Keystone logo
The University of Law Postgraduate Programmes LLM Tarptautinė verslo teisė – visu etatu
The University of Law Postgraduate Programmes

LLM Tarptautinė verslo teisė – visu etatu

12 Months

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Sep 2024

GBP 18 500 *

Nuotolinis mokymasis, Stovykloje

* 10 500 GBP vidaus, Londonas; 9500 GBP vidaus, ne Londone; £14 000 International, Londonas; £12 000 Tarptautinė, ne Londonas; 9 500 svarų sterlingų internetu

Įvadas

Mūsų LLM iš mūsų naujojo teisės magistro programų rinkinio yra skirti teisės absolventams, norintiems ištirti praktinį konkrečios, specializuotos teisės srities taikymą. Studijuokite akis į akį arba internetu.

LLM Tarptautinė verslo teisė – visu etatu

Teisės magistras (LLM) yra magistrantūros laipsnis, skirtas pagerinti jūsų akademines teisines žinias, ypač sutelkiant dėmesį į konkrečias dominančias sritis. Šis kursas, specialiai sukurtas teisės ir ne teisės absolventams, norintiems įgyti teisės magistro kvalifikaciją, skirtas gilintis į tarptautinio verslo teisės žinias. Šį kursą parengėme siekdami įtraukti teisinio verslo praktiką į pasaulinės rinkos kontekstą, suteikdami jums žinių ir įgūdžių, kaip efektyviai dirbti tarptautinėse korporacijose.

Įstatymas kontekste

Įgykite esminių išsamių žinių ir įžvalgų pasirinktoje teisės srityje ir supraskite teisinių taisyklių svarbą, kaip jos taikomos realiame pasaulyje.

Lankstus mokymasis

Programos struktūra yra labai lanksti. Galite sukurti savo laipsnį Pathway , kuris jums tinka ir atitinka jūsų karjeros tikslus, kad ir kokie jie būtų.

Mokė dalyko ekspertai

Dėsto buvę ir esami praktikai, taip pat mokslinius tyrimus atliekantys ir dėstantys akademikai, kurie yra susitelkę į teisinę praktiką, o ne tik į teoriją.

Kurso reikalavimai

Įstojimo į JK reikalavimai

 • Studentai turėtų turėti JK bakalauro laipsnį bet kuriame dalyke 2:2 ar aukštesniu lygiu arba lygiavertę kvalifikaciją.
 • Privalomas dviejų savaičių įvadas reikalingas visiems studentams, nebent jie gali įrodyti, kad sėkmingai baigė vieną iš šių dalykų:
  • LLB arba lygiavertis; arba
  • Mažiausiai 3 teisiniai moduliai, kurių vertė ne mažesnė kaip 80 QCF kreditų, kurie turi apimti;
   • Anglų teisės sistema
   • Sutarčių teisė
   • Delikto įstatymas

Anglų kalbos reikalavimai kandidatams, kurių gimtoji kalba nėra anglų

 • Anglų kalbos lygis, atitinkantis IELTS 6.5 arba aukštesnį lygį, o kiekviename komponente ne mažiau kaip 6,0.

Kurso detalės

LLM tarptautinio verslo teisė yra novatoriška, lanksti programa, skirta teisės ir ne teisės absolventams, kurie norėtų įgyti esminių išsamių tarptautinės prekybos ir verslo žinių iš teisinės perspektyvos. Nesvarbu, ar norite tobulėti savo dabartinėje karjeroje, planuojate prisijungti prie pasaulinės korporacijos, ar tiesiog norite daugiau sužinoti apie tarptautinę verslo teisę praktikoje, ši programa suteiks jums žinių, padėsiančių įgyvendinti savo ambicijas.

