Keystone logo
College of Law - The University of Tulsa

College of Law - The University of Tulsa

College of Law - The University of Tulsa

Įvadas

Tulsos Teisės koledže, privačioje įstaigoje studijuoja mažiau negu 400, universitetas siūlo teisinio švietimo galimybes JD, LLM, jungtinis laipsnis, ir sertifikatų kandidatų vadovavimo ir akademinės kompetencijos.

TU Teisės koledže suteikia akademiškai griežtą, bet bendramintis atmosferą, kurioje mokiniai tapo praktika paruoštas dalyvaujant bono programų apdovanojimai teisės žurnaluose, studentų organizacijomis, konkurencingas teismo proceso inscenizacijos komandų ir universitetų Teisės klinika. TU Teisės koledže pasigirti žemas studentas-į-profesorius santykį, siūlanti studentams labai individualizuotas išsilavinimą ir skatinti stiprių profesinių tinklų plėtrą. Studentai taip pat turi prieigą prie vienos iš geriausių profesionalių plėtros biurus tautos, kurių absolventas vieta kainos yra žymiai didesnė už šalies vidurkį.

TU Teisės koledže didžiuojasi priimančiosios aktyviai dalyvauti absolventų bendruomenę sudaro daugiau kaip 6000, iš kurių daugelis sukūrė labai pasižymėjusių karjerą, advokatams, teisėjams, įstatymų leidėjus, verslo teisininkų, ir bendruomenės lyderius. Alumni dalyvauja su dabartinių studentų per keleto programų, įskaitant kuravimo programos, suteikiančios internatūros ir externship galimybes ir pateikti on-campus paskaitas.

Tulsos Teisės koledže universitetas siūlo:

10,5: 1 studentas-į-fakultetą santykis Vienas iš mažiausių teisės mokyklų dėl "US News and World Pranešti Viršus 100 teisės mokyklų sąrašą Įsipareigojimas aptarnauti per bono programas, studentų organizacijomis, ir juridinio klinikoje Vienas mažiausių studijų lygis visoje šalyje tarp privačių teisės mokyklų Garantuojamas galimybes praktine patirtimi, prasidedantys pirmieji metai Vedantis tvarios energijos gamybą ir išteklius, ir indėnų teisės programas

Karjera pagreitis ties TU įstatymo kursinių dalis. Mūsų absolventų sėkmė yra unparalleled.Join mumis! Tulsa Law pasiūlymų 5 skirtingi absolventas teisės ir politikos laipsnių, 2 už ne advokatais (magistras doktrinos) bei 3 advokatams (LL.M.):

Teisės magistro (LL.M.) iš - asmeniškai studija TU teisės absolventų LL.M. ugdymo orientuota į energijos ir gamtinių išteklių teisė, naftos ir dujų teisės, aplinkosaugos teisės, tribal ekonominę plėtrą, Indijos (gimtoji Amerikos) apsisprendimo, autochtonų teises, ir genčių suverenumo gynybos.

Master Jurisprudencija - Online Study Su 40 metų patirtį Indijos, energetikos, gamtinių išteklių ir aplinkos teisinį išsilavinimą, Tulsa energetikos ir gamtinių išteklių teisė ugdymo programą universitetas įkvepia magistro Jurisprudencijos energetikos įstatymo (MJEL) kandidatų išanalizuoti teisines ir politikos metodų pasiekti svarbius tikslus energijos patikimumą, stabilius atsargų gamtinių išteklių ir sveika aplinka.

Karjera Strategijos Master Kandidatas Karjera Strategijos

Sėkmingi Magistrantams imtis iniciatyvaus požiūrio į savo karjeros strategijos kūrimo. Tuo TU įstatymo magistrė studentams remiamos ir konsultuojamos su šiais programų, paslaugų ir išteklių, kaip įgyti naujų įgūdžių, būtinų maksimaliai galimybes profesinio tobulėjimo per savo kadenciją su mumis:

Karjera strategija Paslaugos, ištekliai ir programos magistrantūros studentams Po baigimo Energetika ir Indijos Teisė ir politika Darbo pasiūlymai (Nationwide)

Priėmimo Kapitonai Jurisprudencija taikymo terminų 2015 pavasaris: 8 gruodis 2014 (Užsiėmimų Sau 12, 2015)

2015 vasara: 1 Geg 2015 (Užsiėmimų data TBA)

LLM Paraiškų pateikimo terminai 2015 pavasaris: 31 spalis 2014

Fall 2015: 1 Bal 2015

Yra trijų skirtingų LLM laipsnių. Prašome pasirinkti kokio stiprumo jus domina už atitinkamą priėmimo proceso:

LL.M. į Energija ir gamtiniai ištekliai įstatymo LL.M. Amerikos Indijos ir krūminių įstatymo LL.M. Amerikos teisės užsienio teisininkų

Ateikite pas mus asmeniškai! - Patikrinkite Įdarbinimas Kalendorius

Vietos

  • Tulsa

    3125 East Fourth Place, Tulsa

    Klausimai