Keystone logo
The University of Law Postgraduate Programmes Teisinės praktikos kursai (LPC) – vakarinis neakivaizdinis
The University of Law Postgraduate Programmes

Teisinės praktikos kursai (LPC) – vakarinis neakivaizdinis

22 Months

Anglų kalba

Ištęstinės

Request application deadline

Sep 2024

GBP 18 500 *

Stovykloje

* Vidaus: nuo 12 900 svarų sterlingų; Tarptautinė: nuo 12 900 GBP

Įvadas

Jei turite teisės arba LDK išsilavinimą ir norite mokytis kaip advokatas, siūlome tris galimybes, įskaitant LPC teisės, verslo ir vadybos magistrantūros studijas, kad pasiruoštumėte verslui.

 • Įgykite LPC kvalifikaciją su galimybe įgyti magistro arba LLM be papildomų mokesčių
 • Ugdykite savo komercinį sąmoningumą, kritinį mąstymą ir reikalingus profesinius įgūdžius, kad pasiruoštumėte būti teisininku iššūkiams.
 • Pritaikykite savo kursą pagal savo specialias dominančias sritis naudodami platų pasirenkamųjų dalykų pasirinkimą
 • Studijuokite savo LPC magistrantūroje ir galėsite gauti antrosios pakopos studijų paskolą

Aiškiai susitelkę į jūsų būsimą įsidarbinimo galimybes, esame labiau nei bet kada anksčiau įsitikinę jūsų sėkme ir siūlome savo LPC užimtumo pažadą. Gaukite darbą per devynis mėnesius arba mes grąžinsime jums 100% mokesčių: 50% mokesčių kaip grynųjų pinigų grąžinimą ir 50% mokesčių kaip kreditą bet kokiems tolesniems kursams.

95% mūsų 2017–2018 m. dieninių studijų JK, LPC absolventų per penkiolika mėnesių nuo sėkmingo šio kurso baigimo užsitikrino darbą ar tolimesnes studijas, remiantis absolventų rezultatų duomenimis.

Teisinės praktikos kursai (LPC) – vakarinis neakivaizdinis

LPC yra paskutinis profesinio rengimo, norint tapti kvalifikuotu advokatu, etapas. LPC studijuojate sėkmingai įgiję kvalifikacinį teisės laipsnį ar kitą pripažintą kvalifikaciją. Su mūsų LPC jūs turite galimybę mokytis neakivaizdinio vakaro, kad geriausiai atitiktų jūsų asmeninius poreikius. Šis maršrutas sukurtas siekiant pasiūlyti jums geriausią įmanomą pasirengimą teisės praktikai. Orientuojamės į darbdavius labiausiai dominančius įgūdžius, kad galėtumėte patobulinti savo akademines žinias ruošdamiesi gyvenimo realybėms teisinėje praktikoje.

Kurso struktūra

1 etapas

 • Įvadas į profesinę praktiką (Profesinis elgesys šiame modulyje apima 15 kreditų)
 • Verslo teisės ir praktikos žinios ir įgūdžiai (30 kreditų)
 • Ginčų sprendimo žinios ir įgūdžiai, įskaitant baudžiamąjį bylinėjimąsi (30 kreditų)
 • Nekilnojamojo turto žinios ir įgūdžiai (30 kreditų)

2 etapas

Pasirinkite tris*:

 • Pažengęs nusikaltėlis
 • Išplėstinis nekilnojamasis turtas
 • Bankininkystė ir skolų finansavimas
 • Komercinių ginčų sprendimas
 • Komercinė teisė
 • Konkurencijos įstatymas
 • Darbo įstatymas
 • Šeimos teisė
 • Imigracija
 • Draudimas
 • Intelektinė nuosavybė
 • Susijungimai ir įsigijimai
 • Asmens sužalojimas ir klinikinis aplaidumas
 • Privatus klientas
 • Valstybinės įmonės

*Prieinamumas priklauso nuo paklausos, tvarkaraščio ir vietos

Kurso informacija

Teisės praktikos kursai (LPC)

Mūsų LPC siūlo jums geriausią įmanomą pasirengimą teisės praktikai. Kaip vienas iš ilgiausių LPC teikėjų JK, mes puikiai suderinome kursą, kad atitiktume teisininkų lūkesčius ir šiuo metu dirbame su daugiau nei 90 iš 100 geriausių advokatų kontorų. Mūsų tikslas – visapusiškai paruošti jus gyvenimui kaip advokato praktikantą.