Studijuodami LLM tarptautinio verslo teisę pas mus, jūs:

 • Būkite mokomi dalyko ekspertų , buvusių ir esamų praktikų bei į mokslinius tyrimus ir mokymą orientuotų akademikų.
 • Dėmesys teisinei praktikai , o ne tik teorijai.
 • Pasinaudokite strategine partneryste su įmonėmis, reguliavimo institucijomis ir akreditavimo įstaigomis.
 • Sužinokite apie teisės technologiją pasirinkę studijuoti teisės technologijų modulius.
 • Pagerinkite savo galimybes įsidarbinti įgydami svarbių perkeliamų įgūdžių ir sudarydami karjeros planus su mūsų karjeros komanda.

Su apdovanojimais susijęs šios programos modulis (Tarptautinė prekybos teisė) apima tokias sritis kaip tarptautinė pardavimo teisė, INCOTERMS, elektroninė prekyba (įskaitant UNCITRAL pavyzdinį el. komercijos įstatymą), akredityvus ir teisės pasirinkimą. Šio modulio tikslas yra įtraukti tarptautinę prekybą į kontekstą, leidžiantį jums išmokti pritaikyti sudėtingas teorines koncepcijas realiose klientų situacijose.

Be bendro supažindinimo su programa, yra dviejų savaičių įvadas, apimantis pagrindinius Anglijos teisės sistemos principus. Tai privaloma ne teisės studentams, bet taip pat atvira teisės studentams, norintiems atnaujinti Anglijos ir Velso teisės pagrindus. Tai būtų naudinga kiekvienam studentui, kuris padarė didelę pertrauką nuo teisinio išsilavinimo.

Kad padėtumėte pasiruošti disertacijai, per pirmąsias kadencijas išnagrinėsite daugybę privalomų ir tolesnių pasirenkamų tyrimų metodų mokymo sesijų.

Atkreipkite dėmesį, kad dėl Vidaus reikalų ministerijos nuostatų studentams, kuriems reikalinga Student Route viza, kad galėtų studijuoti pas mus, neleidžiama studijuoti internetu ir jie gali rinktis tik akis į akį dėstomus modulius.

Kurso struktūra

1 ir 2 sąlygos (visu etatu)

Dviejų savaičių įvadinis kursas: ne teisės studentams tai apima privalomą įvadą į Anglijos ir Velso teisę, kuris turi būti baigtas prieš pradedant pirmuosius modulius.

Jūs užbaigsite:

 • Tarptautinės prekybos teisė
 • Tyrimo metodų mokymas (užsiėmimai per 1 ir 2 terminus)

Tada galite pasirinkti tris iš pasirenkamųjų modulių* sąrašo, kuriame yra tokių modulių kaip:

 • Įmonės teisė ir atitiktis
 • Įmonių valdymas praktikoje
 • Tarptautinis įmonių valdymas

*Visi pasirenkami moduliai priklauso nuo užimtumo.

3 kadencija (visu etatu)

 • Tarptautinio verslo teisės disertacija

Kurso informacija

Įvertinimas

Moduliai vertinami trijų valandų nematomu egzaminu raštu arba 4500 žodžių kursinio darbo užduotimi.

Visiems egzaminams, įskaitant internetines studijas, privaloma lankytis viename iš mūsų JK universitetų (arba patvirtintame užjūrio centre pagal išankstinį susitarimą).

Numatytoji studijų vieta internetu yra Londonas.

Disertacijos modulis bus vertinamas pateikiant disertaciją (15 000 žodžių) ir suteikia galimybę nuolat, nuodugniai ir intensyviai ištirti bei apmąstyti specialią tarptautinės verslo teisės sritį.

Struktūra

Šis kursas turi naujoviškai lanksčią struktūrą su konkrečiais vertinimais, kurie padeda efektyviai mokytis.

Kaip taikyti

 • Dėl šio kurso galite kreiptis tiesiogiai į universitetą.
 • Šio kurso negalima pasirinkti studijuoti kartu su mūsų teisinės praktikos kolegija (LPC).

Atkreipkite dėmesį: mūsų Honkongo kursai dar nėra atviri paraiškoms. Jei norite sužinoti daugiau apie studijas Honkonge, užregistruokite savo susidomėjimą šiandien.

Apie Mokyklą

Klausimai