Keystone logo
The University of Law Postgraduate Programmes Baro praktikos kursai (BPC ) – dieniniai
The University of Law Postgraduate Programmes

Baro praktikos kursai (BPC ) – dieniniai

8 Months

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Jul 2024

GBP 16 450 *

Stovykloje

* BPC – vidaus: nuo 12 100 GBP; Tarptautinė: nuo 12 100 GBP. BPC LLM – vidaus: nuo 14 900 GBP; Tarptautinė: nuo 14 900 svarų sterlingų

Įvadas

Jei turite teisininko arba LDK išsilavinimą ir norite mokytis kaip advokatas, mūsų Advokatų praktikos kursai (anksčiau buvo Advokatų profesinio mokymo kursai – BPTC) yra skirti padėti jums užsitikrinti mokinį. Galite tikėtis aukštų mokymo standartų iš kvalifikuotų specialistų, turinčių neprilygstamą atstovavimo patirtį. Pasirinkite mūsų BPC LLM ir pridėkite tarptautiniu mastu pripažintą magistro kvalifikaciją į savo CV.

Jus palaikys mūsų specialistų karjeros tarnyba nuo to momento, kai priimsite savo vietą. Mūsų patirtis sako viską – 59 % mūsų dieninių JK/EEA advokatų praktikos kursų studentų, baigusių 2018 m., įgijo mokinį (remiantis 2020 m. rugsėjo mėn. surinktais studentų duomenimis). Anksčiau Bar Profesional Training Course (BPTC).

Baro praktikos kursai (BPC ) – dieniniai

Advokatų praktikos kursai (BPC), anksčiau buvę Advokatų profesinio mokymo kursai (BPTC), yra kvalifikacinis antrosios pakopos studijų kursas, leidžiantis absolventams pasiruošti ir praktikuoti advokato pareigas Anglijoje ir Velse. Tai yra profesinio mokymo etapas, kurį turite išlaikyti, kad galėtumėte baigti galutinį praktinį mokymo etapą; vyzdys. Suteikite sau geriausią galimybę užsitikrinti mokinį ir pasiruošti gyvenimui kaip advokatas, naudodamiesi mūsų aukštos kokybės mokymais, kuriuos sukūrė ir teikia kvalifikuoti praktikai, turintys neprilygstamą advokato patirtį.

Išsami informacija apie kursą

Baro praktikos kursai

Didžiuojamės galėdami pasiūlyti geriausius teisinius mokymus, o mūsų Advokatų praktikos kursai (BPC) nėra išimtis.

Jis skirtas padėti jums užsitikrinti mokinį ir paruošti jus gyvenimui kaip advokatui. Nuo tada, kai priimsite savo vietą, gausite specialią pagalbą iš mūsų specialistų karjeros tarnybos, o tai suteiks jums geriausią galimybę užsitikrinti mokinį ir įgyti kuo įvairesnės patirties. Štai kodėl 52 % mūsų studentų, baigusių 2019 m., įgijo arba baigė mokinį.**

Studijuodami Advokatūros kursą pas mus gausite:

 • Iki 50 valandų advokacijos mokymų, todėl esate visiškai pasirengę advokatūrai: išbandykite savo įgūdžius prieš tikrus advokatus ir teisėjus prestižiniuose mūsų Advokatūros komiteto organizuojamuose ginčų nagrinėjimo konkursuose, taip pat bandomosiose bylose teisme.
 • Mokymas mažose klasėse kartu su geriausiais studentais: reikalaujame, kad visi studentai atliktų gyvą atranką prieš jiems pasiūlydami vietą.
 • Prieiga prie patrauklios ir naujoviškos internetinės mokymosi aplinkos, taip pat tiesioginio dėstytojo ir kolegų pagalbos, kai to labiausiai reikia.
 • Lanksčios jums tinkančios studijų galimybės: rinkitės studijuoti pas mus visą ar neakivaizdinę darbo dieną įvairiose vietose visoje JK.
 • Sėkmingas mokinių paraiškas ir ne tik mūsų ateities mokinių programa, mūsų apdovanojimus pelniusios karjeros ir įsidarbinimo tarnybos dalis, pasiekiama nuo tada, kai priimate savo vietą.
 • Pasirinkimas iš trijų Pathways į sėkmę su mūsų advokatų praktikos kursu LLM: įgyti realaus teisinio darbo patirtį mūsų Pro Bono klinikose, parašyti disertaciją arba studijuoti papildomus modulius ir laikyti egzaminus baigę advokatų praktikos kursus.
 • Išskirtinė prieiga prie mūsų „Synap“ mokymosi ir peržiūros įrankio: užpildykite klausimus su atsakymų variantais, kad galėtumėte stebėti ir peržiūrėti savo pažangą.

