Keystone logo
© BIMM University
The University of Law Undergraduate Programmes

The University of Law Undergraduate Programmes

The University of Law Undergraduate Programmes

Įvadas

Teisės universitete yra universitetų Londone, Birmingeme, Bristolyje, Česteryje, Gildforde, Lidsse, Mančesteryje ir Notingemeje, taip pat mūsų GDL ir LPC kursai, dėstomi Ekseterio universitete, Readingo universitete ir Liverpulio universitete, ir mūsų LPC kursas taip pat buvo mokomas Rytų Anglijos universitete nuo 2019 m. rugsėjo. Anksčiau Teisės kolegija, mums buvo suteiktas universiteto statusas 2012 m. lapkritį. Mūsų verslo mokykla veikia iš teisės universitetų universitetų Londone Bloomsbury, Birmingeme, Leeds ir Mančesteris.

Tai, kas iš tikrųjų mus atskiria nuo kitų universitetų, yra mūsų įsitikinimas, kad mūsų studentai turėtų mokytis realiame, profesionaliame ir šiuolaikiniame kontekste. Mes sutelkiame dėmesį į praktinį mokymą ir suteikiame studentams prieigą prie mūsų didelės karjeros paslaugų ir darbo vietų laisvų darbo vietų duomenų bazės, kai tik priima vietą su mumis. Per mūsų pro bono programą teisės studentai gali patobulinti savo įgūdžius dirbdami tikruose atvejuose, kol jie baigia studijas.

Keli miesteliai visoje JK:

Su universitetais, įsikūrusiais aštuoniose gyvybingiausiuose ir įdomiausiuose JK miestuose, Teisės universitetas siūlo įvairias vietas mokytis. Visi yra arti klestinčių komercinių centrų, advokatų kontorų ir transporto ryšių. Mes taip pat siūlome įvairius kursus internetu.

Bakalauro teisės, policijos ir kriminologijos kursams: galite rinktis iš aštuonių universitetų aštuoniuose miestuose visoje Jungtinėje Karalystėje. Mes taip pat turime savo unikalią perjungimo galimybę*, kuri leidžia bakalauro laipsnio LLB studentams pasirinkti studijuoti viename, dviejuose ar daugiau miestelių, kad jie galėtų studijuoti gyvenimą skirtinguose miestuose studijų metu (* taikomos sąlygos ir sąlygos). Galimi kursai skiriasi priklausomai nuo miestelio vietos.

Naujoviškas mokymas:

Mes specializuojamės mokymo srityje ir sutelkiame savo energiją į novatoriškų, labai efektyvių mokymo ir mokymosi metodų kūrimą, kurie suteikia studentams profesinės karjeros. Mūsų mokytojai yra daugiau nei 250 kvalifikuotų ir patyrusių advokatų, advokatų ir teisėjų, kurie leidžia mums padėti jums išsiugdyti praktinius įgūdžius, kurie gali būti labai naudingi pradedant teisinę karjerą.

Karjera ir įsidarbinimas:

Mes turime vieną didžiausių teisininkų karjeros ir užimtumo paslaugų Jungtinėje Karalystėje, kurioje dirba daugiau nei 30 ekspertų.

Teisės universiteto Įsidarbinimo tarnyba suteikia studentams galimybę susipažinti su darbo patirtimi ir galimybėmis bei teisėtomis laisvomis darbo vietomis, kai tik priima savo vietą. Rezultatas - puiki užimtumo statistika:

 • 92% mūsų dieninių JLLL studentų, baigusių studijas 2017 m., Užsitikrino darbą ar tolesnes studijas per šešis mėnesius nuo sėkmingo kurso baigimo.

Palaikoma aplinka:

Mes siekiame remti daugiau studentų iš įvairių sluoksnių nei bet kada anksčiau, kad pasiektume savo karjeros siekius, todėl siūlome platų stipendijų ir teisinių stipendijų schemų spektrą, įskaitant teisės darbo patirties galimybes, o mūsų kursuose yra daug lėšų. .

