Keystone logo
University of South Carolina

University of South Carolina

University of South Carolina

Įvadas

University of South Carolina universiteto teisės mokykla yra viena iš seniausių šalies teisės mokyklų ir vienintelė valstybinė ne pelno teisės mokykla. Mes turime daug ką pasiūlyti savo studentams, įskaitant entuziastingus dėstytojus, naują pastatą su moderniausiomis technologijomis ir lanksčią mokymo programą, leidžiančią studentams sutelkti dėmesį į savo interesus.

Teisės mokykla, būdama pavyzdiniu universitetu sostinėje, turi glaudžius ryšius su mūsų vyriausybe. Mūsų naujas pastatas yra pėsčiomis nuo svarbių centrų, tokių kaip Valstybiniai rūmai ir Pietų Karolinos Aukščiausiasis teismas, o mūsų studentai dažnai randa išorės ir karjeros galimybių mūsų tinkle.

Nuo mūsų apdovanojimų pelniusios „Pro Bono“ programos iki mūsų eksternų ir klinikų, jūs turėsite galimybę giliai pasinerti į aistringus dalykus. Nors pirmojo kurso studentai visur turi panašius kursus, antraisiais ir trečiaisiais metais galite tyrinėti savo interesus, studijuoti tokiose pagrindinėse praktikos srityse kaip bylinėjimasis ar įmonių teisė, arba specializuotose srityse, tokiose kaip aplinkos teisė, vaikų teisė ar smulkaus verslo teisė.

Vietos

  • Midtown - Downtown

    Midtown - Downtown, Jungtinės Amerikos Valstijos

    Klausimai