Keystone logo
The Swedish Defence University (SEDU) Tarptautinė veiklos teisė – vienerių metų magistrantūros programa
The Swedish Defence University (SEDU)

Tarptautinė veiklos teisė – vienerių metų magistrantūros programa

Stockholm, Švedija

1 Years

Anglų kalba

Dieninės

13 Jan 2025

01 Sep 2025

SEK 105 000 / per year

Stovykloje

Įvadas

Ši programa tinka tiems, kurie nori pasinerti į specifinę tarptautinės teisės sritį, reglamentuojančią ginkluotųjų pajėgų ir kitų veikėjų veiksmus ginkluotų konfliktų ir krizių metu. Be kita ko, studijuosite ginkluotų konfliktų teisę, žmogaus teises ir taikos operacijų teisines sistemas.

Programa yra tarptautinė, praktikoje informuota magistrantūros programa, skirta tiems, kurie turi teisės arba teisės bakalauro laipsnį, kurio specializacija yra tarptautinė teisė, arba lygiavertį Švedijos ar užsienio laipsnį. Programa suteikia teisės magistro (LL.M.) laipsnį (60 kreditų) tarptautinės veiklos teisės srityje. Visi kursai vyksta anglų kalba.

Ateities karjeros galimybes

Programa paruošia jus karjerai ginkluotosiose pajėgose, vyriausybinėse agentūrose ar ministerijose, daugiausia dėmesio skiriant užsienio politikai, krizių valdymui, saugumui ir gynybai, tarptautinėse ar nacionalinėse humanitarinėse ar krizių valdymo organizacijose ir pilietinės visuomenės organizacijose.

Programa taip pat suteikia galimybę specializuotis prieš kreipiantis dėl teisės doktorantūros studijų.

Apie programą

Tarptautinės veiklos teisės magistro programa suteikia jums, kaip studentui, labai specializuotą, praktikoje pagrįstą išsilavinimą tarptautinės teisės, reglamentuojančios ginkluotus konfliktus ir kitas krizes, srityje.

Programoje pagrindinis dėmesys skiriamas valstybių ir kitų veikėjų teisinės veiklos laisvės krizių valdymo, gynybos ir saugumo srityse studijoms. Programa apima visą spektrą nuo taikos iki krizės ir ginkluotų konfliktų tarptautinės teisės požiūriu.

Turėsite galimybę mokytis, pavyzdžiui:

 • Valstybių teisė panaudoti jėgą prieš kitas valstybes arba prieš nevalstybinius veikėjus.
 • Tarptautinės teisės taisyklės, taikomos nevalstybiniams ginkluotų konfliktų dalyviams.
 • Kaip tarptautinės teisės pažeidimus, tokius kaip karo nusikaltimai, reguliuoja ir užtikrina vidaus ir tarptautiniai teismai.
 • Kaip reguliuojamos kibernetinės operacijos ir hibridinis karas.
 • Kurie įstatymai reglamentuoja šalių elgesį ir gali padėti viena kitai didelių krizių ir stichinių nelaimių, tokių kaip audros, žemės drebėjimai ar ugnikalnių išsiveržimai, atveju.
 • Kaip žmogaus teisės gali būti paveiktos krizės ar ginkluoto konflikto atveju taikant apribojimus ir nepaprastosios padėties režimus.

Programa yra pagrįsta praktika ir joje yra daug taikomųjų elementų, tokių kaip įvairūs pratimai ir žaidimai, taip pat Socratic kurso komponentai, siekiant sukurti edukacinę aplinką, kuriai būdingas didelis aktyvus dalyvavimas programoje. . Kursai dėstomi derinant fizinį mokymą klasėje ir mokymąsi nuotoliniu būdu.

Jūsų mokytojai bus tarptautiniu mastu pripažinti ir labai specializuoti akademikai ir praktikai, kurie susieja programą su dabartiniais tarptautiniais tyrimais ir patirtimi, įgyta dirbant tarptautinėse organizacijose, ginkluotosiose pajėgose ir tarptautiniame kontekste. Dėstytojai ir studentų grupė taip pat pasižymi dideliu internacionalizavimu, ryšiu su atitinkamomis nacionalinėmis ir tarptautinėmis vyriausybinėmis agentūromis bei tarpvyriausybinėmis ir nevyriausybinėmis organizacijomis. Apskritai tai sukuria dinamišką, skatinančią ugdymo aplinką, kurioje mokiniai ir mokytojai glaudžiai bendradarbiauja.

Programos metmenys

Programa pradedama penkiais privalomais pirmosios kadencijos kursais, kurie padeda pagrindą tarptautinės veiklos teisės dalykui. Tai taip pat apima pasirinktų operatyvinės teisės aspektų kursą, kuriame aktualus dalykas bus studijuojamas vadovaujant kviestiniam profesoriui, kuris atlieka tyrimus toje konkrečioje srityje.

Per antrąją kadenciją pasirinksite du kursus, kurių kiekvienas sudarys 7,5 kreditų, kurie suteiks galimybę toliau specializuotis, praktikuoti ar praplėsti bet kurį kitą Švedijos gynybos universiteto dalyką, pavyzdžiui, lyderystę, gynybos sistemas ar politikos mokslus. Tada terminas ir programa baigiami rašant magistro darbą. Baigiamojo darbo kursą sudaro 15 kreditų.

Visi toliau nurodyti privalomi kursai ir pasirenkamieji kursai yra dėstomi anglų kalba.

1 semestras

Privalomi kursai yra šie:

 • Išplėstinė ginkluotų konfliktų teisė, 5 kreditai
 • Žmogaus teisės krizių ir konfliktų metu, 5 ak
 • Tarptautinė baudžiamoji teisė, 5 ak
 • Tarptautinė teisė ir jėgos naudojimas, 5 ak
 • Tarptautinė operatyvinė teisė ir taikos operacijos, 5 ak
 • Tarptautinė operatyvinė teisė – Capita Selecta, 5 ak

2 semestras

 • Pasirenkamųjų kursų pavyzdžiai:
 • Tarptautinė operacijų teisė operacijų planavime, 7,5 ak
 • Tarptautinė operacinė hibridinio karo ir terorizmo teisė, 7,5 ak
 • Tarptautinė nelaimių teisė, 7,5 ak
 • Karas, teisė ir naujos technologijos, 7,5 ak

Antroji 2 kadencijos dalis:

 • Magistro baigiamasis darbas, 15 kreditų

Pasirinkimas

Pretendentai turi pridėti CV (ne daugiau kaip 2 puslapiai parašyti anglų kalba), motyvacinį laišką (ne daugiau kaip 1 puslapis, anglų kalba), 2 informacinius laiškus (viena akademinė nuoroda ir vienas specialistas). Jei negalima išduoti su darbu susijusio informacinio laiško, priimtini du akademiniai informaciniai laiškai. Visi oficialūs akademiniai nuorašai ir būtini oficialūs vertimai į anglų arba švedų kalbas (tai taikoma kandidatams, turintiems dokumentus kitomis kalbomis nei anglų, švedų, norvegų ar danų), turi būti įkelti į universiteto priėmimo paskyroje skiltyje „Dokumentai“ arba rodomi skiltyje „Nupelnai“ tame pačiame portale. . Visi dokumentai turi būti įkelti iki 2022 m. vasario 1 d.

Studijų programa

KARJEROS GALIMYBĖS

Apie Mokyklą

Klausimai