Keystone logo
University of Bristol Law School

University of Bristol Law School

University of Bristol Law School

Įvadas

Mūsų tyrimai

Bristolio universitetas yra moderniausių mokslinių tyrimų lyderis. Mes padarėme naujovių srityse, pradedant nuo lovelių mirties prevencijos ir baigiant nanotechnologijomis.

Universitetas turėjo reputaciją dėl naujovių nuo pat įkūrimo 1876 m. Mūsų tyrimai yra skirti kai kurioms aktualiausioms pasaulio problemoms tokiose srityse kaip infekcija ir imunitetas, žmogaus teisės, klimato pokyčiai, kriptografija ir informacijos saugumas.

Šiuo metu universitete yra 40 Karališkosios draugijos narių ir 13 Britanijos akademijos narių - tai puikus pasiekimas palyginti nedidelei įstaigai.

Siekiame suburti geriausius atskirų sričių protus ir paskatinti įvairių disciplinų ir institucijų tyrėjus bendradarbiauti ieškant ilgalaikių neatidėliotinų visuomenės problemų sprendimų.

Mes dalyvaujame daugelyje tarptautinių mokslinių tyrimų bendradarbiavimo ir praktinę patirtį integruojame į savo mokymo programą, kad studentai bendradarbiaudami su verslo, vyriausybės ir bendruomenės sektoriais dirbtų prie realaus gyvenimo projektų.

Studentų patirtis

Mes siekiame suteikti mūsų studentams žinių ir įgūdžių, kad jie galėtų sėkmingai pasirinkti pasirinktą karjerą konkurencingoje globalioje rinkoje.

Mes pritraukiame studentus iš viso pasaulio, kurdami turtingą ir įdomią tarptautinę bendruomenę. Mums taip pat pasisekė, kad esame įsikūrę gyvybingame, dinamiškame mieste, turinčiame kūrybingumo ir tvarumo reputaciją.

Pasirinkę daugiau nei 200 laipsnių kursų, apimančių platų dalykų spektrą, mūsų studentai įsitraukia į intelektualiai iššūkius keliančius kursus, skatinančius proto savarankiškumą.

„Bristol Futures“

Bristolio universiteto iniciatyva, įgalinanti mūsų studentus išnaudoti savo akademinį ir asmeninį potencialą, baigti universitetą kaip atkaklius, išradingus ir sujungtus asmenis, kurie bus naudingi sau ir visuomenei. „Bristol Futures“ yra paremtas trimis temomis, nagrinėjančiomis pagrindines galimybes ir iššūkius, su kuriais susiduria mūsų karta:

 • Inovacijos ir verslas
 • Pasaulinis pilietiškumas
 • Tvarios ateities

Be savo studijų programos, mūsų studentai galės įsitraukti į šias temas įvairiose veiklose ir mokymosi šaltiniuose, palaikančiuose jų studijas ir asmeninį tobulėjimą.

Bristolio laipsnis yra labai patrauklus darbdaviams: mes siūlome savo studentams aukštos kokybės mokslą, pagrįstą tyrimais, ir sustipriname pasaulinę reputaciją įdarbindami geriausius akademikus. „Bristol“ užima ketvirtą vietą universitetų, į kuriuos nukreipia pirmaujančių absolventų darbdaviai, sąraše (šaltinis: „Absolventų rinka 2018 m.“, „High Fliers Research“).

Mūsų kursus formuoja naujausias mąstymas, o mūsų studentai dirba su realiais projektais kartu su savo srities ekspertais akademikais. Mūsų tyrėjai ne tik moko faktus, bet ir perduoda savo žinias, entuziazmą ir patirtį.

Bristolis yra pakankamai mažas, kad jaustųsi šiltai ir draugiškai, nes Universiteto rezidencijose ir akademinėse mokyklose dirba gerovės patarėjai, palaikantys mūsų studentus, asmeninius dėstytojus ir teikiantys papildomas palaikymo paslaugas. Tai taip pat pakankamai didelis, kad suteiktų puikių užklasinių galimybių, įskaitant daugybę klubų, sportinių užsiėmimų, bendruomenės ir savanorystės grupių.

