Keystone logo
University of Bristol Law School Teisės ir ispanų kalbos bakalauro laipsnis
University of Bristol Law School

Teisės ir ispanų kalbos bakalauro laipsnis

4 Years

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP 23 900 / per year *

Stovykloje

* tarptautiniai studentai I 9 250 svarų sterlingų per metus, vietiniai studentai

Įvadas

Mūsų aukščiausio lygio teisės studijos suteiks jums tvirtą teisinių žinių pagrindą ir galimybę nagrinėti įvairias teisines temas. Jus mokys pasaulyje pirmaujantys mokslininkai, aktyviai darantys įtaką politikai ir praktikai gyvybingame ir įvairialypiame Bristolio mieste.

Daugiau nei vienos teisinės tradicijos, kalbos ir kultūros išmanymas gali atverti naujų galimybių pasaulį. Šiame ketverių metų trukmės jungtiniame garbės kurse kartu su pagrindinėmis civilinės ir bendrosios teisės - svarbiausių pasaulio teisės tradicijų - žiniomis gilinsite Ispanijos ir Lotynų Amerikos kalbos ir kultūros žinias. Turėsite galimybę trečius metus praleisti ispaniškai kalbančiame universitete. Norėdami sužinoti daugiau apie studijas užsienyje, apsilankykite Studijų užsienyje centre.

Pasirinkę Bristolio teisės ir ispanų kalbos bakalauro studijas galėsite pereiti į advokatų praktikos kursus arba iš dalies pasiruošti solisitorių kvalifikaciniam egzaminui (Solicitors Qualifying Examination, SQE), nes jos padės jums išsiugdyti pagrindinius teisinius įgūdžius ir suprasti septynis teisinių žinių pagrindus.

Pradėkite teisininko karjerą įgydami kvalifikacinio darbo patirties (QWE) vienoje iš mūsų teisės klinikų ir nemokamai naudodamiesi mūsų partnerio BPP universiteto karjeros vystymo ištekliais, skirtais padėti pradedantiesiems advokatams ir baristeriams.

Įgiję didesnę kultūrinę patirtį, patobulinę kalbų įgūdžius ir gebėjimą apibūdinti skirtingų teisinių sistemų ypatumus ir bendrus bruožus, baigsite studijas įgiję vertingų įgūdžių, idealiai pritaikytų globalizuotai darbo vietai.

Akreditacija

Pasikeitė advokatų ir baristerių kvalifikacijos įgijimo būdai. Daugiau informacijos rasite Solicitors Regulation Authority arba Bar Standards Board.

Programos trukmė

  • 4 metai (-iai) visą darbo dieną

Priėmimai

Studijų programa

Apie Mokyklą

Klausimai