Keystone logo
The University of Law Postgraduate Programmes LLM tarptautinės žmogaus teisės – ne visą darbo dieną
The University of Law Postgraduate Programmes

LLM tarptautinės žmogaus teisės – ne visą darbo dieną

24 Months

Anglų kalba

Ištęstinės

Request application deadline

Sep 2024

GBP 18 500 *

Nuotolinis mokymasis, Stovykloje

* 10 500 GBP vidaus, Londonas; 9500 GBP vidaus, ne Londone; £14 000 International, Londonas; £12 000 Tarptautinė, ne Londonas; 9 500 svarų sterlingų internetu

Įvadas

Mūsų LLMs iš mūsų naujojo teisės magistro programų rinkinio yra skirtos teisės ir ne teisės absolventams, norintiems ištirti praktinį konkrečios, specializuotos teisės srities taikymą. Studijuokite akis į akį arba internetu.

LLM tarptautinės žmogaus teisės – ne visą darbo dieną

Teisės magistras (LLM) yra magistrantūros laipsnis, skirtas pagerinti jūsų akademines teisines žinias, ypač sutelkiant dėmesį į konkrečias dominančias sritis. Specialiai sukurtas teisės ir ne teisės absolventams, norintiems įgyti teisės magistro kvalifikaciją, šis kursas skirtas gilinti žinias apie tarptautinę žmogaus teisių teisę ir ištirti, kaip tarptautinė teisė dalyvauja ginant žmogaus teises visame pasaulyje.

Įstatymas kontekste

Įgykite esminių išsamių žinių ir įžvalgų pasirinktoje teisės srityje ir supraskite teisinių taisyklių svarbą, kaip jos taikomos realiame pasaulyje.

Lankstus mokymasis

Programos struktūra yra labai lanksti. Galite sukurti savo laipsnį Pathway , kuris jums tinka ir atitinka jūsų karjeros tikslus, kad ir kokie jie būtų.

Mokė dalyko ekspertai

Dėsto buvę ir esami praktikai, taip pat mokslinius tyrimus atliekantys ir dėstantys akademikai, kurie yra susitelkę į teisinę praktiką, o ne tik į teoriją.

Kurso reikalavimai

Įstojimo į JK reikalavimai

 • Studentai turėtų turėti JK bakalauro laipsnį bet kuriame dalyke 2:2 ar aukštesniu lygiu arba lygiavertę kvalifikaciją.
 • Privalomas dviejų savaičių įvadas reikalingas visiems studentams, nebent jie gali įrodyti, kad sėkmingai baigė vieną iš šių dalykų:
  • LLB arba lygiavertis; arba
  • Mažiausiai 3 teisiniai moduliai, kurių vertė ne mažesnė kaip 80 QCF kreditų, kurie turi apimti;
   • Anglų teisės sistema
   • Sutarčių teisė
   • Delikto įstatymas

Anglų kalbos reikalavimai kandidatams, kurių gimtoji kalba nėra anglų

 • Anglų kalbos lygis, atitinkantis IELTS 6.5 arba aukštesnį lygį, o kiekviename komponente ne mažiau kaip 6,0.

Kurso struktūra

Sąlygos 1–4 (ne visą darbo dieną internete)

Dviejų savaičių įvadinis kursas: ne teisės studentams tai apima privalomą įvadą į Anglijos ir Velso teisę, kuris turi būti baigtas prieš pradedant pirmuosius modulius.

Jūs užbaigsite:

 • Tarptautinės žmogaus teisės
 • Tyrimo metodų mokymas (sesijos per 1–4 terminus)

Tada galite pasirinkti tris iš pasirenkamųjų modulių* sąrašo, kuriame yra tokių modulių kaip:

 • Advokatūros ir baro įgūdžiai**
 • Civilinis ir baudžiamasis ieškinys**
 • Tarptautinė baudžiamoji teisė
 • Tarpininkavimas ir alternatyvus ginčų sprendimas**

*Visi pasirenkami moduliai priklauso nuo užimtumo.

**Jei šiuose trijuose moduliuose pasieksite 55% ar daugiau ir sėkmingai baigsite magistro programą, būsite atleisti nuo universiteto BPC atrankos renginio.

5 ir 6 sąlygos (ne visą darbo dieną internete)

 • Tarptautinės žmogaus teisių teisės disertacija

Kurso informacija

Įvertinimas

Moduliai vertinami trijų valandų nematomu egzaminu raštu arba 4500 žodžių kursinio darbo užduotimi.

