Keystone logo
The University of Law Postgraduate Programmes LLM nemokumo teisė – ne visą darbo dieną
The University of Law Postgraduate Programmes

LLM nemokumo teisė – ne visą darbo dieną

24 Months

Anglų kalba

Ištęstinės

Request application deadline

Sep 2024

GBP 18 500 *

Nuotolinis mokymasis, Stovykloje

* 12 500 GBP vidaus, Londonas; 11 350 GBP vidaus, ne Londone; £17 500 International, Londonas; £15 100 Tarptautinė, ne Londonas; £11 350 internetu

Įvadas

Mūsų LLMs iš mūsų naujojo teisės magistro programų rinkinio yra skirtos teisės ir ne teisės absolventams, norintiems ištirti praktinį konkrečios, specializuotos teisės srities taikymą. Studijuokite akis į akį arba internetu.

LLM nemokumo įstatymas

Nemokumo teisės magistras (LLM) yra magistrantūros laipsnis, skirtas teisės ir ne teisės absolventams, siekiant pagerinti savo akademines teisines žinias. Šis tarptautiniu mastu pripažintas magistro kursas suteiks jums įgūdžių tobulėti nemokumo teisės srityje ir atvers Pathways advokato, advokato, nemokumo teisininko, skolų konsultanto, finansų patarėjo ir kt. karjerą.

Išsami informacija apie kursą

LLM nemokumo įstatymas yra novatoriška, lanksti programa, kuri suteiks jums išsamių žinių apie nemokumo teisę praktikoje. Išnagrinėsite pagrindinius JK nemokumo teisės principus kartu su įmonių gelbėjimu, neteisminėmis treniruotėmis ir tarptautiniu nemokumu. Šio modulio metu taip pat turėsite nagrinėti tokias temas kaip finansavimo prieinamumas (kapitalo rinkos ir kreditų rinkos), prioritetas nemokumo atveju, direktorių pareigos, darbuotojų teisės, konkuruojančių suinteresuotųjų šalių interesų valdymas nelaimingų situacijų atvejais, valstybės skola ir finansų krizės. .

Studijuodami LLM nemokumo įstatymą pas mus, jūs:

 • Būkite mokomi dalykų ekspertų, buvusių ir esamų praktikų bei į mokslinius tyrimus ir mokymą orientuotų akademikų.
 • Tyrinėkite ir kritiškai įvertinkite pagrindines JK nemokumo teisės teorijas, sąvokas ir principus, be įmonių gelbėjimo ir reorganizavimo.
 • Sužinokite apie kontekstą, kuriame nemokumo teisė veikia ir sąveikauja su kitomis sritimis, tokiomis kaip ekonomika ir politika.
 • Parodykite geriausios praktikos pavyzdžius ir atsakymus į probleminių klausimų scenarijus, pasitelkdami pagrįstus samprotavimus ir argumentus
 • Pasinaudokite strategine partneryste su įmonėmis, reguliavimo institucijomis ir akreditavimo įstaigomis, kurios informuoja apie mūsų programos kūrimą.
 • Pagerinkite savo galimybes įsidarbinti įgydami svarbių perkeliamų įgūdžių ir sudarydami karjeros planus su mūsų karjeros komanda.
 • Stiprinkite savo tinklą – susisiekite su kitais studentais, dėstytojais ir pramonės profesionalais tarptautiniu mastu ir ieškokite būsimų stažuočių ir darbo galimybių.
 • Padidinkite savo uždarbio galimybes – 2020 m. absolventų darbo rinkos statistika parodė, kad absolventai uždirba vidutiniškai 7 000 svarų sterlingų daugiau nei jų absolventai.
 • Aplenkkite konkurenciją – įgykite išsamių žinių apie jus dominančią temą ir tapkite dalyko ekspertu, kuris suteiks jums konkurencinį pranašumą darbo rinkoje.
 • 94 % dirbančių antrosios pakopos studijų studentų 15 mėnesių po studijų baigimo dirbo aukštos kvalifikacijos reikalaujančias profesijas (2019–2020 m. studijų rezultatų duomenys).
 • Pasiruoškite teisės technologijų ateičiai – teisės technologijų studijų moduliai ir įgykite įžvalgų apie šią besiformuojančią teisės sritį.

