Keystone logo
Thomas Jefferson School of Law

Thomas Jefferson School of Law

Thomas Jefferson School of Law

Įvadas

Sveiki

Mūsų misija yra suteikti puikų teisinį išsilavinimą tarptautiniu mastu veikiančiai, įvairialypei studentų grupei. Nors mūsų gyvenamoji JD programa gyvuoja dešimtmečius, mūsų internetinės magistrantūros programos yra viena iš ilgiausiai galiojančių teisinių mokyklų internetinių magistro programų pasaulyje. Mes prisijungę internete nuo 2008 m.

APIE MUS

Thomas Jefferson School of Law absolventų programos siekia aukščiausio meistriškumo. Thomas Jeffersonas yra žinomas dėl mūsų lengvai prieinamų, pasaulinės klasės dėstytojų.

AKADEMIKA

Intelektinė, išsiskirianti, išsami ir įvairiapusė akademinė programa Thomas Jefferson School of Law naujoviškos internetinės magistrantūros programos [Teisės magistras (LLM) ir Teisės magistro laipsnis (MSL)] turi keletą šių funkcijų:

  1. Susikoncentruokite į vieną iš šių sričių: Mokesčiai, Finansinės paslaugos ir turto valdymas arba Finansų atitiktis ir rizikos valdymas
  2. 100% internete
  3. Siūloma per Kalifornijos akredituotą teisės mokyklą, sutikus su visomis magistrantūros programomis Kalifornijos advokatų ekspertų komitete
  4. Galima advokatams ir ne advokatams

Taip pat yra dvi (2) gyvenamosios LLM programos - LLM Amerikos teisės studijose ir LLM praktikos įgūdžiuose . Šios programos yra prieinamos visiems, kurie jau turi JD / LLB (arba lygiavertį) laipsnį. Jie gyvena mūsų nuostabiame pastate San Diego centre, Kalifornijoje, kur jums bus skiriamas individualus dėmesys studijuojant.

Mūsų LLM praktinių įgūdžių studentai yra studentai, kurie tiesiog nori specializuotis arba tobulinti savo įgūdžius tam tikroje įstatymo srityje.

Tiems, kurie turi JD / LLB (arba lygiavertį) laipsnį ir LLM laipsnį, Thomas Jeffersonas didžiuojasi galėdamas pasiūlyti 100% internetinį teisminių mokslų daktaro laipsnį (JSD). Ši penkerių (5) metų programa yra puikus jūsų teisinės karjeros papildymas, padedantis jums pasistūmėti į priekį ir suteikti jums pranašumų tęsti jūsų karjerą. Dirbdami su dėmesingų profesorių komanda, jūs tirsite ir apginsite baigiamąjį darbą, galų gale turėsite išsamių žinių apie savo pasirinktą temą. Tai labai konkurencinga programa, kurios perkėlimo kreditus galite gauti iš savo LLM.

Norėdami gauti daugiau informacijos, užpildykite formą arba susisiekite su priėmimo vieta @ TJSL .edu ir mes mielai aptarsime visas šias programas su jumis toliau.

Vietos

  • San Diego

    Thomas Jefferson School of Law, 701 B Street, Suite 110, CA 92101, San Diego

    Klausimai