**52 % mūsų dieninių JK/EEE 2018/19 BPC studentų, baigusių 2019 m., sėkmingai įgijo arba baigė mokinį (remiantis studentų duomenimis, surinktais 2021 m. vasarą). Anksčiau Baro profesinio mokymo kursai (BPTC).

Mūsų atrankos proceso pranašumai

Mūsų griežtas atrankos procesas leidžia mums atpažinti šviesiausius ir pajėgiausius studentus ir sukurti visiems skatinančią mokymosi aplinką. Dėl to, kai imsitės mūsų BPC, galite garantuoti, kad studijuosite kartu su atsidavusiais, susikaupusiais ir protingais studentais, o tai savo ruožtu paskatins jus sėkmingai.

 • Įgykite pasitikėjimo žinodami, ar karjera Bare jums tinka.
 • Praktikuokite savo advokacijos įgūdžius per 5 minutes „prašymas švelninti“.
 • Pasinaudokite galimybe konkuruoti dėl advokatūros stipendijų.
 • Gaukite gyvybiškai svarbios praktikos mokinių pokalbiams.

Svarbus įspėjimas: dėl aplinkybių, susijusių su COVID-19, šiuo metu artimiausioje ateityje vykdome virtualius atrankos renginius.

Svarbi informacija

Teisės universitetas visiškai laikosi lygių galimybių teisės aktų ir aktyviai skatina teisininko profesijos įvairovę. Mūsų priėmimo procesas veikia sąžiningai ir siekia, kad studentai galėtų kuo geriau panaudoti savo talentus. Kviečiame kuo anksčiau pranešti apie bet kokius specialius reikalavimus. Tai leis mums aptarti, kaip galėtume patenkinti jūsų reikalavimus.

Žr. svarbią Baro standartų tarybos informaciją tiems, kurie nori studijuoti Anglijos ir Velso advokatūroje.

Progresas nuolatinių LDK ir MA teisės studentams

Jei 2021 m. rugsėjį pradėjote studijuoti nuolatinį teisės magistro diplomą (LDL) arba teisės magistrą (MA teisė), turėtumėte teisę pradėti advokatų praktikos kursus (BPC) arba teisinės praktikos kursus (LPC) rugsėjį. 2022 m., kai sėkmingai baigsite savo kursą.

Svarbi informacija stojantiems į advokatų praktikos kursus

Svarbi informacija norintiems studijuoti Anglijos ir Velso advokatūroje.

Ar tai tinka jums?

Labai džiaugiamės, kad rimtai galvojate apie karjeros siekimą Bare. Tačiau turite gerai pagalvoti, ar turite potencialą padaryti sėkmingą advokato karjerą. Karjera Bare yra labai daug pastangų reikalaujanti, reikalaujanti aukštų standartų.

Baras gali pasiūlyti itin naudingą karjerą, jei:

 • Turėti aukštą intelektinių gebėjimų lygį.
 • Puikiai kalba anglų kalba raštu ir žodžiu.
 • Gali mąstyti ir bendrauti esant spaudimui,
 • Būkite ryžtingi ir ištvermingi bei emociškai tvirti.

Statistika

Kai įsitikinsite, kad turite šias savybes ir turite galimybę toliau tobulinti savo žinias ir įgūdžius, prieš įsipareigodami taip pat turėtumėte apsvarstyti kai kuriuos „faktus ir skaičius“, susijusius su karjera advokatūroje.

Trumpai tariant, kasmet Advokatūros kursus lanko apie 1800 studentų, o paprastai kiekvienais metais siūloma apie 550 mokinių. Kai kurie studentai, baigę advokatūros kursus, grįžta į užsienį arba kreipiasi į kitas profesijas. Tačiau studentams leidžiama siekti mokinio iki 5 metų baigus Advokatūros kursą, todėl konkurencija dėl mokinių yra itin didelė. Per 3000 asmenų gali teikti paraiškas dėl mokymosi bet kuriais konkrečiais metais, o kai kurie rūmai turi daugiau nei šimtą pretendentų į kiekvieną mokinio vietą, o šiuo metu Employed Bar yra tik ribotas mokinių skaičius.

