Keystone logo
University of Bristol Law School LLB teisė ir prancūzų kalba
University of Bristol Law School

LLB teisė ir prancūzų kalba

4 Years

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP 23 900 / per year *

Stovykloje

* tarptautiniai studentai I 9 250 svarų sterlingų per metus, vietiniai studentai

Įvadas

Mūsų aukščiausio lygio teisės studijos suteiks jums tvirtą teisinių žinių pagrindą ir galimybę nagrinėti įvairias teisines temas. Jus mokys pasaulyje pirmaujantys mokslininkai, aktyviai darantys įtaką politikai ir praktikai gyvybingame ir įvairialypiame Bristolio mieste.

Daugiau nei vienos teisinės tradicijos, kalbos ir kultūros išmanymas gali atverti naujų galimybių pasaulį. Šiame ketverių metų trukmės jungtiniame garbės kurse kartu su pagrindinėmis civilinės ir bendrosios teisės - svarbiausių pasaulio teisės tradicijų - žiniomis apie Prancūziją ir frankofoniškąjį pasaulį gilinsite savo kalbos ir kultūros žinias iki laipsnio lygio. Trečiuosius metus galėsite praleisti prancūzakalbiame universitete partneryje. Norėdami sužinoti daugiau apie studijas užsienyje, apsilankykite Studijų užsienyje centre.

Pasirinkę Bristolio teisės ir prancūzų kalbos bakalauro studijas galėsite pereiti į advokatų praktikos kursus arba iš dalies pasiruošti solisitorių kvalifikaciniam egzaminui (Solicitors Qualifying Examination, SQE), padedančiam išsiugdyti pagrindinius teisinius įgūdžius ir suprasti septynis teisinių žinių pagrindus.

Pradėkite teisininko karjerą įgydami kvalifikacinio darbo patirties (QWE) vienoje iš mūsų teisės klinikų ir nemokamai naudodamiesi mūsų partnerio BPP universiteto karjeros vystymo ištekliais, skirtais padėti pradedantiesiems advokatams ir baristeriams.

Įgiję didesnę kultūrinę patirtį, patobulinę kalbų įgūdžius ir gebėjimą apibūdinti skirtingų teisinių sistemų ypatumus ir bendrus bruožus, baigsite studijas įgiję vertingų įgūdžių, idealiai pritaikytų globalizuotai darbo vietai.

Akreditacija

Pasikeitė advokatų ir baristerių kvalifikacijos įgijimo būdai. Daugiau informacijos rasite Solicitors Regulation Authority arba Bar Standards Board.

Programos trukmė

  • 4 metai (-iai) visu etatu.

Priėmimai

Apie Mokyklą

Klausimai