Keystone logo
University of California, Irvine - School of Law Mokyklos mokesčių programa
University of California, Irvine - School of Law

Mokyklos mokesčių programa

Irvine, Jungtinės Amerikos Valstijos

1 Years

Anglų kalba

Dieninės

31 Jul 2024

21 Aug 2024

USD 64 000 / per year

Stovykloje

Įvadas

Apie aukštojo mokslo mokesčių programą

# 1 Vakarų pakrantės absolventų mokesčių programa (JAV naujienos)

Nr. 5 visoje šalyje („TaxProf“)

Vienos rūšies, į praktiką orientuota mokesčių teisės programa

Kalifornijos universiteto Magistro mokesčių programa "Irvino teisės mokykla" siūlo novatorišką mokymo programą, įkūnijančią studentams tiek doktrininį gylį, tiek praktinius įgūdžius, reikalingus aukščiausio lygio mokesčių teisėms praktikuoti Jungtinėse Amerikos Valstijose ar užsienyje.

Magistrantūros mokesčių programa siekiama parengti absolventus, kurie yra pasirengę karjerai kaip mokesčių advokatai, teisėjai, mokesčių administratoriai ir politikos patarėjai, taip pat žymiai padidinti mokesčių mokėtojų kvalifikaciją tiems, kurie jau yra mokesčių profesijos nariai.

Kuriant savo naujovišką mokymo programą, programos mokesčių mokytojų fakultetas konsultavosi su mokesčių specialistais, vyriausybės administratoriumi, mokesčių politikos patarėjais ir kitais pramonės ekspertais, siekdamas sukurti pasaulinio lygio edukacinę patirtį vienoje iš pirmaujančių JAV teisės mokyklų. Mokymo programos pagrindas yra privalomas praktinis mokesčių įgūdžių reikalavimas, kuris yra baigtas per mokesčių mokestį, mokesčių klinikas ar specialiai sukurtas mokesčių klases. Mūsų yra vienintelė programa Jungtinėse Amerikos Valstijose, pagal kurią praktiniai mokesčių įgūdžiai yra neatskiriama, privaloma akademinės programos dalis.

Pasaulio garsus fakultetas

Pagrindinė dieninių mokesčių mokymų fakulteto UCI teisės aukštojo mokslo mokesčių programa apima visame pasaulyje žinomus, pasveikinti ekspertus savo srityse. Visas mūsų mokesčių mokėtojo steigėjos narys turi praktines mokestines patirtis ir įgijo didelę patirtį, mokydamas visą darbo dieną kitose aukštojo mokslo mokesčių programose visoje šalyje prieš prisijungdamas prie UCI teisės fakulteto.

Be to, mūsų teisininkai mokesčių mokytojai yra pagrindiniai teisininkų, korporacijų ir vyriausybinių agentūrų specialistai. Steigiantysis mokesčių fakultetas labai atidžiai įdarbino dėstytojus, kurie aktyviai prisidės prie programos ir bus tikrai suinteresuoti studentų akademine ir profesine sėkme.

Įsipareigojimas studentų sėkmei

Įkūrimo mokesčių fakultetas gavo didelę laisvę kurti savo "svajonių mokesčių programą". Tai reiškia, kad buvo sukurta nauja aukštojo mokslo mokesčių programa, orientuota į studentų sėkmę ir praktinį mokesčių taikymą. Mūsų fakultetas yra įsipareigojęs padėti mūsų studentams klestėti klasėje ir skirti jiems suteikti galimybę siekti savo ugdymo ir profesinių tikslų.

Nepriekaištinga reputacija

Teisės fakulteto dėstytojai, darbuotojai, studentai, aliuminiai nariai ir draugai pavertė UCI teisę dėstymo, stipendijų ir valstybės tarnybos kompetencijos ir naujovių vieta. UCI įstatymas turėjo aukščiausią visų laikų debiutinį reitingą JAV naujienų ir pasaulio ataskaitoje, o dabar jis yra 21-as. Didžioji dauguma UCI teisės studentų savo bendrą išsilavinimo patirtį vertina kaip „puikią“ ir teigia, kad aiškesni karjeros tikslai ir su darbu susijusių žinių įgijimas yra žymiai geresni nei šalies vidurkis (Teisės fakulteto studentų dalyvavimo tyrimas - LSSSE).

Mažos klasės dydžiai

Mūsų studentų ir fakulteto santykis yra vienas geriausių šalyje. Mes sujungiame geriausią iš mažos, kolegialios ir remiančios aplinkos su dideliu ir pasveikinti mokslinių tyrimų įstaiga.