Aiškiai sutelkdami dėmesį į jūsų būsimą įsidarbinimo galimybes, sukūrėme savo LPC, kad padėtų jums pagerinti jūsų karjeros perspektyvas, mokantis esminių profesinių įgūdžių, kurių ieško legalūs darbdaviai. Studijuosite nedidelėse grupėse, kuriose mokys kvalifikuoti teisininkai, turintys didelę praktikos patirtį, ir naudodamiesi internetiniais mokymosi ištekliais, kurie leis jums bet kada ir bet kur pasiekti studijų medžiagą.

Mūsų į karjerą orientuotas kursas padeda ugdyti komercinį sąmoningumą, kritinį mąstymą ir profesinius įgūdžius, kurių ieško teisiniai darbdaviai. Štai kodėl turime 95% užimtumo lygį dieninių LPC studentų*. Ir turėdami platų pasirenkamųjų modulių asortimentą, galite tikrai pritaikyti savo kursą pagal savo specialias dominančias sritis.

Studijuodami LPC pas mus gausite:

 • Į karjerą orientuotas požiūris į mokymąsi, komercinio sąmoningumo ugdymą, kritinį mąstymą ir profesinius įgūdžius, kurių ieško teisiniai darbdaviai
 • Teisės, verslo ir vadybos magistras arba profesinės teisinės praktikos LLM be papildomų išlaidų ir galite gauti antrosios pakopos studijų paskolą
 • Pritaikytos kursų parinktys, atitinkančios jūsų specialiąsias interesų sritis, naudojant platų pasirenkamųjų dalykų pasirinkimą
 • Lanksčios studijos – rinkitės studijas vienoje iš mūsų vietų visoje šalyje, pasirinkdami dieninius, neakivaizdinius, dieninius, vakarinius ir savaitgalio kursus, taip pat internetinių kursų parinktis
 • Galimybė gauti apdovanojimus pelniusį karjeros palaikymą, kad padėtų jums pildyti paraiškas dėl mokymo sutarties su daugiau nei 3000 pro bono galimybių, kai tik priimsite savo vietą

Yra du LPC studijų etapai. Pirmasis apima keturių privalomų modulių užbaigimą; antroji leidžia pasirinkti tikslinius modulius, atsižvelgiant į jūsų interesų sritis ir kurią kurso versiją studijuojate.

Kurso informacija

Įvertinimas

Vertinama atliekant įvairius vertinimus. Įskaitant žodinius vertinimus interviu ir advokatūros, atviros knygos ir uždaros knygos egzaminų metu.

Jei nuspręsite studijuoti savo LPC magistrantūroje, būsite įvertinti raštu ir stiliaus įvertinimu žodžiu.

Struktūra

Kiekvienas iš mūsų LPC studijų variantų turi savo struktūrą su skirtingais įvertinimais.

Kurso reikalavimai

Kad galėtumėte užimti vietą mūsų LPC, turite atitikti teisinės praktikos kurso (LPC) pradžios reikalavimus, nustatytus Advokatų reguliavimo institucijos (SRA) – žr. toliau. Jei nesilaikysite šių tinkamumo reikalavimų, Universitetas neturės kitos išeities, kaip tik atšaukti jūsų vietą kursuose.

Jei esate ne EEE studentas, jums taip pat reikės vizos, apimančios visą kurso trukmę – žr. Vizos reikalavimus žemiau.

Teisės universiteto LPC atrankos kriterijai

 • Akademinis profilis ir pasiekimai, paprastai bent jau faktinis arba numatomas antros klasės pagyrimu teisės laipsnis arba LDK/CPE/MA teisės*
 • Pakankamas anglų kalbos mokėjimas sėkmingai baigti kursą – žr. anglų kalbos reikalavimus žemiau
 • Bet kokios ypatingos aplinkybės, nurodytos jūsų paraiškoje

Akademinės ar kitos nuorodos

*Šį reikalavimą tenkina: A) suteikiamas kvalifikacinis teisės laipsnis. Jūsų teisės laipsnis turi atitikti tam tikrus akademinius standartus, kad galėtumėte gauti. Tai turi apimti tinkamus septynių teisinių žinių pagrindų – viešosios teisės, I prievolių (sutartis), II įsipareigojimų (delikto), baudžiamosios teisės, žemės teisės, nuosavybės ir patikėjimo fondų bei Europos Sąjungos teisės – įvertinimus. Tolimesnės gairės, kas yra kvalifikacinis teisės laipsnis; arba B) išlaikęs bendrą profesinį egzaminą (CPE) / teisės magistro diplomą (LDL) / magistro teisės magistro diplomą ir įgijęs teisės magistro diplomą, teisės magistro diplomą ar panašius, pvz., CILEX, diplomus.

