisvintojas teisėsaugos ir konsultacinių firmų.

ACB Vizija ir misija

SCB vizija "Investicijos į žinias dėl tvarios ateities".

SCB misija yra:

 • Dalintis mūsų aistra aplinka, klimato, energetikos, sveikatos ir saugos klausimais,
 • Siūlo turinio varoma tęstinio mokymo vietoj formato varoma švietimo,
 • Yra lankstūs, lengvai pritaikomas ir numatyti, kad nuolat besikeičiančios reguliavimo aplinką,
 • Atliekant tarpdisciplininius mokslinius tyrimus iš humanitarinių ir socialinių mokslų perspektyvos, o įtraukiant visas suinteresuotąsias šalis,
 • Pristatymas kompetentinga ir pritaikytos patariamoji paslaugos, tarpininkavimas ir ginčų sprendimas,
 • Remiantis "network-tiekimą", todėl visame pasaulyje pirmaujančių ekspertų pelno, pelno, valdžios ir akademinių sektoriuose tiems, kurie neturi laiko ar galimybių mokytis ar užsiimti užsienyje,
 • Būdamas pasaulinio, ir todėl tęstinio mokymo ir mokslinių tyrimų prieinama visiems, nepriklausomai nuo vietos ir laiko juostą,
 • Siekti tobulumo visose veikla buvo vystoma, su pasaulinio lygio grupės įjungtas ir kompetentingų bičiulių paramos.Briugė

Vietos

 • Bruges

  Potterierei 4 8000 Bruges (Belgium), , Bruges

Klausimai