Keystone logo
University of Asia and the Pacific PhD teisės (Juris Doctor)
University of Asia and the Pacific

PhD teisės (Juris Doctor)

0 Years

Anglų kalba

Ištęstinės

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Stovykloje

Stipendijos

Ištirkite stipendijų galimybes, kurios padės finansuoti savo studijas

Įvadas

Ukrainoje & P Teisė programa suteikia mokymo standartinių kompetencijų tikimasi iš teisininkų, tokių kaip teisiniais motyvais ir propagavimą. Po visame pasaulyje tendencijas teisinio švietimo srityje, ir padėjo savo integracijos per UA & P ir neviršijant jos teisės ir valdymo mokyklos, Įstatymas programa įsivaizdavo vis priima tarpdisciplininius ir tarptautinių perspektyvas.

Tai yra 4 metų kursas teisės, kad atitinka visus vyriausybės reikalavimus besirengiantiems dėl priėmimo į barą. Jis reikalauja ankstesnę baigti bakalauro laipsnį, žinoma.

Nebent atleisti, pareiškėjai turėtų imtis Filipinų Law School Admission Test (PhilSAT).

Paraiškos bus tvarkomi tik pateikus į tinkamumo sertifikatas (ET), kurią sudaro ieškovo PhilSAT rezultatą / reitingas, arba atleisti nuo PhilSAT originalą.

Pareiškėjai skatinami pateikti savo prašymus, kai jie turi savo COE arba PhilSAT išimtis.

Turi būti įtrauktos į pirmąjį partijos apklaustųjų, pareiškėjai turi pateikti paraiškas dėl Ukrainoje & P JD programą iki 2017 m birželio 10 d. Žiūrėkite žemiau paraiškų teikimo procedūrą, paraiškos mokestis, ir tt

Paraiškų teikimo tvarka

Pareiškėjai turi pateikti du (2) kopijas deramai įvykdyti JD paraiškos forma (pdf / doc) į teisės ir valdymo mokyklos ne 7 aukšte APEC Ryšių Statybos kartu su vienu (1) iš šių priedų kopijos: - sertifikatas Tinkamumas (kuriame PhilSAT rezultatas / reitingas) - Kopijavimo kolegijos akademinė pažyma ar kitas dokumentas, pažymių - už studijas studentams: sertifikavimas kandidatūrą gradacijos iš savo kancleriui - dėl absolventų ir specialistų: Fotokopiją kolegijos diplomu - įrodymas mokėjimo paraiškos mokestis (žr žemiau normos) juridinis išsilavinimas komisijai reikia Law School pareiškėjams turėti bendrą svertinį vidurkį 2,5 arba 80% arba lygiavertį į iš anksto teisės kursą.

paraiškos mokestis

  • PhilSAT 60 arba didesnis: P500.00 - PhilSAT 45 žemiau 60: P800.00 - Garbė absolventų per penkerius (5) metus nuo baigimo iš anksto teisės žinoma, ir UA & P mokslininkai: Nemokama

Kaip gauti

Pareiškėjai su PhilSAT įvertinimas 60 ar didesnis bus planuojama interviu. Tie, kurie PhilSAT reitinge 45 žemiau 60, pirmiausia turi imtis raštišką esė testas, siekiant nustatyti, ar jie gauti interviu. Tie, kurie PhilSAT įvertinimas žemiau 45 neprivalo taikyti.

Apie Mokyklą

Klausimai

Panašūs kursai