Keystone logo
Temple University Beasley School of Law

Temple University Beasley School of Law

Temple University Beasley School of Law

Įvadas

Apie šventyklos įstatymą

USA News“ nuolat pripažinta 50 geriausių ir geriausiai vertinamų teisės mokyklų. „ Temple University Beasley School of Law užima 3 vietą teismo gynimo srityje, 11 vietą užima teisinių žinių rašymą, 19 vietą pagal tarptautinę teisę ir 25 vietą mokesčių įstatymų srityje.

Šventyklos įstatymas yra patirtinio mokymosi lyderis ir turi fakultetą, turintį tarptautinę reputaciją dėl akademinės kompetencijos, stipendijų ir efektyvaus mokymo. Šventyklos įstatyme taip pat yra penki centrai: Šelerio socialinio teisingumo centras, Tarptautinės teisės institutas

Studentai iš viso pasaulio studijuoja Temple Law Juris Doctor (JD) ir Master of Laws programose dėl to, kad mokykla 120 metų skiria aukštesniam teisiniam išsilavinimui už prieinamą kainą.

Gyvenimas Filadelfijoje

Filadelfijos miestas yra svarbi šventyklų įstatymo patirties dalis. Filadelfija yra pirmasis UNESCO pasaulio paveldo miestas JAV ir neseniai „ National Geographic“ buvo paskelbtas vienu iš geriausių miestų, kuriuos 2020 m. Aplankė JAV . Studentų akademines programas kasdien gerina kultūrinis ir intelektualinis šio gražaus ir gyvo miesto gyvenimas, o išlaidos, palyginti su kitais rytinės pakrantės miestais, yra daug prieinamesnės.

Šeštajame pagal dydį šalies mieste Filadelfijoje yra visų lygių valstijų ir federaliniai teismai, nesuskaičiuojama daugybė didelių ir mažų advokatų kontorų, dešimtys savivaldybių agentūrų ir šimtai kitų legalių darbdavių. Šventyklos įstatymo studentai gali lengvai važiuoti į Niujorką ir Vašingtoną, nes Filadelfija yra patogioje vietoje tarp dviejų didžiųjų miestų.

120285_philadelphia-224447_640.jpg

Misija

Įkurtas 1895 m., Šventyklos įstatymas yra skirtas mokymui, mokymuisi, stipendijoms ir tarnybai. Šventyklos įstatymas skirtas studentams paruošti įsitraukti į teisinę profesiją ir tęsti ją turint aukščiausius įmanomus įgūdžius, tvirtai atsidavus profesinės atsakomybės principams ir jaučiant asmeninę pareigą vadovauti ir tarnauti bendruomenėms, kuriose jie yra gyventi ir praktikuoti.

Šventyklos įstatymas palaiko pamatinį idealą, kad teisinis išsilavinimas būtų prieinamas visiems talentingiems asmenims, įskaitant asmenis, kurie kitaip galbūt neturėtų tokios galimybės arba kurie gali susidurti su kliūtimis dėl rasės, įsitikinimų, lyties, negalios, seksualinės orientacijos, lytinės tapatybės ar išraiškos, amžiaus, socialinę ir ekonominę kilmę ar kitas asmenines savybes.

English Language Requirements

Patvirtinkite savo anglų kalbos žinias atlikdami „Duolingo“ anglų kalbos testą! DET yra patogus, greitas ir prieinamas internetinis anglų kalbos testas, priimtas daugiau nei 4000 universitetų (tokių kaip šis) visame pasaulyje.

Vietos

  • Philadelphia

    Temple University Beasley School of Law 1719 North Broad Street Philadelphia, PA 19122, 19122, Philadelphia

Klausimai