Keystone logo
The University of Law Postgraduate Programmes LLM International Corporate Governance – ne visą darbo dieną
The University of Law Postgraduate Programmes

LLM International Corporate Governance – ne visą darbo dieną

24 Months

Anglų kalba

Ištęstinės

Request application deadline

Sep 2024

GBP 18 500 *

Nuotolinis mokymasis, Stovykloje

* 10 500 GBP vidaus, Londonas; 9500 GBP vidaus, ne Londone; £14 000 International, Londonas; £12 000 Tarptautinė, ne Londonas; 9 500 svarų sterlingų internetu

Įvadas

Mūsų LLMs iš mūsų naujojo teisės magistro programų rinkinio yra skirtos teisės ir ne teisės absolventams, norintiems ištirti praktinį konkrečios, specializuotos teisės srities taikymą. Studijuokite akis į akį arba internetu.

LLM International Corporate Governance – ne visą darbo dieną

Teisės magistras (LLM) yra magistrantūros laipsnis, skirtas pagerinti jūsų akademines teisines žinias, ypač sutelkiant dėmesį į konkrečias dominančias sritis. Specialiai sukurtas teisės ir ne teisės laipsnį turintiems asmenims, norintiems įgyti teisės magistro kvalifikaciją, šis kursas yra skirtas gilioms žinioms apie tarptautinį įmonių valdymą praktikoje. Jei norite tobulinti savo įgūdžius, kad pagerintumėte supratimą apie tai, kaip korporacijų mechanizmai, santykiai ir procesai daro įtaką jų funkcionavimui ir veikimui pasauliniu mastu, šis kursas yra puikus būdas sustiprinti savo patirtį ir suteikti jums įrankių pasiekti savo karjeros ambicijas.

Įstatymas kontekste

Įgykite esminių išsamių žinių ir įžvalgų pasirinktoje teisės srityje ir supraskite teisinių taisyklių svarbą, kaip jos taikomos realiame pasaulyje.

Lankstus mokymasis

Programos struktūra yra labai lanksti. Galite sukurti savo laipsnį Pathway , kuris jums tinka ir atitinka jūsų karjeros tikslus, kad ir kokie jie būtų.

Mokė dalyko ekspertai

Dėsto buvę ir esami praktikai, taip pat mokslinius tyrimus atliekantys ir dėstantys akademikai, kurie yra susitelkę į teisinę praktiką, o ne tik į teoriją.

Kurso struktūra

1–4 sąlygos (ne visą darbo dieną)

Dviejų savaičių įvadinis kursas: ne teisės studentams tai apima privalomą įvadą į Anglijos ir Velso teisę, kuris turi būti baigtas prieš pradedant pirmuosius modulius.

Jūs užbaigsite:

 • Tarptautinis įmonių valdymas
 • Tyrimo metodų mokymas (sesijos per 1–4 terminus)

Tada galite pasirinkti tris iš pasirenkamųjų modulių* sąrašo, kuriame yra tokių modulių kaip:

 • Įmonės teisė ir atitiktis
 • Įmonių valdymas praktikoje
 • Tarptautinės prekybos teisė

*Visi pasirenkami moduliai priklauso nuo užimtumo.

5 ir 6 sąlygos (ne visą darbo dieną)

 • Disertacija apie tarptautinį įmonių valdymą

Kurso informacija

Įvertinimas

Moduliai vertinami trijų valandų nematomu egzaminu raštu arba 4500 žodžių kursinio darbo užduotimi.

Visiems egzaminams, įskaitant internetines studijas, privaloma lankytis viename iš mūsų JK universitetų (arba patvirtintame užjūrio centre pagal išankstinį susitarimą). Numatytoji studijų vieta internetu yra Londonas.

Disertacijos modulis bus įvertintas pateikiant disertaciją (15 000 žodžių) ir suteikia galimybę nuolat, nuodugniai ir intensyviai ištirti bei apmąstyti specializuotą įmonių valdymo sritį.

Struktūra

Šis kursas turi naujoviškai lanksčią struktūrą su konkrečiais vertinimais, kurie padeda efektyviai mokytis.

