Keystone logo
The University of Law Postgraduate Programmes LLM įmonių valdymas – ne visą darbo dieną
The University of Law Postgraduate Programmes

LLM įmonių valdymas – ne visą darbo dieną

24 Months

Anglų kalba

Ištęstinės

Request application deadline

Sep 2024

GBP 18 500 *

Nuotolinis mokymasis, Stovykloje

* 9 200 £ vidaus, 12 360 £ ne vidaus

Įvadas

Mūsų LLM iš mūsų naujojo teisės magistro programų rinkinio yra skirtos teisės ir ne teisės absolventams, norintiems ištirti praktinį konkrečios, specializuotos teisės srities taikymą. Studijuokite akis į akį arba internetu.

LLM įmonių valdymas – ne visą darbo dieną

Teisės magistras (LLM) yra magistrantūros laipsnis, skirtas pagerinti jūsų akademines teisines žinias, ypač sutelkiant dėmesį į konkrečias dominančias sritis. Šis kursas, specialiai sukurtas teisės ir ne teisės absolventams, norintiems įgyti teisės magistro kvalifikaciją, yra skirtas išsamių žinių apie įmonių valdymą praktikoje ugdymui. Jei norite tobulinti savo įgūdžius, kad pagerintumėte supratimą apie tai, kaip korporacijų mechanizmai, santykiai ir procesai daro įtaką jų funkcionavimui ir veikimui, šis kursas yra puikus būdas pagilinti savo patirtį ir suteikti įrankių savo karjeros ambicijoms pasiekti. .

Įstatymas kontekste

Įgykite esminių išsamių žinių ir įžvalgų pasirinktoje teisės srityje ir supraskite teisinių taisyklių svarbą, kaip jos taikomos realiame pasaulyje.

Lankstus mokymasis

Programos struktūra yra labai lanksti. Galite sukurti savo laipsnį Pathway kuris jums tinka ir atitinka jūsų karjeros tikslus, kad ir kokie jie būtų.

Dėsto dalyko ekspertai

Dėsto buvę ir esami praktikai, taip pat mokslinius tyrimus atliekantys ir dėstantys akademikai, orientuoti į teisinę praktiką, o ne tik į teoriją.

Kurso struktūra

1–4 sąlygos (ne visą darbo dieną)

Dviejų savaičių įvadinis kursas: ne teisės studentams tai apima privalomą įvadą į Anglijos ir Velso teisę, kuris turi būti baigtas prieš pradedant pirmuosius modulius.

Jūs užbaigsite:

 • Įmonių valdymas praktikoje
 • Tyrimo metodų mokymas (sesijos per 1–4 terminus)

Tada galite pasirinkti tris iš pasirenkamųjų modulių* sąrašo, kuriame yra tokių modulių kaip:

 • Įmonės teisė ir atitiktis
 • Tarptautinės prekybos teisė
 • Tarptautinis įmonių valdymas

*Visi pasirenkami moduliai priklauso nuo užimtumo.

5 ir 6 sąlygos (ne visą darbo dieną)

 • Disertacija įmonių valdymo tema

Kurso informacija

Įvertinimas

Moduliai vertinami trijų valandų nematomu egzaminu raštu arba 4500 žodžių kursinio darbo užduotimi.

Visiems egzaminams, įskaitant internetines studijas, privaloma lankytis viename iš mūsų JK miestelių (arba patvirtintame užjūrio centre pagal išankstinį susitarimą).

Numatytoji studijų vieta internetu yra Londonas.

Disertacijos modulis bus įvertintas pateikiant disertaciją (15 000 žodžių) ir suteikia galimybę nuolat, nuodugniai ir intensyviai ištirti bei apmąstyti specializuotą įmonių valdymo sritį.

Struktūra

Šis kursas turi naujoviškai lanksčią struktūrą su konkrečiais vertinimais, kurie padeda efektyviai mokytis.

