Keystone logo
The University of Law Postgraduate Programmes LLM tarpininkavimas ir alternatyvus ginčų sprendimas - visą darbo dieną
The University of Law Postgraduate Programmes

LLM tarpininkavimas ir alternatyvus ginčų sprendimas - visą darbo dieną

12 Months

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Sep 2024

GBP 18 500 *

Nuotolinis mokymasis, Stovykloje

* 12 500 GBP vidaus, Londonas; 11 350 GBP vidaus, ne Londone; £17 500 International, Londonas; £15 100 Tarptautinė, ne Londonas; £11 350 internetu

Įvadas

Mūsų LLM iš mūsų naujojo teisės magistro programų rinkinio yra skirtos teisės ir ne teisės absolventams, norintiems ištirti praktinį konkrečios, specializuotos teisės srities taikymą. Studijuokite akis į akį arba internetu.

Reikalavimai kursui

Studentai turėtų turėti JK bet kurio dalyko bakalauro laipsnį, kurio lygis yra 2:2 arba didesnis, arba lygiavertę kvalifikaciją. Ne teisės studentai turi baigti privalomą dviejų savaičių įvadą, apimantį pagrindinius Anglijos teisės sistemos principus, nebent jie gali įrodyti, kad sėkmingai baigė LLB (arba lygiavertį) arba mažiausiai 3 teisės modulius, kurių vertė yra bent 80 QCF kreditų. turi apimti – anglų teisinę sistemą, sutarčių teisę ir delikto teisę.

Kurso informacija

Sukūrėme savo LLM tarpininkavimo ir alternatyvaus ginčų sprendimo srityje kaip praktišką kursą, kuris realiai imituos tarpininkavimo ir derybų scenarijus ir leis jums lavinti praktikoje reikalingus įgūdžius. Pasinaudodami mūsų patyrusių profesionalių dėstytojų įžvalgomis, turėsite galimybę gauti tiesioginių patarimų ir paramos, kad suprastumėte niuansus ir įgūdžius, kurių reikia norint pasiekti palankių rezultatų sprendžiant ginčus.

Studijuodami LLM tarpininkavimą ir alternatyvų ginčų sprendimą su mumis, jūs:

 • Būkite mokomi dalykų ekspertų, buvusių ir esamų praktikų bei į mokslinius tyrimus ir mokymą orientuotų akademikų.
 • Dėmesys teisinei praktikai, ne tik teorijai.
 • Pasinaudokite strategine partneryste su įmonėmis, reguliavimo institucijomis ir akreditavimo įstaigomis.
 • Sužinokite apie teisines technologijas pasirinkdami teisinių technologijų modulių studijas.
 • Pagerinkite savo galimybes įsidarbinti, įgydami svarbių perkeliamų įgūdžių ir planuodami savo karjerą su mūsų karjeros komanda.

Su apdovanojimais susietas šios programos modulis (tarpininkavimas ir alternatyvus ginčų sprendimas) taip pat suteiks galimybę įgyti išsamių žinių apie tarpininkavimą ir alternatyvaus ginčų sprendimo įgūdžius; pagrindiniai įgūdžiai, kurie greitai tampa vis paklausesni ir tampa vis svarbesnė teisinio kraštovaizdžio dalimi.

Be bendrojo įvado į programą, yra dviejų savaičių įvadas, apimantis pagrindinius Anglijos teisės sistemos principus. Tai privaloma ne teisės studentams, bet taip pat atvira teisės studentams, norintiems atnaujinti Anglijos ir Velso teisės pagrindus. Tai būtų naudinga kiekvienam studentui, kuris padarė didelę pertrauką nuo teisinio išsilavinimo.

Norėdami padėti pasiruošti disertacijai, per pirmąsias kadencijas išstudijuosite daugybę privalomų ir tolesnių pasirenkamų tyrimų metodų mokymo sesijų.

Atkreipkite dėmesį, kad dėl Vidaus reikalų ministerijos nuostatų studentams, kuriems reikalinga Studento maršruto viza, kad galėtų studijuoti pas mus, neleidžiama studijuoti internetu ir jie gali rinktis tik akis į akį dėstomus modulius.

Kurso struktūra

1 ir 2 sąlygos (visu etatu)

Dviejų savaičių įvadinis kursas: ne teisės studentams tai apima privalomą įvadą į Anglijos ir Velso teisę, kuris turi būti baigtas prieš pradedant pirmuosius modulius.

Jūs užpildysite:

 • Tarpininkavimas ir alternatyvus ginčų sprendimas**
 • Civilinis ir baudžiamasis ieškinys**
 • Tyrimo metodų mokymas (užsiėmimai per 1 ir 2 terminus)

Tada galite pasirinkti du iš pasirenkamųjų modulių* sąrašo, kuriame yra tokių modulių kaip:

 • Advokatūros ir baro įgūdžiai**
 • Tarptautinis arbitražas

*Visi pasirenkami moduliai priklauso nuo užimtumo.

**Jei šiuose trijuose moduliuose pasieksite 55% ar daugiau ir sėkmingai baigsite magistro programą, būsite atleisti nuo universiteto BPC atrankos renginio.

3 kadencija (visu etatu)

 • Tarpininkavimo ir alternatyvaus ginčų sprendimo disertacija

Kursų informacija

Vertinimas

Moduliai vertinami trijų valandų nematomu egzaminu raštu arba 4500 žodžių kursinio darbo užduotimi.

Visiems egzaminams, įskaitant internetines studijas, privaloma lankytis viename iš mūsų JK universitetų (arba patvirtintame užjūrio centre pagal išankstinį susitarimą).

Numatytoji studijų vieta internetu yra Londonas.

Disertacijos modulis bus įvertintas pateikiant disertaciją (15 000 žodžių) ir suteikia galimybę nuolat, nuodugniai ir intensyviai ištirti ir apmąstyti specialią tarpininkavimo ir alternatyvaus ginčų sprendimo sritį.

Struktūra

Šis kursas turi naujoviškai lanksčią struktūrą su konkrečiais vertinimais, kurie padeda efektyviai mokytis.

Kaip taikyti

 • Dėl šio kurso galite kreiptis tiesiogiai į universitetą.
 • Šio kurso negalima pasirinkti studijuoti kartu su mūsų teisinės praktikos kursu (LPC).

Atkreipkite dėmesį: mūsų Honkongo kursai dar nėra atviri. Jei norite sužinoti daugiau apie studijas Honkonge, užregistruokite susidomėjimą šiandien.

Apie Mokyklą

Klausimai