Keystone logo
University of Cambridge Doktorantūros studijų programa
University of Cambridge

Doktorantūros studijų programa

Cambridge, Jungtinė Karalystė

Request duration

Anglų kalba

Request pace

Request application deadline

Aug 2023

Request tuition fees

Request study format

Stipendijos

Ištirkite stipendijų galimybes, kurios padės finansuoti savo studijas

Įvadas

Daktaro laipsnis suteikiamas po trejų iki ketverių metų nuolatinių tyrimų, remiantis 80 000 žodžių disertacija (išskyrus išnašas, priedus ir bibliografiją, bet atsižvelgiant į bendrą 100 000 žodžių apribojimą, išskyrus bibliografiją, turinį ir bet koks kitas preliminarus klausimas). Egzaminas daktaro laipsniui apima dviejų egzaminuotojų egzaminą žodžiu (viva).

Mokslo studentai, ketinantys atlikti doktorantūros studijas, pirmiausia yra automatiškai registruojami į vienerių metų mokslinių tyrimų mokymo programą, suteikiančią teisės studijų antrosios pakopos studijų pažymėjimą (CPGS). Jiems Fakulteto laipsnių komitetas skiria priežiūros grupę, kurią paprastai sudaro vadovas (pagrindinis atsakingas už mokslinių tyrimų vadovavimą ir pagalbą) ir patarėjas (kuris teikia antrąjį kontaktinį centrą akademinėms konsultacijoms gauti). Pirmųjų metų pabaigoje laipsnių komitetas nusprendžia, ar studentai turi būti registruoti doktorantūros studijoms. Šis sprendimas priimamas atsižvelgiant į studento asmeninį pažangos žurnalą, pirmų metų disertaciją iš 15 000 žodžių, dviejų fakulteto vertintojų atliktą „viva“ ir viso tyrimo projekto planus. Kandidatai, sėkmingai įvykdę antrosios pakopos studijų pažymėjimo ir pirmųjų metų pažangos apžvalgos reikalavimus, yra registruojami atgaline data doktorantūroje.

Teisės mokslo laipsnio neįmanoma įgyti ne visą darbo dieną. Visi doktorantai paprastai turi gyventi Kembridže, kol vyksta moksliniai tyrimai (išskyrus atvejus, kai dėl akademinių priežasčių ar dirbant lauko darbus suteikta atostogų dirbti ne Kembridže), o pirmaisiais metais jie privalo dalyvauti savaitinėse mokslinių tyrimų sesijose fakultetas.

Apie Mokyklą

Klausimai

Panašūs kursai