Keystone logo
University of Bristol Law School LLM bankininkystės ir finansų teisės srityje
University of Bristol Law School

LLM bankininkystės ir finansų teisės srityje

Bristol, Jungtinė Karalystė

1 Years

Anglų kalba

Dieninės, Ištęstinės

01 Jul 2024

Aug 2024

GBP 26 700 / per year *

Stovykloje

* užsienyje visu etatu. JK/ES studentams dieninių studijų metu: £10 900; ne visą darbo dieną: 5450 GBP. Normandijos salos visu etatu: 10 900 GBP

Įvadas

Apžvalga

Mūsų LLM bankininkystės ir finansų srityje suteikia jums galimybę pasiekti labai paklausią, techniškai sudėtingą ir nuolat besikeičiančią teisės sritį ir baigti studijas, kad patenkintų augantį profesionalių teisininkų poreikį, galintį priimti iššūkius ir naujoves, kartu užtikrinant, kad įmonės būtų finansiškai ir teisiškai tvirtas.

Mūsų LLM programas, įskaitant LLM bankininkystės ir finansų srityje, gerai gerbia pirmaujančios advokatų kontoros, tarptautinės įmonės ir finansinės organizacijos visame pasaulyje. Tai išskirtinis kursas, suteikiantis puikią galimybę nuodugniai ištirti įstatymų, reguliavimo, politikos ir praktikos poveikį bankininkystei ir finansams.

Pasirinkę LLM bankininkystės ir finansų srityje pamatysite iššūkį ir įkvėpimą pirmaujančių pasaulio akademikų, turinčių tarptautiniu mastu pripažintų šios srities tyrimų profilių. Dėl intelektualiai reiklių, mokslinių tyrimų turtingos mokymo programos, kurią jie pateikia, mūsų absolventai išsiskiria, gali parodyti puikius teisinius, analitinius ir mokslinių tyrimų įgūdžius ir gali siekti aukščiausio lygio karjeros įvairiose srityse.

Kursas ypač patrauklus tiems, kurie nori tobulėti teisės, verslo, finansų ir reguliavimo sektoriuose arba kaip specialistas, įmonės teisininkas. Sužinokite, kaip galite padaryti daugiau su įstatymais, apsilankę University of Bristol Law School .

Užėmė 3 vietą JK pagal teisinių tyrimų meistriškumą (REF 2021)

Užėmė 4 vietą JK pagal daugumą baigusių stažuotojų, įdarbintų geriausių advokatų kontorų (Chambers Student Guide 2019)

Įėjimo kriterijai

Aukštesniojo antrosios klasės teisės laipsnis su pagyrimu. Tarptautiniai studentai, turintys lygiavertę kvalifikaciją, turėtų pateikti savo egzaminų rezultatų nuorašą (tai turėtų būti oficialus vertimas į anglų kalbą, jei originalas nėra anglų kalba).

Pripažintas ankstesnis mokymasis šiuo metu nepriimamas. Ankstesnė ar profesinė patirtis nebūtina.

Žr. tarptautines lygiavertes kvalifikacijas Tarptautinio biuro svetainėje.

Studijų programa

Stipendijos ir finansavimas

KARJEROS GALIMYBĖS

Programos mokestis už mokslą

Apie Mokyklą

Klausimai