Keystone logo
© Miriam Alster Flash90
The Hebrew University of Jerusalem

The Hebrew University of Jerusalem

The Hebrew University of Jerusalem

Įvadas

Išdrįsk atrasti – HUJI Digital Open Day

Prisijunkite prie mūsų Skaitmeninė atvirų durų diena bakalauro, magistrantūros ir podiplominių studijų programoms ir sužinokite, kaip mes deriname meistriškumą su turtingu studentų gyvenimu.

Užsisakykite savo vietą čia >> https://tinyurl.com/2udrnv2x

HUJI - tarptautinis poveikis

Užtikrindami neprilygstamą mokslinių tyrimų, mokymo ir studijų kompetenciją, visame pasaulyje žinomi Hebrajų universiteto mokslininkai pasiekė nepaprastų proveržių įvairiose srityse: nuo žemės ūkio iki smegenų tyrimų, nuo ekonomikos iki švietimo ir dar daug daugiau. Šiuos pasiekimus atspindi įspūdingas konkurencingų mokslinių tyrimų stipendijų skaičius, kurį gauna jo fakultetas, taip pat neproporcingai daug tarptautinių patentų registravimas.

Universiteto mokslininkų straipsniai ir studijos dažnai pasirodo prestižiniuose mokslo ir akademiniuose žurnaluose, o jų tyrimai pelnė jiems puikių apdovanojimų Izraelyje ir užsienyje. Iki šiol dėstytojai ir absolventai yra laimėję septynias Nobelio premijas, vieną Fieldso medalį (Nobelio premijos atitikmuo matematikoje), vieną tarptautinį Kanados Gairdnerio biomedicinos mokslą ir 14 Vilko premijų.

Hebrajų universitetas ypač didžiuojasi „Startup Nation“ technologijų perdavimo įmone „ Yissum“ , kuri yra tarp produktyviausių ir sėkmingiausių inkubatorių sistemų pasaulyje:

 • Nuo pat įkūrimo 1964 m. „Yissum“ turi licenciją per 530 technologijų
 • Kasmet registruojama daugiau nei 50 naujų patentų
 • „Yissum“ kasmet gauna 2 mlrd. USD pajamų

HUJI siūlo išsamų semestro, vienerių metų, bakalauro, magistro ir daktaro laipsnių pasirinkimą, taip pat postdoc stipendijas, stažuotes ir trumpalaikes programas. Mokymo fakultetą sudaro visame pasaulyje žinomi savo sričių ekspertai, iš kurių daugelis yra pelnę svarbius prizus ir apdovanojimus.

Novatoriški tyrimai

Nuo tada, kai hebrajų universitetas buvo įkurtas daugiau nei prieš 100 metų, jis buvo novatoriškų socialinių ir gamtos mokslų tyrimų vadovas. Tiesą sakant, pirmojoje jos valdytojų taryboje buvo ne kas kitas, o Albertas Einšteinas ir Sigmundas Freudas; iš jo salių sklido ne mažiau kaip aštuonios Nobelio premijos ir daugybė kitų svarbių apdovanojimų.

Šiandien universitetas tebėra tvirtai pasiryžęs atlikti daugiadisciplininių tyrimų lyderio vaidmenį ir yra pažangiausių inovacijų ir verslumo priešakyje daugelyje sričių. „Huji“ turi daugiau nei 100 tyrimų centrų, bet šiuo metu vykdoma 3800 tyrimų projektų.

Kaip ir dera žymiai mokslo institucijai, glaudžiai susijusiai su tarptautine mokslinių tyrimų bendruomene, Hebrajų universitetas vienija geriausius tyrėjus iš viso pasaulio. Trečdalis visų kandidatų į doktorantus Izraelyje yra įstoję į Hebrajų universitetą, o ketvirtadalis visų tarptautinių Izraelio postdoc stipendininkų yra susiję su universitetu. Tai taip pat yra Europos mokslinių tyrimų tarybos (EMTT) mokslinių tyrimų stipendijų šaltinis.