Atkreipkite dėmesį, kad dėl Vidaus reikalų ministerijos nuostatų studentams, kuriems reikalinga Student Route viza, kad galėtų studijuoti pas mus, neleidžiama studijuoti internetu ir jie gali rinktis tik akis į akį dėstomus modulius.

Kurso reikalavimai

Studentai turėtų turėti JK bet kurio dalyko bakalauro laipsnį, kurio santykis yra 2:2 arba didesnis, arba lygiavertę kvalifikaciją. Ne teisės studentai turi baigti privalomą dviejų savaičių įvadą, apimantį pagrindinius Anglijos teisės sistemos principus, nebent jie gali įrodyti, kad sėkmingai baigė LLB (arba lygiavertį) arba mažiausiai 3 teisės modulius, kurių vertė yra bent 80 QCF kreditų. turi apimti – anglų teisinę sistemą, sutarčių teisę ir delikto teisę.

Kurso struktūra

1–4 sąlygos (ne visą darbo dieną)

Be bendro supažindinimo su programa, yra dviejų savaičių įvadas, apimantis pagrindinius Anglijos teisės sistemos principus. Tai privaloma ne teisės studentams, bet taip pat atvira studentams, norintiems atnaujinti Anglijos ir Velso teisės pagrindus. Tai būtų naudinga kiekvienam studentui, kuris padarė didelę pertrauką nuo teisinio išsilavinimo.

Privalomi moduliai apima:

 • Nemokumo įstatymas
 • Tyrimo metodai Mokymai, padedantys pasiruošti disertacijai

Tada galite pasirinkti tris* iš pasirenkamųjų modulių sąrašo, kuriame yra tokių modulių kaip:

 • Bankininkystė ir skolų finansavimas
 • Tarptautinė finansų teisė
 • Tarptautinė verslo teisė

*Visi pasirenkami moduliai priklauso nuo užimtumo.

5 ir 6 terminai (ne visą darbo dieną)

 • Nemokumo teisės disertacija.

Kurso informacija

Įvertinimas

Moduliai vertinami trijų valandų nematomu egzaminu raštu arba 4500 žodžių kursinio darbo užduotimi.

Visi vertinimai atliekami internetu.

Disertacijos modulis bus vertinamas pateikiant baigiamąjį darbą (15 000 žodžių) ir suteikia galimybę nuolat, nuodugniai ir intensyviai ištirti bei apmąstyti specialią nemokumo teisės sritį.

struktūra

Kursas turi naujoviškai lanksčią struktūrą su konkrečiais vertinimais, kurie padeda efektyviai mokytis.

Teisės magistrantūros studijų programose požiūris į mokymąsi ir mokymą daugiausia yra orientuotas į besimokantįjį. Kiekvienas dėstomas modulis yra padalintas į keletą skyrių, kurie pateikiami naudojant metodą „Parengti, įtraukti, konsoliduoti“.

Pasiruoškite: tai yra visas darbas, kurį studentas turi atlikti prieš atvykdamas į atitinkamą seminarą. Tradicinis paskaitų turinys bus pateikiamas trumpomis, maždaug 10 minučių trukmės dalimis, siekiant geriau įtraukti šiuolaikinį studentą. Tikimasi, kad besirengiant studentui bus atliktas vadovaujamas nepriklausomas tyrimas ir skaitymas.

Engage: tai yra interaktyvus vieneto elementas. Tai gali būti tiesioginis seminaras, sinchroninis internetinis seminaras arba asinchroninė internetinė veikla.

Konsoliduoti: tai yra paskutinė skyriaus dalis, kurią studentai gali naudoti norėdami patikrinti savo supratimą apie skyrių iš karto po „Engage“ veiklos arba peržiūrėdami modulį arba abu.

Apie Mokyklą

Klausimai