Gauti nuomos sutartį

Taip pat turėtumėte suprasti, kad baigus mokinį, gauti nuomą Chambers arba tinkamas pareigas Employed Bar gali būti labai sudėtinga. Kiekvienais metais paprastai yra mažiau nuomojamų asmenų nei mokinių, o Chambers ne visada siūlo nuomą savo mokiniams.

Kreipkitės patarimo

Atminkite, kad prieš pradėdami kursą taip pat turite atitikti formalius įstojimo reikalavimus – įgyti antrosios klasės pagyrimu teisės laipsnį (arba kitą dalyką ir konversijos kursą), narystė užeigoje ir tinkami kalbos įgūdžiai. BSB įvedė Bar Course Aptitude Test (BCAT), kurį turėsite išlaikyti iki tų metų, kai pradėsite studijas, rugpjūčio mėn.

Prieš įsipareigodami atlikti tyrimą, turėtumėte sužinoti kuo daugiau ir atidžiai apsvarstyti informaciją – ir finansines bei kitas tam reikalingas išlaidas.

Taigi, norėdami realiai įvertinti, ar esate tinkamas advokato karjerai, turėtumėte:

 • Kreipkitės į savo universiteto teisės dėstytojus ir karjeros patarėjus.
 • Eikite į užeigą ir pasikalbėkite su jų švietimo darbuotojais (jie organizuoja atvirų durų dienas universiteto studentams).
 • Sužinokite daugiau apie profesiją ir peržiūrėkite statistinę informaciją.
 • Stenkitės įgyti atitinkamos patirties, pvz., dirbdami advokatų kontoroje, atlikdami mini mokyklinį mokymą arba eidami teisėjui.
 • Pabandykite pasikalbėti su žmonėmis, kurie studijavo advokatūroje, pavyzdžiui, su neseniai kvalifikuotu advokatu.

Jei tikite savimi, savo galimybėmis ir savo galimybėmis pasisekti po sunkaus darbo ir pastangų, tai neturėtų jūsų atgrasyti. Geriems kandidatams iš bet kokios kilmės finansinė parama (pavyzdžiui, iš Inns of Court arba paskolos) dažnai yra prieinama, o galutinis atlygis – tiek pasitenkinimo darbu, tiek finansiniu atlyginimu – gali tapti labai vertinga karjera.

Mūsų atrankos procesas

Teisės universitetas yra įsipareigojęs gaminti išskirtinius advokatus, todėl nuo 2015 m. reikalaujame, kad visi kandidatai, prieš gaudami vietą BPC, atliktų įvertinimą.

Pagrindinės priežastys, kodėl atrankos renginiai gali būti jums naudingi:

 • Įgykite pasitikėjimo žinodami, ar karjera Bare jums tinka.
 • Praktikuokite savo advokacijos įgūdžius per 5 minutes „prašymas švelninti“.
 • Pasinaudokite galimybe konkuruoti dėl advokatūros stipendijų.
 • Gaukite gyvybiškai svarbios praktikos mokinių pokalbiams.

Kurso struktūra

Žinių sritys

 • Civilinis ieškinys, įrodinėjimas ir ginčų sprendimas ne teismo tvarka
 • Baudžiamasis bylinėjimasis, įrodymai ir nuosprendis

Pagrindiniai įgūdžiai

 • Advokatas, įskaitant pagrindinį nagrinėjimą, kryžminį nagrinėjimą ir civilinius ieškinius
 • Konferencija
 • Rengimas
 • Nuomonės rašymas
 • Profesinė etika
 • Teisiniai tyrimai

Pramoginiai teismai

Suteikiame jums kuo daugiau galimybių patobulinti esminius advokacijos įgūdžius ir pritaikyti tai, ko išmokote:

 • Dalyvavimas bandomosiose bylose tikrose teismo salėse su tikrais teisėjais ir vyresniaisiais advokatais
 • Internetinės advokacijos įgūdžių demonstravimas su atsiliepimais iš praktikuojančių advokatų
 • Apsilankymai Aukštajame teisme, Magistrato teisme, Karūnos teisme ir apygardos teismuose

Teisės magistras (LLM)

Pasirinkite studijuoti šį apdovanojimą ir turėsite galimybę pridėti tarptautiniu mastu pripažintą LLM kvalifikaciją prie savo CV ir studentų prašymų.

