Keystone logo
UNH Franklin Pierce School of Law Internete tarptautinės baudžiamosios teisės ir teisingumo LL.M
UNH Franklin Pierce School of Law

Internete tarptautinės baudžiamosios teisės ir teisingumo LL.M

Concord, Jungtinės Amerikos Valstijos

1 Years

Anglų kalba

Dieninės, Ištęstinės

Request application deadline *

Request earliest startdate

USD 1 310 / per credit **

Nuotolinis mokymasis

* pirmumo terminas - liepos 1 d. | galutinis terminas - rugpjūčio 1 d.

** Programa yra 24 kreditai. Galimos dalinės studijų stipendijos.

Įvadas

Norite neatsilikti nuo didėjančios tarptautinės baudžiamosios teisės taikymo srities. Praktikuojantys teisininkai sužino apie naujausius pokyčius, turinčius įtakos tarptautinės baudžiamosios teisės aplinkai.

Kodėl verta gauti LL.M. Tarptautinės baudžiamosios teisės ir teisingumo laipsnis?

Įgykite pranašumą suprasdami ir kovodami su tarptautiniu nusikalstamumu, turėdami LL.M. tarptautinėje baudžiamojoje teisėje ir teisingumo srityje. Nesvarbu, ar ketinate praktikuoti Jungtinėse Valstijose, ar užsienyje, studentai, turintys JAV teisės arba lygiavertį tarptautinį išsilavinimą, išnagrinės aktualiausias šiandienos tarptautinės baudžiamosios teisės ir teisingumo problemas – nuo didėjančių vidaus baudžiamųjų statutų iki su terorizmu susijusių komercinių klausimų. karo nusikaltimai, narkotikų plovimas, prekyba žmonėmis, prekyba ginklais, žmogaus teisės, tarptautiniai baltųjų apykaklių nusikaltimai ir elektroniniai nusikaltimai. Kaip internetinė programa, studentai lanksčiu formatu baigia įvairų kursų pasirinkimą, o nuo rugpjūčio ir sausio mėn.

Kodėl verta studijuoti tarptautinę baudžiamąją teisę ir teisingumą UNH?

Kaip viena iš vienintelių teisės mokyklų, siūlančių tarptautinę baudžiamosios teisės ir teisingumo programą, UNH Franklin Pierce siūlo unikalią ekspertų dėstytojų, mokslininkų ir aukščiausios klasės praktikų iš viso pasaulio grupę, kuri moko pažangiausius tarptautinės teisės klausimus. Jei norite būti priešakyje, kai reikia kovoti su besiplečiančia tarptautinės baudžiamosios teisės taikymo sritimi, ši internetinė programa skirta jums. 24 kreditų LL.M. gali būti baigtas visu ar ne visą darbo dieną per 12 mėnesių arba iki trejų metų. Studentai gali pradėti mokytis rugpjūčio arba sausio mėn. Mėgaukitės taikymu mokytis savarankiu tempu, asinchroninėje, bet palengvintoje aplinkoje su kurso instruktoriais.

Programos aprašymas

UNH Franklin Pierce School of Law's (UNH Law) LLM laipsnis tarptautinės baudžiamosios teisės ir teisingumo srityje yra 100 procentų prieinamas internete ir sprendžia sparčiuosius prekybos, terorizmo, žmogaus teisių ir baudžiamosios teisės globalizacijos pokyčius, ypač per pastaruosius 30 metų.

Programa idealiai tinka praktikuojantiems teisininkams, profesionalams, studentams ir mokslininkams diplomatinėse, baudžiamosios justicijos, kariuomenės ir teisėsaugos bendruomenėse visame pasaulyje. Studentai įgyja įžvalgų iš programos daugianacionalinio požiūrio ir įvaldo tarptautinės teisės kursus, kuriuose pagrindinis dėmesys skiriamas vidaus nusikaltimams, turintiems tarptautinių pasekmių, taip pat studijuoja tautų, plečiančių savo nacionalinių baudžiamųjų statutų taikymo sritį, Tarptautinio baudžiamojo teismo ir specialiųjų tribunolų steigimą, pasekmes. Jungtinių Tautų konvencijos su dvišalėmis ir daugiašalėmis sutartimis.

Mūsų programa siūlo įvairų kursų pasirinkimą, skirtą svarbiausioms dabartinėms problemoms visame pasaulyje, įskaitant prekybą narkotikais ir ginklais, tarptautinius baltųjų apykaklių nusikaltimus, elektroninius nusikaltimus, prekybą žmonėmis ir piratavimą bei terorizmą.

Priėmimai

Programos rezultatas

Apie Mokyklą

Klausimai