Keystone logo
The University of Greenwich LLM tarptautinė ir komercinė teisė
The University of Greenwich

LLM tarptautinė ir komercinė teisė

London, Jungtinė Karalystė

1 Years

Anglų kalba

Dieninės, Ištęstinės

Request application deadline

Sep 2024

GBP 18 150 / per year *

Stovykloje

* visu etatu tarptautinis| namas £11 000 per metus; ne visą darbo dieną tarptautinis £3 025 už 30 kreditų | namas £1850 už 30 kreditų

Įvadas

Su mūsų tarptautinės ir komercinės teisės LLM sužinosite daugiau apie tarptautinę bendruomenę reglamentuojančią teisinę sistemą ir su pasaulinių rinkų susijusias teisines problemas.

Žinios apie pasaulinę prekybą ir ją supančią teisinę bazę niekada nebuvo tokios svarbios. Šiame kurse pažvelgsite ne tik į nacionalines jurisdikcijas, bet ir susitvarkysite su tarptautinės viešosios teisės ir tarptautinės komercinės teisės klausimais.

Galite studijuoti vieną iš trijų patvirtintų Pathways arba vadovautis nepatvirtintu Pathway . Trys patvirtinti Pathways yra šie: verslo žmogaus teisės ir aplinka; Intelektinė nuosavybė; ir Vandenyno teisė ir politika. Norėdami gauti patvirtinimą, jums reikės (pradėjus studijas): gauti patvirtinimą studijuoti patvirtinimui gauti; ir gauti patvirtinimą – ir tada užbaigti – disertaciją, kuri turi būti susijusi su sritimi, susijusia su patvirtinimu; ir trečia studijuoti privalomą 30 kreditų modulį*, susijusį su patvirtinimu. (*Vandenyno teisės ir politikos srityse privalomas patvirtinimo modulis yra „Jūrų saugumo teisė: laivynai ir teisės viršenybė jūroje“, o intelektinės nuosavybės atveju – „Intelektinės nuosavybės teisė“ Verslo žmogaus teisės ir aplinka, patvirtinimui privalomas modulis yra „Verslo žmogaus teisės ir aplinka“.) Jei jus domina bet kuris iš patvirtintų Pathways , susisiekite su LLM komanda el. paštu [email protected] .uk, kad gautumėte visą informaciją, įskaitant išsamią informaciją apie kiekvieno patvirtinimo privalomus ir pasirenkamus modulius bei bendrą kurso struktūrą.

Kaip LLM studentas, būsite vertinamas per kursinius darbus, klasių pristatymus ir disertaciją, todėl įgysite įvairių įgūdžių.

Ką turėtumėte žinoti apie šį kursą

  • LLM daugiausia dėmesio skiria įstatymams ir teisinei sistemai, kuria grindžiama tarptautinė bendruomenė, taip pat teisiniams klausimams, turintiems įtakos prekybai ir pasaulio rinkoms.
  • Užsienio studentai, neturintys bendrosios teisės jurisdikcijos patirties, turės lankyti Common Law Foundations, o ne vieną iš pasirenkamų 15 kreditų kursų 1 semestre.
  • Jei studijavote LLB Grinviče ir baigėte bet kokius bakalauro studijų modulius arba įgijote „Pro Bono“ praktiką, negalėsite vėl mokytis to paties (-ių) modulio (-ų) LLM.

Priėmimai

Programos mokestis už mokslą

Apie Mokyklą

Klausimai