Hebrajų universiteto tyrimų ir plėtros tarnyba skatina ir skatina visą mokslinių tyrimų veiklą miestelyje ir nuolat teikia paramą mokslinių tyrimų projektams. Iki šiol su HUJI susiję mokslininkai yra užregistravę daugiau nei 10 000 patentų. Universitetas skatina ir palengvina technologijų perdavimą ir remia sėkmingą inovacijų komercializavimą. Todėl nenuostabu, kad universitetas atliko tokį svarbų vaidmenį plėtojant garsiąją Izraelio startuolių ekosistemą.

Gyvybinga tarptautinė bendruomenė

Kasmet Jeruzalėje studijuoja daugiau nei 2000 studentų iš 90 šalių ir naudojasi daugeliu trumpalaikių studijų galimybių, kurias siūlo HUJI Rothberg International School. Tai apima vieno semestro studijų užsienyje ir studentų mainų programas, hebrajų ulpanų kursus ir įvairias stažuotes. Studentai, susiję su Rothberg, yra gyvos tarptautinės bendruomenės dalis, kuriai patinka patraukli asmeninė patirtis, skatinantys akademines programas.

Mūsų studentai pasineria į savo studijas ir taip pat mėgaujasi galimybe patirti vieną iš patraukliausių pasaulio miestų. Jeruzalė yra perpildyta istorijos, kultūros ir religijos, tačiau tai taip pat graži šiuolaikinė sostinė, kurioje gyvena įvairūs gyventojai ir gyvas naktinis gyvenimas. Universitetas savo tarptautiniams studentams padeda maksimaliai išnaudoti šią unikalią patirtį organizuodamas gausybę socialinės ir kultūrinės veiklos, taip pat nepamirštamų ekskursijų po Izraelį.

Kodėl verta studijuoti hebrajų universitete?

 • Užėmė pirmąją vietą Izraelyje ir užima 100 geriausių universitetų visame pasaulyje
 • Aštuoni pastarųjų metų Nobelio premijos laureatai yra HU absolventai arba tyrėjai
 • HU tyrėjai laimėjo daugybę prestižinių prizų
 • Siūloma daugiau nei 150 studijų sričių , įskaitant daugelį tarpdisciplininių programų
 • Inovacijos ir kūrybiškumas mokant ir tiriant (neuronų skaičiavimas, pažinimas, skaičiavimo biologija, racionalumo tyrimas)
 • Keturi miesteliai priima studentus iš viso pasaulio
 • Aukščiausio lygio studentų paslaugos, įskaitant moderniausias sporto bazes ir studentų būstus visuose miesteliuose
 • Iš klasės langų atsiveria neįtikėtinas 3000 metų senumo Jeruzalės panorama.

Statistika

Pasaulinė veikla: skaičiai

Skaičiai kalba patys už save:

 • 265 akademiniai susitarimai su institucijomis 45 šalyse
 • Studentų mainų sutartys su daugiau nei 90 institucijų daugiau nei 30 šalių
 • 90 kursų, skirtų maždaug 30 kalbų studijoms
 • 308 podoktorantūros mokslininkai iš 34 šalių
 • Kasmet Rothbergo tarptautinėje mokykloje mokosi beveik 2000 studentų iš 80 šalių.
 • 2012 m. rugsėjį Hebrajų universitetas tapo viena iš pirmųjų institucijų, prisijungusių prie Coursera, kuri bendradarbiauja su pirmaujančiais universitetais, siūlanti nemokamus internetinius kursus žmonėms visur.

  Reitingai

  The Hebrew University of Jerusalem yra nuolat vertinamas kaip geriausias Izraelio universitetas ir tarp 100 geriausių visame pasaulyje. Be to, Didžiosios Britanijos žurnalo Times Higher Education paskelbtame 2016–2017 m. „Times Higher Education World University Rankings“ universitetas buvo pripažintas geriausiu Izraelio universitetu ir 201–205 geriausiomis iš 800 geriausių institucijų. HUJI buvo vienintelis Izraelio universitetas, kuris reitinge pateko į 200 geriausių pasaulio universitetų.

  Be to, „Reuters“ inovatyviausių pasaulio universitetų šimtuke „ The Hebrew University of Jerusalem buvo pirmoji Izraelyje ir 88 vieta visame pasaulyje.

  Vietos

  • Jerusalem

   Mt. Scopus 9190501 Jerusalem, , Jerusalem

  • Rehovot

   Rehovot, Izraelis

   Klausimai