Keystone logo
Swansea University LLM Tarptautinėje komercinėje teisėje
Swansea University

LLM Tarptautinėje komercinėje teisėje

0 Years

Anglų kalba

Dieninės, Ištęstinės

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Stovykloje

* JK / ES studentai: 7900 svarų dieninis; 3 950 svarų per metus už 2 metus ne visą darbo dieną; 2 650 svarų sterlingų per metus už 3 metus ne visą darbo dieną. Tarptautiniai studentai: 16 450 svarų dienai; 8250 svarų sterlingų per metus už 2 metus ne visą d

Stipendijos

Ištirkite stipendijų galimybes, kurios padės finansuoti savo studijas

Įvadas

Tarptautinės komercinės teisės magistrantūra suteiks jums žinių ir įgūdžių, leidžiančių paruošti kelią įdomiai karjerai šioje svarbioje ir įvairialypėje teisės srityje.

Mokydamiesi iš ekspertų, turinčių aukšto lygio akademinę ir praktinę patirtį, įgysite išsamų teisinių ir praktinių iššūkių, susijusių su tarptautiniais komerciniais sandoriais, supratimą.

Šis LLM laipsnis padės jums tapti komercinės teisės specialistu, turinčiu žinių ir įgūdžių, kuriuos darbdaviai labai vertina.

Kodėl tarptautinė komercinė teisė Svonsyje?

Būdamas Hillary Rodham Clinton teisės mokyklos aspirantu, tu priklausysi visuotinai pripažintai teisės mokyklai, kurioje klesti akademinė aplinka, pasižyminti mokymo ir mokslinių tyrimų kompetencija ir siūlanti išskirtinę studentų patirtį.

Jums bus atleista nuo CIArb narystės 2 lygio reikalavimų, taigi sėkmingai pateikus Tarptautinio komercinio arbitražo modulį, galite kreiptis į instituto narį (MCIArb).

Swansea University užima 26 vietą JK pagal tyrimų kokybę ir 22 vietą pagal tyrimų poveikį (REF 2014)

Jūsų tarptautinės komercinės teisės patirtis

Šiuo LLM laipsniu įgysite žinių ir patirties, kad galėtumėte tapti 21-ojo amžiaus teisininku ar teisinių paslaugų specialistu, turinčiu specialų ir išsamų tarptautinės komercinės teisės supratimą.

Mūsų teisės magistrantūra suteikia jums galimybę mokytis iš akademikų, kurie yra pramonės ekspertai, turintys didelę akademinę ir praktinę patirtį.

Jūs taip pat mokysitės per:

 • Svečių paskaitos, kad būtų galima sužinoti apie praktiką šioje srityje
 • Šaudymo varžybos
 • Vasaros mokyklos užsienyje

Tarptautinės komercinės teisės įdarbinimo galimybės

Tarptautinės komercinės teisės LLM absolventai turi geras galimybes skatinti ir apdovanoti karjeros galimybes.

Jūsų užimtumo gerinimas yra pagrindinis mūsų prioritetas, todėl rengiame įvairius renginius, kurie gali padėti, įskaitant kasmetinę LLM karjeros mugę, suteikiančią galimybę susitikti su vietinėmis ir tarptautinėmis advokatų kontoromis, taip pat tinklų renginius ir apsilankymus geriausiose praktikose. Londono mieste.

Patekimo reikalavimai

 • Patekimo į šį LLM reikalavimas tarptautinėje komercinėje teisėje yra 2: 2 pagyrimo laipsnis, idealu - giminingos disciplinos atžvilgiu.
 • Kandidatai, turintys atitinkamos patirties, taip pat skatinami kreiptis.
 • Mes laukiame studentų iš viso pasaulio prašymų ir reikalaujame ankstesnio tyrimo įrodymų, kurie yra lygiaverčiai stojantiesiems.
 • Jei anglų kalba nėra jūsų pirmoji kalba, jums reikės priimtino patvirtinto anglų kalbos pažymio, pavyzdžiui, IELTS testo, išlaikymo (išlaikant bent 6,5 balo ir ne mažiau kaip 6,0 kiekviename komponente).
 • Yra nemokamos anglų kalbos pamokos, skirtos padėti jums pagerinti savo kritinį teisinį mąstymą ir rašymą.

