Keystone logo
University of Essex Online PG Dip tarptautinė verslo teisė
University of Essex Online

PG Dip tarptautinė verslo teisė

Online United Kingdom

16 Months

Anglų kalba

Ištęstinės

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP 8 111

Nuotolinis mokymasis

Įvadas

Išsamus tarptautinės verslo teisės supratimas yra būtinas bet kuriam trokštančiam komercijos teisininkui ar teisiškai nusiteikusiam verslo vadovui.Ši 100% internetinė ir ne visą darbo dieną dirbanti PG Dip tarptautinė verslo teisė padės jums įgyti specialių teisinių žinių šioje sudėtingoje teisės srityje.

Šioje internetinėje PG Dip tarptautinės verslo teisės programoje išnagrinėsite daugybę pagrindinių verslo teisės temų, nuo pereinamojo laikotarpio sutarčių teisės iki konkurencijos teisės ir Pasaulio prekybos organizacijos teisės.Baigę šį kursą turėsite galimybę mokytis visos LLM tarptautinio verslo teisės.

Mokymo metodai

Esame 100 % internetinio švietimo teikėjas, todėl naudojame naujausią virtualią mokymosi aplinką (VLE), kad galėtume teikti mokymą, išteklius ir vertinimus.Mūsų sistema seka ir valdo mokymosi procesą realiuoju laiku ir suteikia jums tiesioginę prieigą prie mokymosi medžiagos.VLE yra prieinama 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę ir leidžia tiek studentams, tiek dėstytojams aktyviai dalyvauti pokalbiuose realiuoju laiku ir tiesiogiai atsakyti į klausimus ir atsakymus.

Manome, kad jūs maksimaliai išnaudojate savo laiką, praleistą studijuojant, kai esate informuojami apie savo rezultatus, ir mes tai pasiekiame:

  • vertinti jus per visus modulius, o ne laukti metų pabaigos įvertinimų
  • savo pažymių rodymas pažymių knygelėje, kurią galima peržiūrėti kiekvieną kartą prisijungus prie virtualios mokymosi aplinkos (VLE)
  • įvertinamas greitas darbų atlikimas, siekiant užtikrinti, kad pažymių knygelė visada būtų atnaujinta
  • užtikrinti, kad reguliariai bendrautumėte su savo studentų palaikymo komanda

Vertinimo metodai

Visi vertinimai pateikiami per mūsų virtualią mokymosi aplinką (VLE).Nėra reikalavimo keliauti į išorinius testų centrus ar laikyti egzaminus!Vietoj to, per VLE pateiksite užduotis, pvz., rašytines ataskaitas, dalyvavimą diskusijų forume arba atspindinčius žurnalo įrašus.

Taip pat laikomės politikos užtikrinti, kad studentų pateikti darbai būtų autentiški – plagiatui tikrinti naudojame nusistovėjusią elektroninę stebėjimo sistemą.

Kodėl Essex Online?

Studijuoti internetu.Baigęs universitetą.

Studijas ir vertinimus atliksite 100% internetu, o jūsų kvalifikaciją suteiks Esekso universitetas, apdovanojimus pelnęs universitetas, turintis 50 metų mokymo ir mokslinių tyrimų kompetencijos paveldą ir vienas iš 25 geriausių JK universitetų (užbaigti). Universiteto vadovas 2022).Baigę kursą gausite tą patį pažymėjimą kaip ir universiteto studentai – jūsų studijų būdas nurodytas tik jūsų akademinėje pažymoje.

Kokybė garantuota patirtis

JK vyriausybės Mokymo tobulumo sistema mus įvertino auksu už tai, kad studentams nuolat teikiame puikius mokymo, mokymosi ir rezultatus (TEF 2018).Nacionalinėje studentų apklausoje (NSS 2020) taip pat esame geriausiai įvertintas tik internetu teikiamas paslaugų teikėjas.

Mes esame už mūsų internetinių kursų akademinės kokybės, todėl siūlome pinigų grąžinimo garantiją.Jei per 21 dieną nuspręsite, kad jūsų kursas jums netinka, grąžinsime visą sumą.*

*Taikomos taisyklės ir sąlygos.Norėdami sužinoti daugiau, susisiekite su mūsų priėmimo komanda.

Pasaulinio lygio akademinė ir mentorystės pagalba

Mūsų internetiniai dėstytojai yra pirmaujantys autoritetai ir atitinkamų sričių specialistai.Jie aistringai žiūri į tai, ką moko, ir savo žinias apie pramonės praktiką derina su aukštos kokybės akademiniu pristatymu, siūlydami jums neprilygstamą mokymosi patirtį.

Taip pat turime specialią studentų patarėjų ir studijų įgūdžių patarėjų komandą, kuri padės jums nuo pirmosios dienos iki baigimo.Jie bus pasirengę jums padėti ir vadovauti studijuojant.Kad ir koks būtų klausimas ar problema, jie dirbs su jumis, kad rastų sprendimą.

KARJEROS GALIMYBĖS

Studijų programa

Priėmimai

Programos mokestis už mokslą

Stipendijos ir finansavimas

Apie Mokyklą

Chat with students

Klausimai