Teisės universitetas visiškai laikosi lygių galimybių teisės aktų ir aktyviai skatina teisininko profesijos įvairovę. Mūsų priėmimo procesas veikia sąžiningai ir siekia, kad studentai galėtų kuo geriau panaudoti savo talentus. Kviečiame kuo anksčiau pranešti apie bet kokius specialius reikalavimus. Tai leis mums aptarti, kaip galėtume patenkinti jūsų reikalavimus.

Jūs turite įvykdyti visus tinkamumo reikalavimus iki kurso pradžios – to nepadarius jums gali būti užkirstas kelias prisijungti prie kurso. Jei manote, kad tai gali būti problema (pavyzdžiui, jei pavėlavote vertinimo rezultatus), kuo greičiau susisiekite su priėmimo skyriumi.

Būsimieji advokatai praktikantai

Neseniai SRA konsultavosi dėl daugelio siūlomų taisyklių pakeitimų, įskaitant reikalavimo panaikinti studentams prašymą priimti studentus ir patvirtinti jų akademinį mokymo etapą prieš pradedant LPC.

Jei jums buvo pasiūlyta mokymo sutartis, turite įsitikinti, kad Solicitors Regulation Authority (SRA) patikrino jūsų „charakterį ir tinkamumą“ būti advokatu.

Tai gali užtrukti mažiausiai šešis mėnesius, jei turite:

 • Padarė tam tikras nusikalstamas veikas
 • Buvo pripažintas kaltu padaręs akademinį nusikaltimą
 • Turėjo rimtų finansinių problemų (tokių kaip bankrotas, individualūs savanoriški susitarimai ar apygardos teismo sprendimai)
 • Buvo pateiktos neigiamos reguliavimo išvados
 • demonstravo bet kokį kitokį elgesį, kurio nesitikėtume iš advokato (pavyzdžiui, elgesys buvo nesąžiningas, smurtinis ar diskriminacinis)

Norėdami gauti daugiau informacijos, peržiūrėkite SRA tinkamumo testą 2011 ir užpildykite tinkamumo paraišką, jei reikia pasakyti jiems apie kokias nors problemas.

Jei neturite ką pasakyti SRA, galite informuoti juos apie tai, kai jūs ir jūsų darbdavys praneš, kad jūsų mokymai prasidės.

Jei SRA sprendimas nebus patvirtintas iki LPC pradžios datos, galite tęsti kursą, tačiau tai daryti prisiimate savo finansinę riziką. Jei nerimaujate dėl charakterio ir tinkamumo problemų, susisiekite su SRA.

Ankstesnio mokymosi akreditavimas

Jei anksčiau studijavote BVC arba BPTC, galite būti atleisti nuo tam tikrų LPC elementų. Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite SRA svetainėje ir susisiekite su mūsų priėmimo komanda.

Anglų kalbos reikalavimai

Jei baigėte laipsnį ne JK ir esate ne iš „dauguma angliškai kalbančios šalies“, pateikite patvirtintą vieno iš patvirtintų anglų kalbos testų kopiją.

Pridėkite nemokamą magistro laipsnį

Užuot užsiregistravę pagrindiniame LPC, galbūt norėsite užsiregistruoti į vieną iš toliau nurodytų magistro laipsnio kvalifikacijų, kurios jums prieinamos be papildomų mokesčių.

LPC teisės, verslo ir vadybos magistras

Jei norite dirbti advokatų kontoroje arba darbdavyje, kurio pagrindinis dėmesys skiriamas korporacijai/komercijai, arba jei jus domina verslo supratimas tiek iš komercinės, tiek iš teisinės perspektyvos, mūsų LPC magistrantūros studijos suteiks jums reikalingų pagrindinių teisinių žinių ir įgūdžių. sėkmingai dirbti teisinėje praktikoje ir suteiks ryškų verslo orientaciją, kuri leis geriau suprasti savo klientų verslo praktiką.