Visiems egzaminams, įskaitant internetines studijas, privaloma lankytis viename iš mūsų JK universitetų (arba patvirtintame užjūrio centre pagal išankstinį susitarimą).

Numatytoji studijų vieta internetu yra Londonas.

Disertacijos modulis bus įvertintas pateikiant disertaciją (15 000 žodžių) ir suteikia galimybę nuolat, nuodugniai ir intensyviai ištirti bei apmąstyti specialią tarptautinės žmogaus teisių teisės sritį.

Struktūra

Šis kursas turi naujoviškai lanksčią struktūrą su konkrečiais vertinimais, kurie padeda efektyviai mokytis.

Kurso detalės

Mūsų tarptautinės žmogaus teisių teisės LLM buvo sukurta taip, kad apimtų tokias sritis kaip bendrieji tarptautinių žmogaus teisių principai, žmogaus teisių teisės ir humanitarinės teisės santykis bei tarptautinių ir vidaus žmogaus teisių apribojimai ir ateitis.

Studijuodami LLM tarptautinį žmogaus teisių įstatymą pas mus, jūs:

 • Būkite mokomi dalykų ekspertų, buvusių ir esamų praktikų bei į mokslinius tyrimus ir mokymą orientuotų akademikų.
 • Dėmesys teisinei praktikai, o ne tik teorijai.
 • Pasinaudokite strategine partneryste su įmonėmis, reguliavimo institucijomis ir akreditavimo įstaigomis.
 • Sužinokite apie teisės technologiją pasirinkę studijuoti teisės technologijų modulius.
 • Pagerinkite savo galimybes įsidarbinti įgydami svarbių perkeliamų įgūdžių ir sudarydami karjeros planus su mūsų karjeros komanda.

Su apdovanojimais susijęs šios programos modulis (Tarptautinės žmogaus teisės) taip pat apsvarstys įtampą tarp žmogaus teisių universalumo ir kultūrinio reliatyvizmo. Šio modulio tikslas yra įtraukti žmogaus teises į tarptautinę aplinką, leidžiančią jums išmokti pritaikyti sudėtingas teorines koncepcijas realiose klientų situacijose. Remdamiesi patyrusių specialistų patarimais, galėsite ištirti įvairius svarbius klausimus, susijusius su asmenų ir visuomenių apsauga daugelyje situacijų visame pasaulyje.

Be bendro supažindinimo su programa, yra dviejų savaičių įvadas, apimantis pagrindinius Anglijos teisės sistemos principus. Tai privaloma ne teisės studentams, bet taip pat atvira teisės studentams, norintiems atnaujinti Anglijos ir Velso teisės pagrindus. Tai būtų naudinga kiekvienam studentui, kuris padarė didelę pertrauką nuo teisinio išsilavinimo.

Kad būtų lengviau pasiruošti 3 termino disertacijai, 1 ir 2 sąlygos apima daugybę privalomų ir papildomų pasirenkamų tyrimų metodų mokymo sesijų.

Atkreipkite dėmesį, kad dėl Vidaus reikalų ministerijos nuostatų studentams, kuriems reikalinga Student Route viza, kad galėtų studijuoti pas mus, neleidžiama studijuoti internetu ir jie gali rinktis tik akis į akį dėstomus modulius.

Kurso reikalavimai

Studentai turėtų turėti JK bet kurio dalyko bakalauro laipsnį, kurio santykis yra 2:2 arba didesnis, arba lygiavertę kvalifikaciją. Ne teisės studentai turi baigti privalomą dviejų savaičių įvadinį kursą, apimantį pagrindinius Anglijos teisės sistemos principus, nebent jie gali įrodyti, kad sėkmingai baigė LLB (arba lygiavertį) arba mažiausiai 3 teisės modulius, kurių vertė ne mažesnė kaip 80 QCF kreditų, kuri turi apimti – anglų teisinę sistemą, sutarčių teisę ir delikto teisę.

Kaip taikyti

 • Dėl šio kurso galite kreiptis tiesiogiai į universitetą.
 • Šio kurso negalima pasirinkti studijuoti kartu su mūsų teisinės praktikos kolegija (LPC).

Atkreipkite dėmesį: mūsų Honkongo kursai dar nėra atviri. Jei norite sužinoti daugiau apie studijas Honkonge, užregistruokite savo susidomėjimą šiandien.

Apie Mokyklą

Klausimai