Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
University of North Carolina School of Law

University of North Carolina School of Law

University of North Carolina School of Law

Įvadas

UNC Law School buvo įkurta 1845 m. Ir yra Šiaurės Karolinos universiteto Chapel Hill mieste, pirmojo valstybinio universiteto. Nuo 1928 m. Mokyklą patvirtino Amerikos advokatų asociacija.
"Carolina Law" rengia išskirtinius advokatus ir lyderius, kurie tarnauja Šiaurės Karolinos žmonėms ir institucijoms, tautai ir pasauliui. Mokykla turi daug patirties civilinėse bylose, bankininkystėje, aplinkosaugos teisės srityse, intelektinės nuosavybės, verslo ir vertybinių popierių teisėje, kritinių studijų, bankroto ir konstitucinio tyrimo srityse.
UNC Law School siekia būti puiki viešosios teisės studija. Siekdamas šio tikslo, ji vykdo keturias užduotis:

  • Parengti neįvykdyti advokatai ir vadovai baras, stende, visuose viešojo ir privataus sektoriaus teisės aktuose ir viešojoje tarnyboje,
  • Padaryti nacionaliniu ir tarptautiniu mastu reikšmingus teisinius ir politinius įnašus per ambicingą mokslinių tyrimų ir stipendijų darbotvarkę,
  • Įkvėpti visą gyvenimą trunkančias etines vertybes, atsidavimą teisingumui ir ilgalaikį įsipareigojimą teikti profesionalias ir viešąsias paslaugas bei
  • Norėdami tarnauti teisininkams, Šiaurės Karolinos žmonėms ir institucijoms, tautai ir pasauliui.

Dėl nusimanančių, aukštos kalbos studentų, UNC Teisės fakultetas dažnai yra puikus pasirinkimas. Kai jie palieka mūsų gražiai gražų miestelį, jie tai daro kaip pasitikintys ir principiniai teisingumo gynėjai.
Mūsų absolventai dirba išskirtiniu būdu visame pasaulyje. Mes vertiname daugelį visame pasaulyje žinomų teisininkų ir pirmaujančių mokslininkų iš mūsų fakulteto, kurie žino, kad gilus, funkcionalus ir niuansus teisės supratimas turi lydėti praktinių teisėtvarkos įgūdžių įgūdžių.
Mes skatiname visus būsimus moksleivius išnagrinėti teisinį išsilavinimą konkurencinėje aplinkoje ir tiems, kurie reikalauja įrodyti išskirtines galimybes, mes tikimės, kad galėsime išspręsti savo bylą ir išklausyti jus.

Vietos

  • Chapel Hill

    UNC School of Law Van Hecke-Wettach Hall 160 Ridge Rd., CB #3380 Chapel Hill, NC 27599, Chapel Hill

Klausimai