Keystone logo
© Moritz College of Law
The Ohio State University Moritz College of Law

The Ohio State University Moritz College of Law

The Ohio State University Moritz College of Law

Įvadas

The Ohio State University Moritz College of Law yra neatsiejama vienos iš didžiausių pasaulio švietimo įstaigų dalis. Moritzo teisės koledžas, įkurtas 1891 m. ir nuolat užėmęs aukščiausią reitingą Ohajo valstijoje, išaugo į vieną iškiliausių viešosios teisės mokyklų šalyje ir vieną iš labiausiai gerbiamų teisės mokyklų pasaulyje.

Moritzo teisės koledžas, įkurtas 1891 m. ir nuolat užėmęs aukščiausią reitingą Ohajo valstijoje, išaugo į vieną iškiliausių viešosios teisės mokyklų šalyje ir vieną iš labiausiai gerbiamų teisės mokyklų pasaulyje.

Kolegiali bendruomenė, susidedanti iš maždaug 570 studentų ir daugiau nei 50 dėstytojų, Moritzas yra žinomas dėl savo griežtos akademinės programos, novatoriškų pasaulinio lygio dėstytojų tyrimų, gilaus įsipareigojimo dėstymui ir profesiniam mokymui bei būsimų lyderių ugdymui.

Daugiau nei 11 000 kolegijos absolventų yra pagrindinė jos nacionalinės reputacijos dalis. Absolventai yra Ohajo Aukščiausiojo Teismo teisėjai, federalinių apeliacijų ir apygardų teismų teisėjai, JAV senatoriai, JAV atstovai, valdytojai, visų dydžių advokatų kontorų vadovaujantys partneriai, „Fortune 500“ korporacijų vykdomieji vadovai, teisės mokyklų profesoriai visoje šalyje, ir žinomi advokatai privačiose praktikos, vyriausybinių paslaugų ir viešųjų interesų advokatų kontorose.

Moritzo teisės koledžas yra neatskiriama Ohajo valstijos universiteto, vieno geriausių ir didžiausių JAV valstybinių universitetų, dalis. Ohajo valstijos universitetas taip pat buvo išrinktas tarp geriausių JAV valstybinių universitetų miestelių. Ohajo valstijos universitetas yra žinomas dėl savo koledžo futbolo komandos „Buckeyes“.

Moritzo teisės koledžo misijos

  • Siekiame išmokyti studentus griežtų analitinių įgūdžių, padėti jiems ugdyti supratimą apie teisę ir teisinį procesą bei tobulinti jų profesinį vertinimą per dinamišką ir novatorišką mokymosi aplinką, siekdami, kad jie taptų puikiais teisės specialistais, pasirengusiais padėti ir tobulinti visuomenę.
  • Teikti įžvalgas apie teisės ir teisinių institucijų poveikį asmenims ir bendruomenėms bei pasisakyti už įstatymų pokyčius, kurie gerina žmonių ir visuomenės gerovę.
  • Prisidėkite savo žiniomis į viešus pokalbius ir iniciatyvas, kurios padeda tobulinti įstatymus ir teisingumo vykdymą Ohajo valstijoje, šalyje ir pasaulyje.

Vietos

  • Columbus

    Michael E. Moritz College of Law 55 West 12th Avenue, Drinko Hall Columbus, OH 43210-1391, 43210, Columbus

    Klausimai