Keystone logo
University of Baltimore School of Law

University of Baltimore School of Law

University of Baltimore School of Law

Įvadas

University of Baltimore School of Law teikia griežtą praktinį išsilavinimą, derindama doktrininius kursinius darbus, intensyvų rašymo mokymą, šalies mastu žinomas klinikas ir bendruomeninį mokymąsi, kad jo absolventai būtų išskirtinai gerai pasirengę praktikuoti teisę.

University of Baltimore School of Law mokysitės doktrinos, perspektyvos ir įgūdžių mokydamiesi tradicinių studijų, taip pat per klinikinius ir teisininkų kursus. Jūsų teisinį išsilavinimą praturtina darbas žurnaluose ir narystė studentų organizacijose bei vyriausybėje, taip pat dalyvavimas centruose, orientuotuose į vietos, nacionalines ir pasaulines problemas.

Būdamas mokyklos absolventas, jūs įeisite į teisininko profesiją, ypač gerai pasirengęs analizuoti klientų teisinius klausimus, skaityti žodžiu ir raštu teismams ir administracinėms institucijoms ir pasisakyti už teigiamus pokyčius daugeliu klausimų. Teisės mokyklos absolventai eina žinomas viešąsias pareigas, daugelis yra teisininkai ir teisėjai, keisdami savo ir kitų gyvenimus pagal advokato profesiją.

Vietos

  • Baltimore

    North Charles Street,1401, 21201, Baltimore

    Klausimai