Visiems studentams suteikiama galimybė visapusiškai pasinaudoti mūsų paslaugomis ir paslaugomis.

Invalidumo palaikymo tarnyba yra pasiryžusi valdyti visus reikalavimus, kurie gali kilti studijų metu, įskaitant laikiną pagalbą dėl sužalojimo ar ligos.

Mūsų išsami ir patyrusi įsidarbinimo tarnyba teikia išsamią pagalbą CV rašymui, interviu metodams ir bendrai karjeros orientavimui, taip pat siūlo daugybę galimybių gerinti jūsų patirtį ir įgūdžius. Tuo tarpu mūsų pro bono klinikos suteikia jums galimybę dirbti su praktikuojančiais advokatais realiose teisinėse bylose, kol studijuosite.

Biblioteka ir studijų įranga:

Mūsų gerai įrengti IT komplektai, išsamios teisės bibliotekos, ramios studijų erdvės ir ryškios socialinės vietos patenkina visus jūsų studijų poreikius. Mūsų bibliotekos paslauga suteikia prieigą prie daugiau nei 20 000 elektroninių knygų ir už jos ribų, kad rastumėte tai, ko jums reikia, kai to reikia.

Studentų gyvenimas:

Jūs galėsite mėgautis įvairiomis interaktyviomis ir gyvybingomis veiklos rūšimis tiek klasėje, tiek už jos ribų. Verslo žaidimai, bandomieji bandymai ir derybų konkursai yra tik keletas praktinių pratybų, kurių jūs dalyvausite tobulindami savo teisinius įgūdžius. Savo laisvalaikiu galite prisijungti prie įvairių klubų ir visuomenių, sporto komandų ir lėšų rinkimo komitetų, arba netgi pradėti savo, taip pat mėgautis malonesne studentų gyvenimo pusė.

Studentų asociacija:

Visi studentai automatiškai yra Universiteto Studentų asociacijos (SA) nariai. SA yra atsakinga už studentų ir akademinės patirties stiprinimą, stipriai atstovaujant studentų grupei.

Kiekviename iš mūsų miestelių, kuriuos valdo SA, yra daugybė klubų ir draugijų. Štai tik keletas klubų, kuriems neseniai vadovavome, pavyzdžių:

 • Nuotykių sporto klubas
 • Tortų klubas
 • Labdaros draugija
 • Futbolas
 • Moterų tinklas
 • Joga

Kursai:

Bakalauro teisė, policija ir kriminologija:

Mūsų bakalauro LLB kursai sujungia akademinį griežtumą su praktiniais teisiniais įgūdžiais, kad suteiktų jums būtiną pagrindą, reikalingą pradėti kelionę į įvairias karjeros galimybes.

Daugiau kaip 90 proc. Mūsų LLB dėstytojų yra kvalifikuoti teisininkai, kurie savo praktikoje suteikia daug praktinės patirties. Mūsų kursai yra prieinami kaip dieninės, pagreitintos arba internetinės studijos, todėl galite pasirinkti savo poreikius geriausiai atitinkantį studijų metodą. Daugelis mūsų kursų taip pat pateikiami su fondo metų pasirinkimu. Be to, dabar siūlome bakalauro laipsnį policijos ir kriminologijos srityse.

Tarptautinė lyderystės vasaros mokykla, Berlynas:

Mūsų nuolatinis įsipareigojimas remti jūsų ambicijas siūlome mūsų 2019 m. Bakalauro studentams galimybę dalyvauti mūsų tarptautinėje vadovavimo vasaros mokykloje Berlyne, kur galite kurti svarbiausius užimtumo įgūdžius ir ištirti šį įdomų miestą su savo kolegomis ULaw studentais.

Tai atvira visiems Teisės universiteto ir ULaw verslo mokyklos bakalauro studentams. Jei pateiksite prašymą pradėti studijas pas mus 2019 m. Rugsėjo mėn., Per trejų metų studijų kursą, antrųjų studijų metų pabaigoje galėsite kreiptis į mūsų lyderystės vasaros mokyklą.

