Keystone logo
Swansea University

Swansea University

Swansea University

Įvadas

Įkurtas 1920 m., Svonsis yra gyvybingas mokslinių tyrimų vadovaujamas universitetas.

Swansea University","author_url":"","source":""}" />

6436-Aerial Lighthouse Mumbles [Hi res]

Swansea University yra mokslinių tyrimų vadovaujamas universitetas, kuris nuo 1920 m. Daro įtaką. Mūsų įvairi ir svetinga bendruomenė klesti tyrinėdama ir atradusi, turėdama puikų mokymo ir tyrimų balansą bei puikią gyvenimo kokybę.

Įsipareigoję atlikti mokslinius tyrimus, naudingus realiame pasaulyje, leidome pasiekti savo siekį būti 30 geriausių tyrimų universitetų, 2014–2021 m. „Mokslinių tyrimų tobulumo pagrindų“ lygos lentelė pakilusi į 26 vietą JK nuo 52-osios 2008 m.

2019 m. „Whatuni Student Choice Awards“ metu Swansea University antrą kartą per penkerius metus buvo paskelbtas metų universitetu . Be to, kad Swansea University buvo vainikuotas Metų Swansea University užėmė aukščiausią vietą tarptautinėje kategorijoje ir užėmė pirmąjį trečią vietą antrosios pakopos, kurso ir dėstytojų kategorijose. Už „Whatuni“ studentų pasirinkimo apdovanojimus visiškai balsuoja studentai, daugiau nei 41 000 apžvalgų ir komentarų pateikė daugiau nei 160 JK institucijų.

Prestižiniame „Guardian University Guide 2021“ JK užimame 24-ą vietą ir antrą kartą per trejus metus laimėjome Velso metų universiteto titulą, įtvirtindami savo, kaip pirmaujančios Velso aukštųjų mokyklų, pozicijas.

Mes savo studentams teikiame viską. Dėl to mes pasiekėme auksinį įvertinimą, aukščiausią įmanomą įvertinimą, Nacionalinėje mokymo meistriškumo ir studentų rezultatų sistemoje (TEF) , o JK užėmė 6 vietą Jungtinėje Karalystėje už studentų pasitenkinimą nacionalinėje studentų apklausoje iki 2020 m.

Įspūdingi krantinės miesteliai daro mus geidžiamą vietą studentams ir darbuotojams iš viso pasaulio, o mūsų daugiakultūrė bendruomenė teikia globalią perspektyvą, leidžiančią prisijungusiems prie mūsų įgyti įgūdžių ir žinių, padedančių sėkmingai ir praturtinti karjerą.

Swansea University","author_url":"","source":""}" />

7232-030320_197 (1) copy edit

Tarptautiniai studentai

Swansea University yra pripažintas „Top 200“ tarptautinių studentų universitetu ir laukiame tarptautinių studentų paraiškų iš viso pasaulio.

Mes skatiname savo tarptautinius studentus teikti paraiškas naudojantis mūsų internetine paraiškų sistema. Norėdami gauti daugiau informacijos apie bakalauro ar magistro programos paraišką studijoms Swansea University apsilankykite mūsų paraiškų puslapiuose.

English Language Requirements

Patvirtinkite savo anglų kalbos žinias atlikdami „Duolingo“ anglų kalbos testą! DET yra patogus, greitas ir prieinamas internetinis anglų kalbos testas, priimtas daugiau nei 4000 universitetų (tokių kaip šis) visame pasaulyje.

Vietos

  • Swansea

    Swansea University Singleton Park Swansea SA2 8PP Wales, UK, SA2 8PP, Swansea

Klausimai