Kurso informacija

Šis kursas buvo sukurtas siekiant išsamiai išnagrinėti taisyklių, politikos ir kontrolės, taikomų siekiant nustatyti įmonės elgesį ir numatomus šių priemonių rezultatus, tipus. Ji apima tokias sritis kaip įmonių valdymo modeliai, sistemų klasifikavimas ir pasaulinės finansų krizės poveikis. Ji taip pat apims bendrovės sekretoriaus vaidmenį, direktorių valdybą, valdybos ir jos akcininkų santykius, atskleidimą ir atskaitomybę. Praktinis žvilgsnis į tai, kaip nustatyti, nustatyti ir palaikyti įmonės valdymą, reiškia, kad galėsite praturtinti savo supratimą ir įgūdžius šioje srityje, padedami patyrusių praktikų, kurie gali parodyti realaus gyvenimo pavyzdžius ir pritaikyti tai, ko išmokote.

Studijuodami LLM įmonių valdymą pas mus, jūs:

 • Būkite mokomi dalyko ekspertų , buvusių ir esamų praktikų bei į mokslinius tyrimus ir mokymą orientuotų akademikų.
 • Dėmesys teisinei praktikai , o ne tik teorijai.
 • Pasinaudokite strategine partneryste su įmonėmis , reguliavimo institucijomis ir akreditavimo įstaigomis.
 • Sužinokite apie teisės technologiją pasirinkę studijuoti teisės technologijų modulius.
 • Pagerinkite savo galimybes įsidarbinti įgydami svarbių perkeliamų įgūdžių ir sudarydami karjeros planus su mūsų karjeros komanda.

Šios programos su apdovanojimais susijęs modulis (Įmonės valdymas praktikoje) taip pat apims įmonės sekretoriaus, direktorių valdybos, valdybos ir jos akcininkų santykius, atskleidimą ir atskaitomybę, kad galėtumėte visapusiškai suprasti įmonės veiklos mechanika. Šio modulio tikslas yra įtraukti įmonės valdymą į kontekstą, kad galėtumėte išmokti pritaikyti sudėtingas teorines koncepcijas realiose klientų situacijose.

Be bendro supažindinimo su programa, yra dviejų savaičių įvadas, apimantis pagrindinius Anglijos teisės sistemos principus. Tai privaloma ne teisės studentams, bet taip pat atvira teisės studentams, norintiems atnaujinti Anglijos ir Velso teisės pagrindus. Tai būtų naudinga kiekvienam studentui, kuris padarė didelę pertrauką nuo teisinio išsilavinimo.

Norėdami padėti pasiruošti disertacijai, per pirmąsias kadencijas išstudijuosite daugybę privalomų ir tolesnių pasirenkamų tyrimų metodų mokymo sesijų.

Atkreipkite dėmesį, kad dėl Vidaus reikalų ministerijos nuostatų studentams, kuriems reikalinga Studento maršruto viza, kad galėtų studijuoti pas mus, neleidžiama studijuoti internetu ir jie gali rinktis tik akis į akį dėstomus modulius.

Kurso reikalavimai

Studentai turėtų turėti JK bet kurio dalyko bakalauro laipsnį, kurio santykis yra 2:2 arba didesnis, arba lygiavertę kvalifikaciją. Ne teisės studentai turi baigti privalomą dviejų savaičių įvadinį kursą, apimantį pagrindinius Anglijos teisės sistemos principus, nebent jie gali įrodyti, kad sėkmingai baigė LLB (arba lygiavertį) arba mažiausiai 3 teisės modulius, kurių vertė ne mažesnė kaip 80 QCF kreditų, kuri turi apimti – anglų teisinę sistemą, sutarčių teisę ir delikto teisę.

Kaip taikyti

 • Galite kreiptis dėl šio kurso tiesiogiai Universitete.
 • Šio kurso negalima pasirinkti studijuoti kartu su mūsų teisinės praktikos kolegija (LPC).

Atkreipkite dėmesį: mūsų Honkongo kursai dar nėra atviri paraiškoms. Jei norite sužinoti daugiau apie studijas Honkonge, užregistruokite savo susidomėjimą šiandien.

Apie Mokyklą

Klausimai