Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
University of Dayton School of Law

University of Dayton School of Law

University of Dayton School of Law

Įvadas

Mūsų istorija

Teisės mokykla yra Deitono universiteto dalis, kuri buvo įkurta 1850 m. ir yra pripažinta aukščiausio lygio nacionaliniu universitetu ir vienu iš 10 geriausių katalikiškų universitetų šalyje.

121815_IMG_6017yes.JPG
  • Pirmą kartą įsteigta kaip Deitono universiteto teisės koledžas, teisės mokykla atidaryta 1922 m., vadovaujama dekano Johno C. Shea. Atspindėdamas katalikų marianistinę įtraukimo ir priėmimo tradiciją, kolegijos pirmąją klasę sudarė įvairi studentų grupė.
  • Kiekvienas pirmos klasės narys advokatūros egzaminą išlaikė pirmu bandymu, o baro išlaikymo rodikliai kitą dešimtmetį išliko itin aukšti. Nepaisant absolventų sėkmės, Didžiosios depresijos ekonominiai neramumai privertė teisės mokyklą uždaryti duris 1935 m., tikintis, kad jos atsidarys, kai pagerės laikas.
  • Praėjus beveik keturiems dešimtmečiams, 1974 m. rugsėjį, šis lūkestis tapo realybe, ir mokykla, pervadinta į „ University of Dayton School of Law “, vėl atidaryta. Deitono universiteto prezidentas kunigas Raymondas A. Roeschas tuo metu sakė: „Mūsų interesas yra ne tik suteikti privačiai globojamas galimybes įgyti teisinės patirties, nors ir vertas šio tikslo. Greičiau mes čia matome išskirtinę galimybę skatinti krikščioniškąjį teisingumą, tiek socialinį, tiek individualų, ir taip padėti humanizuoti visuomenę“.
  • Nuo tada, kai buvo atnaujinta, Teisės mokykla tapo žinoma nacionaliniu mastu dėl novatoriškų programų, tokių kaip pilnai internetinė LL.M. programa ir viena iš pirmųjų šalyje internetinių hibridinių JD programų, pagreitinta JD programa, leidžianti studentams baigti studijas per dvejus metus, jos lyderystės apdovanojimų programa ir skrajučių teisinių Pathways programa, kuri žada pakeisti nepakankamai atstovaujamų ir nepakankamai aptarnaujamų studentų įdarbinimo būdą. į teisės mokyklas ir teisininko profesiją.

121817_G0840816.jpg

Mūsų misija

Būdami neatskiriama Deitono universiteto, katalikiško universiteto, kurį 1850 m. Įkūrė Marijos draugijos nariai, dalimi, mes pritariame universiteto įsipareigojimui tarnauti kitiems ir pasiūlyti švietimą, kuriame susimaišo teorija ir praktika. Kaip ir universitetas, mes taip pat labai vertiname fakulteto, kaip dėstytojų, mentorių, taip pat kaip mokslininkų, vaidmenį.

Pagrindinis dalykas mūsų mokymo programoje ir dėstymas yra tobulų specialistų tobulėjimo idėja. Tradicinį teisinio švietimo požiūrį, vyraujantį teisinėse mokyklose visoje šalyje, pagrindinį dėmesį skiriant atvejo metodu ir teisiniams samprotavimams, papildo profesinių įgūdžių, kuriais pasitikės mūsų studentai, praktikai, ugdymas ir didesnis etikos bei bendruomenės paslaugų vertinimas, kuris padės išskirti juos kaip teisininkus ir vadovus ateinančiais metais.

Kaip augančios reputacijos teisės mokykla, mes esame įsipareigoję kurti ir siūlyti išskirtines studijų programas. Mes nuolatos investuojame į tas sritis, kurios yra svarbiausios studentų švietimui, tam skirtą fakultetą, mūsų novatorišką mokymo programą ir fizinę aplinką, kurioje vyksta mūsų studentų ugdymas.

121818_Dayton.png

Akreditacijos pareiškimas

1979 m. Deitono teisės mokykla buvo visiškai akredituota iš Teisinio švietimo skyriaus tarybos ir priėmimo į Amerikos advokatų asociacijos advokatūrą. Teisės mokykla taip pat gavo narystę Amerikos teisės mokyklų asociacijoje 1984 m.

Deitono universitetas yra akredituotas Šiaurės centrinės kolegijų ir vidurinių mokyklų asociacijos, o daugelis jo programų yra akredituotos įvairių profesinių organizacijų.

Vietos

  • Dayton

    300 College Park Dayton, Ohio 45469 937-229-1000, , Dayton

Klausimai