"State-of-the-art" įrenginiai

Visi aukštojo mokslo mokesčių programos užsiėmimai yra mokomi naujausioje modernioje vietoje, esančioje šalia UCI teisės mokyklos. Šis 75 000 kvadratinių pėdų pastatas apima ekspansyvus mokymosi įrenginius, pažangiausias technologijas klasėje, plataus bendradarbiavimo darbo erdves, 3000 kvadratinių pėdų balkonų, lauko aikštę ir kavos parduotuves.

79491_64409_ScreenShot2017-11-20at4.48.03PM.png

Taikymas ir priėmimas

Priėmimas į aukštojo mokslo mokesčių programą yra labai atrankinis. Programa siekiama išlaikyti savo mažos klasės dydį, kad studentai galėtų bendradarbiauti su dėstytojais ir pasinaudoti praktinėmis mokesčių įgūdžių galimybėmis. UCI įstatymas yra vienas iš mažiausių studentų ir fakultetų, dirbančių visą dieną, santykyje su bet kurios teisės mokyklos šalyje. Mes siekiame šio idealo ir Magistro mokesčių programoje.

Kas turėtų kreiptis

Vietiniai pareiškėjai turi būti baigę JD laipsnį JAV teisės mokykloje, akredituotoje ABA, prieš pateikdami paraišką. Užsienio kandidatai gali kreiptis dėl to, kad jiems prieš pradedant studijas į programą buvo įgytas gimtosios teisės laipsnis arba jie turi kitokią licenciją praktikuoti savo šalyje. Užsienio pareiškėjai taip pat privalo įrodyti, kad anglų kalbos žinios yra pakankamos, kad būtų galima atlikti griežtą Amerikos mokesčių teisės tyrimą.

Priėmimo standartai

Priėmimo komisija kruopščiai persvarsto kiekvieną gautą paraišką ir, be kita ko, mano, kad pareiškėjas turi akademinių pasiekimų, patirties ir anglų kalbos įgūdžių (žr. Žemiau "Anglų kalbos mokėjimo reikalavimai ir atsisakymai").

Svarbiausias priėmimo komisijos svarstymų veiksnys yra tai, ar pareiškėjas gali parodyti įsipareigojimą karjeros laipsnį mokesčių teisėje ar mokesčių politikoje. Pareiškėjai turi įtikinamai įrodyti išankstinį susidomėjimą mokesčių teisėmis (praktinė praktinė mokesčių patirtis gali būti naudinga, tačiau ji nėra būtina). Šiame kontekste svarbus vaidmuo tenka asmeniniam pareiškimui ir rekomendacinėms raidėms. Taip pat gali būti reikalaujama interviu "Skype" arba asmeniškai (jei įmanoma).

Anglų kalbos mokėjimo reikalavimai ir atleidimas nuo pareigų

Studentai, įgiję savo pradinės teisės laipsnius iš ne JAV mokyklų, turi parodyti aukštą anglų kalbos mokėjimo lygį skaitydami, rašydami, kalbėdami ir klausydami. Pareiškėjai privalo pasiruošti atlikti anglų kalbos testą (TOEFL arba IELTS) iki sausio 31 d. Ir turėti testo rezultatus, siunčiamus tiesiai į UC Irvino teisės mokyklą. Reikalaujami minimalūs balai yra 100 iBT (TOEFL) arba 7,0 (IELTS). Pareiškėjai privalo pateikti oficialius, dabartinius TOEFL ar IELTS balus kaip neatskiriamą jų paraiškos dalį.

Pareiškėjai, kurie yra: i) Australijos, Kanados (išskyrus Kvebeką), Naujosios Zelandijos, Airijos, Jungtinės Karalystės ar Jungtinių Amerikos Valstijų gyventojai (išskyrus Puerto Riką), ir ii) kurie baigė griežtą visą darbo dieną dirbančių bent treji (3) metų po vidurinio išsilavinimo vienoje iš šių šalių neprivalo pateikti anglų kalbos testų.

Kada kreiptis / priimti sprendimus

Paraiškos aukštojo mokslo mokesčių programai priimamos nuolat. Priimtini sprendimai taip pat yra priimami nuolat. Tačiau priėmimo komisija pradeda svarstyti paraiškas kiekvienų metų rugsėjo mėn., Kad būtų galima priimti į ateinančių metų rudens semestrą. Kandidatai pranešami kuo greičiau po to, kai priimamas sprendimas dėl jų paraiškos.