Teisės magistro (LLM) kvalifikaciją galite įgyti trimis būdais:

 1. Visapusiška darbo patirtis mūsų Pro Bono klinikose* – konsultuosite, tvarkysite ir atstovausite klientams įvairiais atvejais teisinėse srityse. Jūs taip pat būsite suporuotas su magistro vadovu, kuris padės jums per reflektyvų mokymosi procesą, kad galėtumėte užbaigti reflektyvų vertinimą ir įgyti magistro laipsnį.
 2. Studijuokite papildomus modulius** – pagilinkite savo žinias apie jus dominančias teisinės praktikos sritis, kurios gali padėti formuoti jūsų karjeros kryptį. Baigę advokatų praktikos kursą, laikysite egzaminus.
 3. Parašykite disertaciją – pasinerkite į teisės sritį ir tapkite jos ekspertu, leisdami pademonstruoti savo žinias paraiškose rūmuose ir už jos ribų.

Jei studijuojate mūsų Advokatų praktikos kursą LLM, taip pat galite gauti SLC antrosios pakopos paskolą.

*Studentai, studijuojantys Pro Bono maršrutą mūsų Liverpulio miestelyje 2021 m., visos programos metu turės lankyti reguliarias sesijas Mančesterio miestelyje.

**Studentai, studijuojantys papildomus modulius mūsų Liverpulio miestelyje 2021 m., vieną semestrą turės lankyti reguliarias sesijas (1–2 per savaitę) mūsų Mančesterio miestelyje.

Kurso informacija

Įvertinimas

Iš viso yra 10 įvertinimų, o praktikos įvertinimai atliekami kiekviename kurso modulyje. Kai kuriuos prizus, remiamus rūmų, gali gauti daugiausiai balų surinkęs kiekvieno dalyko studentas.

Struktūra

Mūsų Advokatų praktikos kursai turi savo struktūrą su skirtingais įvertinimais.

Kaip taikyti

Paraiškos į šį kursą jau atidarytos. Jei norite studijuoti neakivaizdiniu ar neakivaizdiniu, galite kreiptis tiesiogiai su mumis.

Nepamirškite – prieš pradėdami mūsų BPC, turite būti Inn of Court narys. Paraiškų teikimo terminas yra mažiausiai 12 savaičių iki kurso pradžios.

Tarptautinė

Mūsų miesteliuose yra studentų iš daugiau nei 120 skirtingų šalių, o speciali komanda padeda tarptautiniams studentams.

Kurso reikalavimai

Kad galėtumėte užimti savo vietą, turite atitikti Advokatūros standartų tarybos (BSB) nustatytus Advokatūros praktikos kurso (BPC) reikalavimus. Baro kvalifikacijos vadove pateikiama visa informacija apie šiuos reikalavimus.

 • Iki tų metų, kuriais pradėsite studijas, rugpjūčio mėn., turėsite išlaikyti Advokatūros kurso tinkamumo testą. Daugiau informacijos apie šį testą rasite Baro standartų tarybos svetainėje
 • Jums reikės arba kvalifikacinio teisės laipsnio (QLD) 2:1 arba bet kurio kito dalyko bakalauro laipsnio (minimalus 2:1*) ir teisės / CPE diplomo.
 • Kvalifikuotiems teisės laipsniams visi pasiūlymai, pagrįsti numatomais pažymiais, priklausys nuo to, kad bus pasiektas 2:1 arba didesnis
 • Visi kandidatai, kurie atitinka pagrindinius tinkamumo kriterijus, turės dalyvauti atrankos pokalbyje viename iš mūsų centrų

* Ne QLD kandidatams, turintiems 2:2, pasiūlymai, pagrįsti numatomu GDL įvertinimu, priklausys nuo įvertinimo ar pagyrimo.

Atrankos pokalbis

 • Jūs esate atsakingi už tai, kad atitiktumėte visus BPTC tinkamumo reikalavimus.

