Keystone logo

University of Algarve

A logo

Įvadas

Sveiki atvykę į UALG virtualią mugę!

Socialinio atstumo keliamas iššūkis leidžia smalsiai pasakyti, kad mes visi esame arčiau.

Kiekvienas iš bet kurios šalies, bet kurios šalies ar pasaulio vietos turės galimybę apsilankyti UALG virtualioje mugėje (naudokitės ta pačia nuoroda kaip aukščiau) ir sužinoti apie mūsų pasiūlymus 2020/2021 mokslo metams.

Kas tavęs laukia?

Dvi savaites dalyviai galės apsilankyti interaktyviame paviljone, kuriame bus visų aukštųjų mokyklų ir kolegijų stendai su medžiaga, kad būtų galima paskelbti mokymo pasiūlymus konsultacijai ir atsisiųsti. Kiekviename stende taip pat bus tiesioginis pokalbis, kurio metu dalyviai gali užduoti klausimus. Virtuali mugė taip pat atvers erdvę kursų pristatymo sesijoms, perduodamoms per vaizdo konferenciją. Savaitė nuo birželio 15 iki 19 dienos bus skirta TeSP kursams, bakalaurų ir integruotiems magistrantams, o savaitė nuo birželio 22 iki 26 dienos bus skirta magistrantūros kursams ir magistrantams. Ateikite ir atraskite, tyrinėkite, abejokite, pajuskite ir rinkitės University of Algarve !

Kodėl verta rinktis University of Algarve ( UALG )?

University of Algarve (Portugalija) yra jaunasis valstybinis universitetas, kurio studentų skaičius yra beveik 9 000 ir jame dirba daugiau kaip 700 mokslininkų. Per pastaruosius tris dešimtmečius University of Algarve sustiprino ryšį, sukurtą su regioniniu verslu, su viešosiomis ir privačiomis organizacijomis, skatindamas žinių perdavimą ir indėlį į tvarią plėtrą, turinčią teigiamą poveikį visuomenei.

Mokymas

Įkurtas trijuose miestuose, du Faro mieste ir vienas Portimão, University of Algarve siūlo kursus šešiose teminėse srityse: menų, literatūros ir istorijos; Inžinerijos mokslai; Gyvybės, žemės, jūrų ir aplinkos mokslai; Medicina ir giminingi mokslai; Socialiniai, švietimo ir profesinio mokymo mokslai; ir ekonomika, vadyba ir turizmas. Šiose srityse studijos apima bakalauro ir magistro (magistro ir daktaro) laipsnius.

Tyrimai

University of Algarve moksliniai tyrimai atliekami dinamiškuose ir žinomuose mokslinių tyrimų centruose, kurie skatina naujoves ir pridėtinę vertę, skatina mokslinius tyrimus ir plėtrą įvairiose srityse: jūrų mokslus, biologiją ir biomediciną, elektroniką ir telekomunikacijas, literatūrą, istoriją, ryšius ir menus . Jos laboratorijos yra atviros visam pasauliui, įdarbinant geriausius jaunus tyrėjus iš įvairių kompetencijos mokslinių tyrimų sričių.

Internacionalizacija

Pastaruoju metu University of Algarve internacionalizacijos strategijos labai padaugėjo užsienio studentų iš daugiau nei 80 šalių. Iš jos 8000 studentų gyventojų 20% sudaro užsienio studentai, iš kurių beveik pusė studijuoja universitete pagal dvišales sutartis ir bendradarbiavimo programas, daugiausia „Erasmus“ ir „Erasmus Mundus“. Europos magistrantų ir doktorantų kokybė ir įvairovė, taip pat magistrantūros kursai, atviri studentams iš viso pasaulio, paaiškina šio mobilumo mastą.

Vieta

Įsikūręs pietinėje Portugalijos dalyje, viename iš turistinių Portugalijos regionų, Universitete yra du universitetiniai miesteliai, esantys Faro mieste (regiono sostinėje su tarptautiniu oro uostu, sporto stadionu, centrine ligonine), o vienas - Portimão, antrame Algarvės mieste. pagrindinis miestas.

Paramos priemonės

Visi miesteliai siūlo konkrečias klases, kompiuterines ir daugialypės terpės laboratorijas, auditorijas, bibliotekas, studijų ir susirinkimų salių. Belaidis internetas yra prieinamas visuose miestuose. University of Algarve gyveno daugiau nei 600 studentų, keletą valgyklų ir kavinių įvairiose universitetuose, teikė medicinos paslaugas, taip pat kultūrinę ir sportinę veiklą, o studentų skaičius, modernūs įrenginiai ir jų kokybė bei įvairovė labai išaugo. siūlomos programos.

Vietos

  • Universidade do Algarve UAlg Rua da Universidade 81, 8005-139, Faro

Klausimai