Priėmimo reikalavimai ir mokesčiai:

Atvykimo reikalavimai ir mokesčiai skiriasi priklausomai nuo to, kaip gauti daugiau informacijos apie atvykimo reikalavimus, mokesčius, finansavimo galimybes ir stipendijas bei stipendijas, apsilankykite Teisės universiteto svetainėje.

Tarptautiniai studentai:

Studijuodamas Teisės universitete, jūs prisijungsite prie daugiau nei 120 skirtingų tautybių studentų, kurie prisideda prie klestinčios tarptautinės bendruomenės visuose mūsų miesteliuose.

Turime studentų pagalbos tarnybų komandą, kuri čia teikia patarimus ir patarimus dėl gerovės, o informaciją apie vizų reikalavimus galima rasti Teisės universiteto svetainėje.

Apgyvendinimas - bakalauras:

Mūsų bakalauro studentams mes organizavome apgyvendinimą su specialiais JK studentų apgyvendinimo paslaugų teikėjais, kad užtikrintumėte patogią vietą gyventi, kai studijuojate su mumis. Apgyvendinimas paprastai būna bendri butai, o kai kuriais atvejais - autonominės studijos.

Bakalauro studentams mes garantuojame jums apgyvendinimo pasiūlymą pirmaisiais studijų metais, jei priėmėte mus kaip savo tvirtą pasirinkimą ir pateikėte prašymą apgyvendinti iki atvykimo metų kovo 30 d. (*Taikomos sąlygos ir sąlygos, išsami informacija Teisės universiteto svetainėje, bakalauro apgyvendinimo puslapis.)

Atviros dienos ir įvykiai:

Mūsų „Open Days“ yra puikus būdas sužinoti apie mūsų kursus, susipažinti su mūsų paslaugomis ir susitikti su mūsų mokytojais ir dabartiniais studentais. Bus derybos, degustacinės sesijos ir ekskursijos, ir jūs turėsite galimybę užduoti savo klausimus. Mes padarysime jūsų dieną kaip įdomią ir interaktyvią.

Kartkartėmis mūsų kursams taip pat siūlome atvirų durų dienas internete. Taigi, jei negalite patekti į vieną iš mūsų atvirų durų dienų miestelyje, vis tiek turite galimybę sužinoti, ką reiškia studijuoti Teisės universitete, ir užduoti savo klausimus internete.

Tarptautiniams studentams galbūt norėsite sužinoti daugiau apie studijas su mumis, apsilankę užsienyje.

JK vietos:

Bakalauro teisės kursai yra prieinami iki aštuonių miestelių: Birmingeme, Bristolyje, Česteryje, Gildforde, Lidse, Londone Bloomsberyje, Mančesteryje ir Notingeme. Galimi kursai skiriasi priklausomai nuo vietos.

Išsamesnė informacija apie visas mūsų vietas yra Teisės universiteto tinklalapyje, Vietų puslapyje.

Teisės universitetas
133 Didžioji Hampton gatvė
Birmingamas
B18 6AQ
Teisės universitetas
Temple Circus
Šventyklos kelias
Bristolis
BS1 6HG
Teisės universitetas
Christleton salė
Pepper Street
Christleton
Česteris
CH3 7AB
Teisės universitetas
Braboeuf dvaras
Portsmuto kelias
Gildfordas
Surrey
GU3 1HA
Teisės universitetas
15-16 Park Row
Lidsas
LS1 5HD
Teisės universitetas
14 Parduotuvės gatvė
Londonas
WC1E 7DE
Teisės universitetas
2 Niujorko gatvė
Mančesteris
M1 4HJ
Teisės universitetas
1 Karališkoji standartinė vieta
Notingemas
NG1 6FS

Vietos

 • Guildford

  Braboeuf Manor, Portsmouth Road, St Catherines

  • Hong Kong

   Room 901, 9/F, Lee Garden One, 33 Hysan Avenue, Causeway Bay, Hong kong, 999077, Hong Kong

   Klausimai