Vietiniai studentai ar užsienio studentai, kurie yra nuolatiniai gyventojai (žaliųjų kortelių turėtojai), yra raginami užpildyti savo paraišką ne vėliau kaip balandžio 1 d., Kai jie ketina pradėti studijas. Paraiškoms, pateiktoms po šios datos, komitetas gali pasiūlyti leidimą tik ateinantiems mokslo metams.

Užsienio studentai yra raginami užpildyti savo paraišką ne vėliau kaip vasario 1 d., Kai jie planuoja pradėti studijas, kad būtų pakankamai laiko organizuoti studentų vizas (jei jie bus priimti). Paraiškoms, pateiktoms po šios datos, komitetas gali pasiūlyti leidimą tik ateinantiems mokslo metams.

Kaip pateikti / taikymo kontrolinį sąrašą

Galite bet kuriuo metu kreiptis į programą LSAC svetainėje. Už paraišką netaikomas mokestis.

Priėmimo komisija nepradės nagrinėti jūsų prašymo, kol paraiška bus užpildyta. Visa paraiška turi atitikti visus žemiau išvardytus reikalavimus.

 • LSAC registracija: turite užsiregistruoti teisės mokyklos priėmimo tarybos (LSAC) įgaliojimų asamblėjos tarnyboje (CAS) adresu www.LSAC.org. "LSAC CAS" surenka ir patvirtina visus duomenis, rekomendacinius laiškus ir nuorašus pareiškėjo vardu kaip paslaugą valstybių teisės mokykloms. Užsiregistravę, jums bus priskirtas 9 skaitmenų sąskaitos numeris LSAC, kuris prasideda raidėmis L.
 • Rekomendaciniai laiškai: jums reikės ne mažiau kaip dviejų (2) rekomendacinių laiškų (pateiktų tiesiogiai LSAC, kad jie būtų įtraukti į CAS ataskaitą). "UC Irvine Law School" leis mums pateikti jūsų "CAS" sąskaitoje daugiausiai keturis (4) rekomendacinius laiškus. Prašome būti tikri, kad UC Irvine Law nurodysite šių laiškų gavėją per savo LSAC sąskaitą.
 • Siųstos užrašai: Prašykite teisinės mokyklos (ir bet kurios kitos aukštojoje mokykloje, jei taikoma) oficialių stenogramų, kurios bus siunčiamos tiesiogiai LSAC ir įtrauktos į CAS sąskaitą (rasite LSAC prašyme nurodymų, kaip tai padaryti).
 • Anglų kalbos testas: jūs turite pasirūpinti, kad būtų atliktas anglų kalbos testo egzaminas iki paraiškos pateikimo metų sausio 31 dienos, o testo rezultatai bus siunčiami tiesiai į UC Irvino teisės mokyklą.
 • Asmens pareiškimas: kaip savo paraiškos dalį reikės pridėti asmeninį pareiškimą, kuris atspindėtų jūsų susidomėjimą mokesčių teise apskritai, taip pat mokant mokesčių įstatymus UC Irvine. Bendrasis asmeninis pareiškimas beveik neabejotinai atmes jūsų paraišką.
 • Išankstinė apmokestinimo patirtis. Ankstesnė darbo patirtis mokesčių teisėje nereikalinga. Tačiau mes norime suprasti jūsų praeities įsitraukimą į mokesčių įstatymus. Kaip paraiškos dalį jums reikės (1) pateikti visus su mokesčiais susijusius kursus, kuriuos atlikote akademiniu lygmeniu, taip pat savo klases šiuose kursuose ir (2) visą su mokesčiais susijusią darbo patirtį (jei yra )
 • Tęsti: Jums bus paprašyta įkelti dabartinę CV kaip paraiškos dalį.

Jeigu nesilaikysite aukščiau išvardytų reikalavimų, galite atidėlinti jūsų paraiškos peržiūrą. Prašome patikrinti mūsų DUK puslapį papildomų klausimų. Taip pat galite atsiųsti el. Laišką su bet kokiais klausimais, susijusiais su programa, adresu [email protected].

* Atkreipkite dėmesį, kad visos jūsų medžiagos, įskaitant nuorašas ir rekomendacinius laiškus, turi būti išverstos į anglų kalbą. Nors visi oficialūs akademiniai įrašai turi būti išleisti jų originalo kalba, jei jie nėra anglų kalba, jie turi būti pateikiami kartu su vertimo į anglų kalbą. Jei išduodančioji institucija nepateikia vertimo į anglų kalbą, pareiškėjo atsakomybė yra užtikrinti, kad būtų pateiktas vertimas į anglų kalbą. Vertimą gali atlikti bet kas, jei tai yra tiesioginis vertimas, ir jo nereikia patvirtinti.

