Keystone logo
University of Dundee

University of Dundee

University of Dundee

Įvadas

Atraskite savo ateitį ir atverkite savo mintis įdomioms galimybėms, kurios jūsų laukia viename dinamiškiausių ir gyvybingiausių JK universitetų. Atskiras University of Dundee miestelis yra jūsų namai toli nuo namų kompaktiškame, draugiškame ir įvairiapusiame mieste, kuriame yra viskas, ką rasite dideliame mieste.

Dandis yra perpildytas meno ir kultūros, todėl nenuostabu, kad GQ pavadino mus „šauniausiu Didžiosios Britanijos miestu“. Dandis taip pat yra vienintelis JK UNESCO dizaino miestas, o mūsų, kaip kūrybinio centro, reputacija auga. Jūs galite būti mūsų universiteto širdyje.

Studijuokite su mumis

Esame įsitikinę, kad University of Dundee yra daugiau nei 500 kursų, kurie atitiks jūsų pomėgius, aistras ir karjeros tikslus. Studijuokite pasaulinio lygio įrenginiuose, kurie skatina jus mąstyti neribotai ir daryti teigiamą poveikį aplinkiniam pasauliui.

Nuo mokslo ir medicinos iki meno, dizaino, inžinerijos, verslo, teisės ir daug kitų. Mūsų kursai leidžia jums sukurti unikalų lankstų laipsnį, atsižvelgiant į jūsų siekius ir konkrečius karjeros tikslus.

Universiteto ypatybės

Studentų gyvenimas Dundee

Visą gyvenimą trunkantys susitikimai su draugais ir naujos patirties išbandymas vaidina didžiulį vaidmenį studentų gyvenime. Išplėskite savo socialinį ratą University of Dundee dalyvaudami draugijose, klubuose, sporto šakose ir daugelyje renginių, kurie pagerins jūsų studentų patirtį. Šurmuliuojantis Dandžio naktinis gyvenimas, barai, klubai, kokteilių barai ir restoranai suteiks kažką kiekvienam.

Turime daugiau nei 240 draugijų ir klubų, kurie tenkina visus jūsų pomėgius ir aistras. Nuo pramoginių salių ir salsos šokių iki irklavimo, banglenčių ir dar daugiau!

1 iš 7 Dandžio gyventojų yra studentai, kurie miesto širdyje kuria šurmuliuojančią studentų bendruomenę.

Persikėlimas į naują miestą ar šalį gali būti bauginantis, tačiau University of Dundee teikiame paramą ir patarimus, padėsiančius pereiti į universitetinį gyvenimą ir pasiekti savo mokymosi tikslus. Mūsų pagalbos tarnybos ir darbuotojai yra pasirengę padėti, nesvarbu, ar tai būtų praktinė, asmeninė, sveikatos, akademinė ar finansinė parama. Taip pat teikiame karjeros konsultacijas nuo pirmos dienos iki baigimo.

Mūsų studentų būstą University of Dundee sudaro maždaug 250 atskirų butų, kuriuose gyvena nuo penkių iki dešimties studentų. Visi miegamieji yra skirti vienam asmeniui, juose yra dušas ir tualetas.

Kiekviename bute yra gerai įrengta virtuvė, valgomasis ir svetainė, prieiga prie greitojo universiteto belaidžio interneto.

Dandžio universiteto studentų asociacija (DUSA) yra miestelio centre. Kaip ir visos geros sąjungos, siūlo ne tik paramą, bet ir maisto bei gėrimų vietas bei prekybos centrą. Netoliese rasite mūsų sporto centrą su sporto sale ir sporto salėmis bei biblioteka.

Mūsų apgyvendinimas paprastai yra pėsčiomis nuo mūsų pagrindinio miestelio. Jei pateiksite paraišką kaip bakalauro studijų studentas prieš terminą, jums garantuojama, kad jums bus pasiūlytas kambarys (taikomos sąlygos).

  Stipendijos ir finansavimas

  Suprantame, kad studijos JK gali būti didelis finansinis įsipareigojimas, todėl norime padėti. Štai kodėl mes siūlome daugybę stipendijų tarptautiniams studentams, norintiems studijuoti University of Dundee , įskaitant 5000 svarų sterlingų pasaulinės kompetencijos stipendiją, kuri automatiškai suteikiama labiausiai įkvepiantiems kandidatams. Mūsų stipendijos skiriasi priklausomai nuo regiono, galite pamatyti savo tinkamumą jas gauti ir sužinoti daugiau mūsų svetainėje.

  Reitingai

  „Daily Mail“ universiteto vadovas 2024 m

  2024 m. „Daily Mail“ universiteto vadove University of Dundee JK užėmė 26 vietą.

  „Sunday Times Good“ universiteto vadovas 2024 m

  „The Times“ ir „The Sunday Times“ gero universiteto vadovas

  Dundee užėmė 33 vietą „The Times“ ir „Sunday Times“ lygos lentelėse „Good University Guide 2024“.

  Vartai į augimą Verslumo poveikio ataskaita 2023 m

  University of Dundee buvo pripažintas geriausiu universitetu Jungtinėje Karalystėje, plėtojančiu „Octopus Ventures“ verslą.

  Pilnas universiteto vadovas 2024 m

  University of Dundee užėmė 4 vietą Škotijoje pagal absolventų perspektyvas.

  „Herald Higher Education Awards“ 2023 m

  University of Dundee buvo pripažintas geriausiu Škotijos universitetu „The Herald Higher Education Awards“.

  QS pasaulio universitetų reitingai pagal dalykus

  University of Dundee buvo pripažintas „pasauliniu gyvosios gamtos mokslų ir medicinos kompetencijos centru“ naujai išleistame „QS World University Rankings by Subject 2022“ sąraše.

  Studentų minia

  Užėmėme 1 vietą StudentCrowd 5 geriausių Škotijos universitetų 2022 m. sąraše

  2022 m. QS reitingai

  University of Dundee 5 žvaigždučių įvertinimas suteiktas tarptautinio aukštojo mokslo specialisto QS Quacquarelli Symonds.

  2021 m. mokslinių tyrimų kompetencijos sistema

  84 % mūsų tyrimų buvo įvertinti kaip „pirmaujantys pasaulyje“ arba „tarptautiniu mastu puikūs“ 2021 m. mokslinių tyrimų kompetencijos sistemoje.

  QS World University Rankings 2022

  Pagal absolventų užimtumą esame vienas iš 200 geriausių pasaulio universitetų

  2022 m. Leideno reitingas

  University of Dundee yra 34-as pasaulyje pagal daugiausiai cituojamų publikacijų 2022 m. CWTS Leiden reitinge.

  University of Dundee is in the Top 10 Countries to Study Abroad

  • „Octopus Ventures University of Dundee buvo pripažintas geriausiu JK universitetu, plėtojančiu „Spinout“ verslą.
  • University of Dundee užėmė 4 vietą Škotijoje pagal absolventų perspektyvas. (2024 m.)
  • University of Dundee buvo pripažintas geriausiu Škotijos universitetu „The Herald Higher Education Awards“.
  • University of Dundee yra vienas iš 250 geriausių pasaulio universitetų

  educations.com Top 10 Europe rankings 2023 badge
  educations.com Top 10 Global rankings 2023 badge
  educations.com Top 10 Europe rankings 2022 badge
  educations.com Top 10 Global rankings 2022 badge

  Vietos

  • Dundee

   Nethergate, DD1 4HN, Dundee

  • Dundee

   Nethergate, DD1 4HN, Dundee

   Chat with students

   Klausimai