Du papildomi magistrantūros moduliai yra šie:

1. Teisė ir verslas

Mokomas modulis, apimantis šias temas:

 • Ekonomika, verslo aplinka ir globalizacija
 • Miesto funkcionavimas
 • Valdymas
 • Finansinė analizė
 • Įmonių finansai
 • Verslo plėtra
 • Strategija

Atkreipkite dėmesį, kad teisė ir verslas apima daug skaičiavimų, todėl reikalingas pagrindinis matematikos lygis.

2. Atvejo analizės projektas

Verslu pagrįstas atvejo tyrimo projektas, kuris yra savarankiško mokymosi tyrimo modulis, pagrįstas kai kuriomis Teisės ir verslo temomis ir temomis.

LPC LLM profesinėje teisinėje praktikoje

Arba, jei norėtumėte galimybės giliau domėtis specializuota teisės sritimi ir išlaikyti savo galimybes, mūsų LLM atitiks jūsų poreikius. Sėkmingai baigę savo LPC pasirinkdami papildomą pasirenkamąjį dalyką arba teisės ir verslo modulį bei profesinės praktikos tyrimo ataskaitą, gausite LPC LLM profesinės teisinės praktikos srityje.

Jei norite studijuoti tik LPC

Jei nuspręsite nesiimti nei magistrantūros, nei LLM, vis tiek galite stoti į LPC be magistro apdovanojimo. Jums bus išduotas profesinės teisinės praktikos magistrantūros diplomas ir vis tiek būsite baigę profesinio mokymo reikalavimų etapą.

LPC būdas gauti advokato kvalifikaciją

Ar galiu dar studijuoti LPC?

Vis tiek galite tęsti LPC maršrutą, kad įgytumėte advokato kvalifikaciją, jei iki 2021 m. rugpjūčio 31 d. baigėte, pradėjote, priėmėte pasiūlymą arba sumokėjote negrąžinamą užstatą už vieną iš šių dalykų:

 • Teisės magistro diplomas (LDL) / bendras profesinis egzaminas
 • Mūsų MA įstatymas
 • Teisinės praktikos kursai (LPC)
 • Pripažinto mokymo laikotarpis (taip pat žinomas kaip mokymo sutartis)

Norėdami įgyti kvalifikacinį teisės laipsnį (QLD) ir teisės laipsnį (ELD), pvz., mūsų LLB, turite būti baigę, pradėję, priėmę pasiūlymą arba sumokėję negrąžinamą užstatą iki 2021 m. rugsėjo 21 d.

Daugeliu atvejų QLD, ELD ir CPE atitinkamas kursas turi būti prasidėjęs ne vėliau kaip 2021 m. gruodžio 31 d.

Jei jau pradėjote įgyti kvalifikacinį teisės laipsnį, LDK ar mokymo sutartį, iki 2032 m. gruodžio 31 d. galioja pereinamojo laikotarpio tvarka, kad galėtumėte įgyti advokato kvalifikaciją pagal dabartinius maršrutus, jei kursai vis dar yra prieinami.

Svarbi informacija

Progresas nuolatinių LDK ir MA teisės studentams

Jei 2021 m. rugsėjį pradėjote studijuoti visą darbo dieną teisės magistro diplomą (LDL) arba teisės magistrą (MA teisė), turėtumėte teisę pradėti advokatų praktikos kursus (BPC) arba teisinės praktikos kursus (LPC) rugsėjį. 2022 m., kai sėkmingai baigsite savo kursą.

Atkreipkite dėmesį: jei jums reikalinga viza studijuoti JK ir norite pereiti į vieną iš mūsų universiteto miestelyje vykstančių profesinių kursų, žr. mūsų JK vizų reikalavimų puslapį, kuriame rasite informacijos apie paraišką studentų maršruto vizai gauti.

ES teisės savarankiškas modulis

Jei jūsų pagrindinis teisės laipsnis neapėmė ES teisės modulio, prieš LPC turėsite studijuoti papildomą modulį.

Šis atskiras internetinis modulis suteikia papildomus mokymus, kurių jums prireiks norint baigti LPC, ir suteikia reikiamų įgūdžių bei žinių, kurių prireiks norint studijuoti LPC.

Kaip taikyti

 • Paraiškos šiam kursui dabar yra atviros.
 • Dėl neakivaizdinių studijų galite kreiptis tiesiogiai į mus.

Apie Mokyklą

Klausimai