79490_64408_ScreenShot2017-11-20at4.48.13PM.png

Taikyti

Paraiškos priimamos nuo kiekvienų metų rugsėjo mėn.

Gyvenimo ir laipsnio reikalavimai

Akademiniai reikalavimai

Reikalingi kreditai - apskritai

Studentai privalo uždirbti ne mažiau kaip 24 kursų kreditus:

 • 12 privalomų kursinių kreditų (visi siūlomi rudens semestre)
 • 12 Pasirenkamųjų kursų kreditai, iš kurių bent 4 turi atitikti praktinių mokesčių įgūdžių (PTS) reikalavimą.

Privalomi kursai (rudens semestras)

Pirmasis absolventų mokesčių programos semestras apima tik privalomus kursus ir skirtas kurti pamatines doktrinines ir praktines žinias. Rudens privalomi kursai yra tokie:

 1. Įmonių apmokestinimas - 4 kreditai
 2. Tarptautinis apmokestinimas - 4 kreditai
 3. Partnerystės mokesčiai - 3 kreditai
 4. Mokesčių praktika ir procedūra - 1 kreditas (pusmečio kursas).

Studentai, baigę savo teisės laipsnį už JAV ribų, taip pat privalo baigti intensyvų trumpą kursą "Įvadas į Jungtinių Valstijų apmokestinimą". Šis kursas yra siūlomas orientacinės savaitės metu, kol pradedamos įprastos pamokos.

Pasirinktinio kurso darbo ir praktinių mokesčių įgūdžių reikalavimas

Studentai privalo sėkmingai baigti bent 12 klasių pasirenkamųjų klasių, siūlomų pavasario semestre. Bent 4 pasirenkamieji kreditai turi būti užpildyti praktinių mokesčių įgūdžių (PTS) klasėse. PTS reikalavimas gali būti atliktas per mokesčių mokestį, mokesčių kliniką ar klases, kurias programos direktorius paskiria arba patvirtina, kad atitiktų PTS reikalavimą. Šiose klasėse yra svarbus praktinių mokestinių įgūdžių komponentas, pavyzdžiui, sandorių dokumentų rengimas arba sandorių modeliavimas. Kvalifikacinės klasės yra PTS programos kursų kataloge.

Mes primygtinai rekomenduojame studentams kreiptis dėl mokesčių egzaminavimo ar mokesčių klinikos ir užpildyti daugiau nei 4 PTS kreditus. Mokesčių klinikos ir "Externships" taip pat gali būti baigtos vasarą po įprastų mokslo metų. Tačiau tokiu atveju studentas baigia rudenį po to, kai baigia studijas ar kliniką.

Mokesčių politikos kolokviumas

Visi mokiniai privalo dalyvauti Mokesčių politikos kolokviumo kalbėtojų pristatymuose (paprastai penkių ar šešių pristatymų), siūlomų pavasario semestre. Studentai taip pat gali nuspręsti dalyvauti seminare kreditais (tai reikalauja, kad studentai, be kita ko, pateiktų raštiškas pastabas), siektų baigti pasirenkamuosius kursus.

Kiti reikalavimai

Būsto reikalavimai, studijų trukmė

Studentai privalo baigti aukštojo mokslo mokesčio programą pagal savo klasę, kol jie gyvena universitete. Laikas, praleistas externships, laikomas "in-class" tokiais tikslais. Kartais tam tikri kursai gali būti siūlomi internetiniame formate. Jei internetinių kursų yra siūloma pagal aukštojo mokslo mokesčių programą, studentai gali užsidirbti iki 4 kreditų pagal jų laipsnio reikalavimus internetinių kursų.

Studentai privalo visą laiką gyventi teisės mokykloje ne trumpiau kaip du semestrus iš eilės. Neturint akademinio direktoriaus atsisakymo, studentai privalo baigti visų laipsnių reikalavimus per tris mokslo metus.

Minimalūs laipsniai

Norint gauti aukštojo mokslo mokesčių programą, visi studentai privalo baigti reikiamus kursinius darbus, kurių bendrasis balų vidurkis (GPA) yra 2,7 (B -) ar didesnis.

Priėmimai

Idealūs studentai

Apie Mokyklą

Klausimai