Reikalavimas anglų kalbos

Turite laisvai mokėti anglų kalbą ir turėsite sugebėti įrodyti, kad jūsų anglų kalba žodžiu ir raštu yra lygiavertė:

 • IELTS (akademinis): 7,5 balo visose keturiose srityse
 • ISE IV (Londono Trejybės koledžas): išlaikyti visus keturis komponentus
 • Pearsons (akademinis): 73 balai visose keturiose srityse
 • Kembridžo anglų kalba: pirmasis sertifikatas, pažengęs ir įgūdis (testas laikytas iki 2016 m. sausio mėn.): Iš viso 191, nė vienas komponentas mažesnis nei 191
 • Kembridžo anglų kalba: pirmasis sertifikatas (testas išlaikytas iki 2016 m. sausio mėn.): išlaikytas A klasės ir išskirtinis iš visų keturių komponentų
 • Kembridžo anglų kalba: Išplėstinė (testas laikytas iki 2016 m. sausio mėn.): Išlaikytas B arba C klasėje ir „Borderline“ iš visų keturių komponentų
 • Kembridžo anglų kalba: mokėjimas (testas laikytas iki 2016 m. sausio mėn.): išlaikytas C1 klasėje ir silpnas iš visų keturių komponentų

JK arba Airijos Respublikos apdovanojimas:

 • Kvalifikacinis teisės laipsnis – 1 arba 2:1
 • LDK – pasižymėjimas arba pagyrimas
 • Medicinos, odontologijos, veterinarijos laipsnis - išlaikyti

Atkreipkite dėmesį: universitetas nepriims TOEFL anglų kalbos testo kaip studentų anglų kalbos mokėjimo įrodymo iki kito pranešimo dėl vidaus reikalų ministerijos tyrimo.

Prieš pradėdami BPC, turite prisijungti prie Inn of Court. Galutinė paraiškos pateikimo Inn of Court data yra tų metų, kuriais turi prasidėti jūsų BPC, gegužės 31 d. Norėdami gauti daugiau informacijos, susisiekite su atitinkama užeiga:

 • Grėjaus užeiga
 • Vidinė šventykla
 • Linkolno užeiga
 • Vidurinė šventykla

Jei esate ne EEE studentas, jums taip pat reikės vizos, apimančios visą jūsų kurso trukmę (žr. toliau).

Vėlgi, iki kurso pradžios turite įvykdyti visus tinkamumo reikalavimus – jei to nepadarysite, jums nebus leista prisijungti prie kurso.

Baro kurso tinkamumo testas (BCAT)

Kandidatai, norintys patekti į BPC, turi išlaikyti Bar Course Aptitude Test (BCAT), kad jiems būtų leista užsiregistruoti į kursus. Primygtinai rekomenduojame atlikti testą kuo greičiau ir garantuosime, kad jūsų pasiūlymas galioja tol, kol sėkmingai išlaikysite testą. Jei nepavyks išlaikyti testo, po 30 dienų galėsite laikyti testą iš naujo. Kadangi prieš užsiregistruodami į BPC kursą turite sėkmingai išlaikyti testą, rekomenduojame testą laikyti kuo anksčiau – tai suteiks daug laiko, jei prireiktų jį laikyti dar kartą iki galutinio termino. Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite Baro standartų tarybos svetainėje.

Teisės universitetas visiškai laikosi lygių galimybių teisės aktų ir aktyviai skatina teisininko profesijos įvairovę. Mūsų priėmimo procesas veikia sąžiningai ir siekia, kad studentai galėtų kuo geriau panaudoti savo talentus. Kviečiame kuo anksčiau pranešti apie bet kokius specialius reikalavimus. Tai leis mums aptarti, kaip galėtume patenkinti jūsų reikalavimus.

Trukmė

8 mėnesiai (rugsėjo mėn.), 9 mėnesiai (liepa)

Mokesčiai

 • BPC – vidaus: nuo 11 750 GBP (sausio mėn.) arba 12 100 GBP (liepos ir rugsėjo mėn.). Tarptautinė: nuo 11 750 GBP (sausio mėn.) arba 12 100 GBP (liepos ir rugsėjo mėn.).
 • BPC LLM – vidaus: nuo 14 450 GBP (sausio mėn.) arba 14 900 GBP (liepos ir rugsėjo mėn.). Tarptautinė: nuo 14 450 GBP (sausio mėn.) arba 14 900 GBP (liepos ir rugsėjo mėn.).

Apie Mokyklą

Klausimai