Kurso detalės

Šis kursas buvo sukurtas siekiant išsamiai ištirti taisyklių, politikos ir kontrolės, taikomų siekiant nustatyti tarptautinės korporacijos elgesį ir numatomus šių priemonių rezultatus, tipus. Ji apima tokias sritis kaip įvairūs įmonių valdymo modeliai, konvergencijos ir priklausomybės teorijos, įmonių valdymo kodeksų suderinimas ir pasaulinio įmonių valdymo ateitis. Ji taip pat apims bendrovės sekretoriaus vaidmenį, direktorių valdybą, valdybos ir jos akcininkų santykius, atskleidimą ir atskaitomybę. Praktinis žvilgsnis į tai, kaip nustatyti, nustatyti ir palaikyti tarptautinį įmonių valdymą, reiškia, kad galėsite praturtinti savo supratimą ir įgūdžius šioje srityje, padedami patyrusių praktikų, kurie gali parodyti realaus gyvenimo pavyzdžius ir pritaikyti tai, ko išmokote.

Studijuodami LLM tarptautinį įmonių valdymą pas mus, jūs:

 • Būkite mokomi dalykų ekspertų, buvusių ir esamų praktikų bei į mokslinius tyrimus ir mokymą orientuotų akademikų.
 • Dėmesys teisinei praktikai, o ne tik teorijai.
 • Pasinaudokite strategine partneryste su įmonėmis, reguliavimo institucijomis ir akreditavimo įstaigomis.
 • Sužinokite apie teisės technologiją pasirinkę studijuoti teisės technologijų modulius.
 • Pagerinkite savo galimybes įsidarbinti įgydami svarbių perkeliamų įgūdžių ir sudarydami karjeros planus su mūsų karjeros komanda

Su apdovanojimais susietas šios programos modulis (Tarptautinis įmonių valdymas) sieks įtraukti tarptautinį įmonių valdymą į kontekstą, leisdamas jums išmokti pritaikyti sudėtingas teorines koncepcijas realiose klientų situacijose ir suteikti visapusišką įžvalgą apie mechaniką. tarptautinės įmonės veiklos.

Be Tarptautinio korporatyvinio valdymo modulio, turėsite galimybę pasirinkti dar tris jus dominančius pasirenkamuosius modulius, taip pat baigti disertaciją, leidžiančią ištirti sritį, susijusią su tarptautiniu įmonių valdymu, atliekant nepriklausomus tyrimus.

Be bendro supažindinimo su programa, yra dviejų savaičių įvadas, apimantis pagrindinius Anglijos teisės sistemos principus. Tai privaloma ne teisės studentams, bet taip pat atvira teisės studentams, norintiems atnaujinti Anglijos ir Velso teisės pagrindus. Tai būtų naudinga kiekvienam studentui, kuris padarė didelę pertrauką nuo teisinio išsilavinimo.

Kad padėtumėte pasiruošti disertacijai, per pirmąsias kadencijas išnagrinėsite daugybę privalomų ir tolesnių pasirenkamų tyrimų metodų mokymo sesijų.

Atkreipkite dėmesį, kad dėl Vidaus reikalų ministerijos nuostatų studentams, kuriems reikalinga Student Route viza, kad galėtų studijuoti pas mus, neleidžiama studijuoti internetu ir jie gali rinktis tik akis į akį dėstomus modulius.

Kurso reikalavimai

Studentai turėtų turėti JK bet kurio dalyko bakalauro laipsnį, kurio santykis yra 2:2 arba didesnis, arba lygiavertę kvalifikaciją. Ne teisės studentai turi baigti privalomą dviejų savaičių įvadinį kursą, apimantį pagrindinius Anglijos teisės sistemos principus, nebent jie gali įrodyti, kad sėkmingai baigė LLB (arba lygiavertį) arba mažiausiai 3 teisės modulius, kurių vertė ne mažesnė kaip 80 QCF kreditų, kuri turi apimti – anglų teisinę sistemą, sutarčių teisę ir delikto teisę.

Kaip taikyti

 • Dėl šio kurso galite kreiptis tiesiogiai į universitetą.
 • Šio kurso negalima pasirinkti studijuoti kartu su mūsų teisinės praktikos kolegija (LPC).

Atkreipkite dėmesį: mūsų Honkongo kursai dar nėra atviri paraiškoms. Jei norite sužinoti daugiau apie studijas Honkonge, užregistruokite savo susidomėjimą šiandien.

Apie Mokyklą

Klausimai