Karjera ir darbingumas

Karjera ir galimybė įsidarbinti "Swansea Employability Academy" (SEA) padės jums kiekviename savo karjeros kelio etape, kuris padės jums sukurti ryškią ateitį.

Mūsų karjeros palaikymo paslaugos apima:

 • Įdarbinimo seminarai, darbdavių pokalbiai, specialūs renginiai ir karjeros mugės.
 • Individualūs patarimai ir patarimai iš profesionaliai kvalifikuotų karjeros konsultantų.
 • Pagalba ieškant darbo, stažuočių, darbo vietų ir savanoriškos veiklos galimybių.
 • Prieiga prie informacijos šaltinių įvairiomis karjeros valdymo temomis.
 • Finansavimas studentų stažuočių galimybių ir Studentų draugijos / klubo renginiams remti.

Mes taip pat siūlome pagalbą ir patarimus Swansea University absolventams iki dvejų metų nuo to, kai baigsite studijas.

Įsidarbinimas teisės mokykloje

Teisės mokykla pasirenka aktyvų požiūrį, kad padidintų absolventų įsidarbinimo galimybes, pasitelkdama įdarbinimo ir įdarbinimo pareigūną. Mokykla siūlo įvairias vietines, nacionalines ir tarptautines darbo vietas, profesinius kursus, patarimus ir paramą, padėsiančią jums išsiugdyti įgūdžius, reikalingus jūsų ambicijoms įgyvendinti.

Mūsų studentų užimtumo gerinimas yra pagrindinis prioritetas. Norėdami tai padaryti, mes organizuojame daugybę iniciatyvų, skirtų LLM studentams, įskaitant kasmetinę LLM karjeros mugę, suteikiančią studentams galimybę susitikti su vietinių ir tarptautinių advokatų kontorų atstovais, tinklų renginius ir apsilankymus vadovaujančiose praktikose Londono mieste. .

Swansea University","author_url":"","source":""}" />

1225-DJI_0003

2019 m. „Whatuni Student Choice Awards“ metu Swansea University antrą kartą per penkerius metus buvo paskelbtas metų universitetu . Be to, kad Swansea University buvo vainikuotas Metų Swansea University užėmė aukščiausią vietą tarptautinėje kategorijoje ir užėmė pirmąjį trečią vietą antrosios pakopos, kurso ir dėstytojų kategorijose. Už „Whatuni“ studentų pasirinkimo apdovanojimus visiškai balsuoja studentai, daugiau nei 41 000 apžvalgų ir komentarų pateikė daugiau nei 160 JK institucijų.

Prestižiniame „Guardian University Guide 2021“ JK užimame 24-ą vietą ir antrą kartą per trejus metus laimėjome Velso metų universiteto titulą, įtvirtindami savo, kaip pirmaujančios Velso aukštųjų mokyklų, pozicijas.

Mes savo studentams teikiame viską. Dėl to mes pasiekėme auksinį įvertinimą, aukščiausią įmanomą įvertinimą, Nacionalinėje mokymo meistriškumo ir studentų rezultatų sistemoje (TEF) , o JK užėmė 6 vietą Jungtinėje Karalystėje už studentų pasitenkinimą nacionalinėje studentų apklausoje iki 2020 m.

Įspūdingi krantinės miesteliai daro mus geidžiamą vietą studentams ir darbuotojams iš viso pasaulio, o mūsų daugiakultūrė bendruomenė teikia globalią perspektyvą, leidžiančią prisijungusiems prie mūsų įgyti įgūdžių ir žinių, padedančių sėkmingai ir praturtinti karjerą.

English Language Requirements

Patvirtinkite savo anglų kalbos žinias atlikdami „Duolingo“ anglų kalbos testą! DET yra patogus, greitas ir prieinamas internetinis anglų kalbos testas, priimtas daugiau nei 4000 universitetų (tokių kaip šis) visame pasaulyje.

Apie Mokyklą

Klausimai

Panašūs kursai

 • LLM Tarptautinė komercinė teisė – ne visą darbo dieną
  • Bristol, Jungtinė Karalystė
  • Leeds, Jungtinė Karalystė
  • + 3 Daugiau
 • LLM Tarptautinė komercinė ir jūrų teisė
  • Swansea, Jungtinė Karalystė
 • LLM Tarptautinėje komercinėje teisėje
  • Swansea, Jungtinė Karalystė