Mes nuolatos investuojame į naujas ir esamas priemones, mokymus ir technologijas.

Mūsų bibliotekos, IT priemonės ir neformalios studijų erdvės palaiko studentų ryšį ir palaiko savarankišką mokymąsi. Mes turime išsamų palaikymo paslaugų tinklą, kad užtikrintume, jog mūsų studentai gali gauti pagalbos ir patarimų visais universiteto gyvenimo aspektais - akademiniu, asmeniniu, finansiniu ir praktiniu - prireikus ir kada.

Brooke Cagle / Unsplash

Reitingai ir reputacija

Bristolis nuolatos patenka į geriausių pasaulio ir JK universitetų dešimtuką pagal lygų lenteles, kuriose remiamasi informacija apie mokslinius tyrimus ir mokymo kokybę.

Mes esame vienas populiariausių JK universitetų, pritraukiantis vidutiniškai aštuonis geriausios kokybės kandidatus į kiekvieną vietą, o mūsų absolventai yra vieni geidžiamiausių darbdavių visame pasaulyje.

 • Dešimt geriausių JK universitetų („QS World University Rankings 2020“)
 • Antras labiausiai JK darbdavių nukreiptas universitetas („High Fliers Research“)
 • Gyvenimo JK numeris viena („Sunday Times 2017“)
 • Dešimtoji vieta JK pagal absolventų įsidarbinimo galimybes („QS Absolventų įsidarbinimo reitingai 2020“)
 • Geriausio verslo inkubatoriaus pasaulyje namai („UBI Global 2015“)
 • Penki populiariausi mokslinių tyrimų universitetai (2014 m. REF)
 • Su universitetu susiję 13 Nobelio premijos laureatų - tarp jų ir dabartinis mūsų kancleris seras Paulius Nurse'as
 • 27 subjektai, gerai įvertinti pasaulio 100 geriausiųjų sąraše (QS World Subject Rankings 2019)
 • Didžiausias 2016/17 m. Didžiosios Britanijos universitetų ir kolegijų sporto (BUCS) čempionatų dešimtukas
 • Užkopė į septynias vietas „Guardian University 2019“ vadove
 • Užėmė šeštąją vietą Europoje už mokymą
 • Bristolio universiteto absolventai yra vieni iš geriausiai apmokamų absolventų JK

Daugiau nei 40 procentų mūsų mokymo programų yra akredituotos profesinės organizacijos, kurios nuolat pripažįsta, kad mūsų tyrimų programa yra turtinga, mūsų mokymosi aplinka ir mokymosi rezultatai yra puikūs.

Vizija ir strategija

Mūsų universiteto strategija užfiksuoja kolektyvo darbuotojų, studentų ir platesnės Bristolio šeimos užmojus ir vaizduotę. Tai pateikia planą, kuriame išdėstomi mūsų ateinančių septynerių metų siekiai.

Darbas ir studijos Bristolyje leidžia tyrinėti ir skatinti naujus mąstymo ir pasaulio matymo būdus.

Mūsų universiteto strategija buvo pradėta įgyvendinti 2016 m. Ji orientuota į šešias pagrindines sritis:

 • Išsilavinimas ir studentų patirtis
 • Tyrimai, naujovės ir partnerystė
 • Mūsų darbuotojai ir darbo metodai
 • Internacionalizacija ir globalūs santykiai
 • Fizinė ir skaitmeninė infrastruktūra
 • Tvarumas

Mūsų darbuotojai ir studentai įtraukė savo požiūrį į strategiją, kurią ji sukūrė, o visos universiteto komandos dabar rengia įgyvendinimo planus.

2016 m. Birželio mėn. Darbuotojai turėjo galimybę išgirsti vicekanclerį supažindinantį su strategija ir užduoti klausimus vidiniuose renginiuose. Jis kalbėjo apie jaudinančią mūsų ateitį, atsižvelgiant į neaiškumus, susijusius su ES referendumo rezultatais.

Vietos

 • Wills Memorial Building, Queens Road, Clifton, Avon, BS8 1RJ, Bristol

Klausimai