Keystone logo
UC San Diego School Of Global Policy & Strategy

UC San Diego School Of Global Policy & Strategy

UC San Diego School Of Global Policy & Strategy

Įvadas

Sveiki atvykę į GPS, tikrą pasaulio bendruomenei skirta žinių pažangą per mokymo, mokslinių tyrimų ir įsipareigojimų.

Mokykla yra tarptautiniu mastu pripažinta dėl savo patirtimi dėl Ramiojo vandenyno Amerikos ir Azijos, ir mes siekiame būti studentai, absolventai, mokslininkai ir vadovai namo iš viso pasaulio, kurie vertė sprendžiant pasaulines ir Ramiojo vandenyno iššūkius su kruopščiai analizei ir aistros problemų sprendimas.

Naudodamiesi mūsų West Coast vietą ir UC San Diego žinomų programų mokslo ir technologijų srityje, GPS kuria naujus analitinius įrankius su praktinio pritaikymo, o griežtai mokyti naujos kartos pasaulio lyderių. Mes įdėti mūsų mokymo programą pažangių metodų, siekiant projektuoti, testus, įvertinti ir sąlygų gerinimu sprendimus pasaulio visuomenių 21-ajame amžiuje, mokyti apie didžiuosius klausimus, su kuriais susiduria pasaulį ir parengti savo studentus nustatyti, kurios rezultatai yra labiau linkę dirbti. Mūsų absolventai prisiėmė pozicijas vadovavimo įmonėms, vyriausybėms ir ne pelno organizacijos daugiau nei 80 šalių visame pasaulyje.

banner_about_900X300

Kas mes esame

Mes esame tikra pasaulinė visuomenė fakulteto darbuotojai, studentai ir bendruomenės partneriais, skirtų žinių pažangą vykdant švietimo ir mokslinių tyrimų - visi su akimi ant pastato Ramiojo vandenyno bendrijos. Mokykla yra įtvirtinta reputacija ir sėkmės UC San Diego ir Kalifornijos universiteto sistemą. Mes vadovaujamės asmenims, kurie siekia išlaikyti sąžiningumo, bendradarbiavimo ir profesionalumo, kad įkūnija mūsų etikos principų klimatą. Be to, manome, kad įvairovė, lygybė ir įtraukimas yra pagrindiniai ingredientai akademinės kompetencijos.

.

Fakultetas

Studentai turi neprilygstamą prieigą prie tarptautiniu mastu pripažintų fakulteto, kurie integruoti griežtą stipendiją nurodžiusių mokymo ir aktyvaus dalyvavimo ir iš klasėje entuziazmu. Jie yra lyderiai tyrimų svyruoja nuo pilietinių karų iki pasekmes besikeičiančios modelis tarptautinėje prekyboje rezoliucijoje; iš vidaus politikoje finansų ir verslo Ramiojo vandenyno šalyse; ir iš užsienio politikos Kinijos į kovos su skurdu, visuomenės sveikatos ir aplinkos apsaugos programoms besivystančiose ekonomikose vertinimo. Sužinokite daugiau apie diapazone ir gylis jų didžioji mokslinių interesų šiandien.

banner_diversity

Įsipareigojimas Equity, įvairovės ir įtraukties

Nuosavybės, įvairovė ir įtrauktis yra apibrėžti funkcijas mokykloje, UC San Diegas ir visą Kalifornijos universitetas sistema. Jie yra labai svarbūs elementai produktyvaus ir atsinaujinti aplinką, ir mes apkabinti juos visus šaltiniais stiprumo.

Mūsų skirtumai - rasės, tautybės, etninės kilmės, lyties, religijos, seksualinės orientacijos, lyties tapatybės, amžiaus, socialinės ir ekonominės padėties, gebėjimų, patirties ir daugiau - pagerinti mūsų gebėjimą pasiekti mūsų pagrindinę misiją viešosios paslaugos, mokymo ir mokslinių tyrimų. Mes sveikiname fakulteto darbuotojus ir studentus iš visų sluoksnių ir norime, kad kiekvienas jaučiasi gerbiami ir vertinami.

Be to, UC San Diegas turi daug išteklių, kurie palaiko įdarbinimą ir išsaugoti istoriškai nepakankamai gyventojų, gilinti supratimą ir iššūkis klaidingų aplinkinių įvairovę ir plėtoti aktyvius lyderius, kurie pasisako už įtraukimą.

Studentai skirta įtraukties

Atitikti du naujai suformuota studentų grupes mokykloje, skirta įtraukti. Be to, vadovaujama Ramiojo Tarptautinių reikalų Studentų organizacijos (PIASO), yra keletas kitų regioniniu ir profesionaliai židinio studentų grupės, praturtina universiteto klimatą.

QuIRPS

Iš QuIRPS misija yra puoselėti bendruomenės tarp paribių ir ne paribių narių mokyklą ir didinti informuotumą apie unikalius iššūkius, su kuriais susiduria lesbiečių, gėjų, biseksualų, transseksualų ir paribių žmonių visame pasaulyje, taip pat profesinio tobulėjimo paribių studentams ir sąjungininkai.

Moterys Going Global

Moterų Going Global misija yra didinti informuotumą ir moterų vystymąsi ateityje lyderio vaidmens tarptautinėse profesionalų ir akademinių sferų. Grupė siūlo studentams, dėstytojams, darbuotojams galimybę ir didesnę San Diego bendruomenę keistis diskurse, kuris skatina Moterų pasauliniu lygiu.

Maloniai kviečiame susisiekti su mumis tiesiogiai telefonu (858-534-5914) arba e-paštas ([email protected])

Vietos

 • San Diego

  9500 Gilman Dr. #0519 , 92093, San Diego

  Programos

   Įstaiga taip pat siūlo:

   Klausimai