Keystone logo
University of Applied Sciences Aschaffenburg

University of Applied Sciences Aschaffenburg

University of Applied Sciences Aschaffenburg

Įvadas

Iš Aschaffenburg universitetas

Iš Aschaffenburg universitetas pasižymi ekonomikos susijusių, daugiausia tarpdisciplininių ir naujoviškų kursus. Į studijų krypčių ekonomiką ir teisėtvarką inžinerinius mokslus, universitetas šiuo metu siūlo dešimt bakalauro ir penkis iš eilės Antrosios pakopos programas, iš kurių vienas yra skirtas berufsbelgeitend ant.

Glaudus bendradarbiavimas su daugeliu bendrovių ir bendrijų su užsienio universitetais garantuoti studentams, kad jie įgyti praktinių žinių, ko reikia sėkmingam darbui vis labiau pasaulio vietoje.

Akademinio mokymo akademijos kokybė pabrėžė akredituotų studijų programų ir aukščiausių pozicijų atitinkamuose universitetų reitingą. Dabartinis patirtis kartu su pagrindinių įgūdžių gali būti Universiteto Aschaffenburg tapo ieškomų specialistų ir vadovų absolventai.

modelis

Iš Aschaffenburg universitetas yra taikomųjų mokslų universitetas. Valdymo ir Universiteto nariai - profesorius (INN) s darbuotojas (-ai) ir studentai - yra grindžiamas šiais vertybes ir tikslus:

Studentai centre

Mes įdėti studentus mūsų veiklos dėmesio centre ir pamatyti, kaip mūsų užduotis, kad jie galėtų tapti sėkmingą karjerą.

puikus mokymas

Yra supratau studijų auką, kuri yra orientuota į darbo rinkos reikalavimus ir ateities visuomenės problemas. Ji yra būdinga:

tarnyba Orientacijos praktinis Motyvacija mokytojų Tarptautiškumas

Moksliniai tyrimai ir plėtra ekspertizė

Universitetas veikia practice- ir taikymas orientuotus mokslinius tyrimus. Bendradarbiavimas su įmonėmis ir institucijomis sukelti nuosekliai žinių perdavimo tarp universitetų ir pramonės.

Lygybės ir šeimos patogumas

Mes skatinti lygybę tarp vyrų ir moterų ir sukurti vaikams ir šeimai studiją ir darbo sąlygas.

Pasitikėjimas bendradarbiavimas ir atviras dialogas

būtų gerbiamos tos geros sambūvio ir pagarbaus elgesio principai. Sprendimų priėmimo procesų skaidrumą, argumentais ir interesus, kurie veda į sprendimus, kurie yra nustatyti atvirą bendravimą tarp visų šalių.

Laipsniai: bakalauro ir magistro

Iš Aschaffenburg Universitetas siūlo tik bakalauro ir magistro studijų programas. Visi bakalauro programos profesinė kvalifikacija ir turėti normalų laikotarpį 7 semestrus. Čia vienas semestras bus privalomas atliekamas kaip stažuotės įmonėje. Po 7 semestrus, Dailės bakalauras, bakalauras Įstatymo ar bakalauro inžinerijos bus apdovanoti priklausomai nuo kurso. Priklausomai nuo tinkamumo ir interesų magistro laipsnį galima įgyti dar 3 semestrus.

Privalumai bakalauro ir magistro studijas sistemos

Dviejų pakopų sistema siūlo šiuos privalumus:

Bakalauro gali Okupacijos

Bakalauro programa veda į normalų laikotarpį 7 semestrus į pirmą profesinį išsilavinimą. Studijų tikslas yra pagrindinių žinių ir įgūdžių įgijimas dėl spartesnio karjeros ir tikslingai įsidarbinti. Bakalauro laipsniai gali būti taikymas orientuotas tyrimas papildo magistro laipsnį arba.

Kapitonas gilina akademinio mokymo

Magistro programa, todėl į normalų laikotarpį tris semestrus, esant tiriamojo ar taikomojo antrojo laipsnio. Tam reikia pirmą universitetinį išsilavinimą pabaigos. Kvalifikaciniai reikalavimai išsamiai nustatomi universitete. Studijų tikslas yra išplėsti, specializaciją arba plačios, -ir pastaraisiais tyrimais, jei būtina, profesinės praktikos - įgytas žinias ir įgūdžius. Magistro laipsnius universitetuose taikomųjų mokslų suteikti prieigą prie aukštesnėse valstybės tarnybos, kai programa yra akredituota. Magistras suteikia principą į doktorantūrą universitete. Profesinio tikrųjų programos, skirtos potencialiems klientams iš profesinio gyvenimo su pirmojo laipsnio ( "mokymosi visą gyvenimą").

Vietos

  • Aschaffenburg

    Würzburger Straße 45 , 63743, Aschaffenburg

Klausimai