Keystone logo
University of Groningen

University of Groningen

University of Groningen

Įvadas

University of Groningen

University of Groningen yra 100 populiariausių mokslo universitetų, turinčių pasaulinę perspektyvą. Šiuo metu esame „Times Higher Education“ reitingo 80 vietoje ir siūlome daugiau nei 30 anglų kalbos dėstomų bakalauro programų ir daugiau nei 125 magistro programas. Įkurtas 1614 m., Universitetas yra vienas seniausių tyrimų universitetų Nyderlanduose. Mes esame tikrai tarptautinis universitetas, turintis daugiau nei 30 000 studentų ir 6000 tarptautinių studentų iš daugiau nei 120 skirtingų tautybių.

Kodėl verta rinktis Groningeną?

Aukščiausios kokybės išsilavinimas: University of Groningen siūlo įvairias įdomias, labai vertinamas studijų programas. Būdami studentai gausite aukštos kokybės priežiūrą ir turėsite daugybę variantų. University of Groningen suteiktas „Geriausias tradicinis universitetas Nyderlanduose“ kokybės ženklas.

Aukščiausio lygio moksliniai tyrimai: mes esame tarp geriausių mokslinių tyrimų universitetų Europoje. 2016 metais mūsų profesorius Benas Feringa laimėjo Nobelio chemijos premiją. Universitetas vykdo novatoriškus ir socialiai reikšmingus tyrimus, o mūsų tyrimai tiesia tiltus tarp disciplinų.

Gyvas studentų gyvenimas: Groningenas yra gyvybingas studentų miestas. Jos gyventojų amžius yra mažiausias Nyderlanduose. Kas ketvirtas iš 200 000 gyventojų yra studentas. Studentus galima pamatyti visur: studijuojančius parke, besimėgaujančius naktiniu gyvenimu ir dirbančius įvairius darbus ne visą darbo dieną. Groningenas yra saugus ir žalias miestas gyventi ir buvo išrinktas vienu laimingiausių Europos miestų.

400 metų reputacija: University of Groningen turi turtingą istoriją ir puikią reputaciją. Per 400 jo egzistavimo metų universitete studijavo ar dirbo daug labai talentingų žmonių įvairiose srityse, įskaitant keturias Nobelio premijos laureatas, pirmąją universiteto studentę Nyderlanduose, pirmąją dėstytoją, pirmąją olandų astronautę ir pirmasis Europos banko prezidentas.

Tikrai tarptautinis: esame žinomi dėl savo didelės tarptautinės bendruomenės. Groningene kasmet studijuoja beveik 6000 tarptautinių studentų iš daugiau nei 120 šalių. Gyventi Groningene nemokant olandų kalbos nėra problema; galėsite užsisakyti maisto, apsipirkti drabužių ir net lankyti sporto užsiėmimus anglų kalba. University of Groningen turi tvirtus tarptautinius ryšius, o tai reiškia, kad dalį savo laipsnio galite lengvai praleisti studijuodami užsienyje. Taip pat siūlome keletą unikalių tarptautinių magistrantūros studijų programų bendradarbiaudami su kitais dideliais Europos universitetais.

Bakalauro programos

Mes siūlome per 30 anglų kalbos dėstomų bakalauro programų . Devynioms mūsų bakalauro programoms suteiktas kokybės ženklas „ Aukščiausio laipsnio programa “.

Magistrantūros programos

Šiuo metu University of Groningen siūlo daugiau nei 125 anglų kalbos dėstomas magistrantūros programas , iš kurių 18 Nyderlanduose yra vertinamos kaip „geriausiai vertinamos programos“.

Fakultetai

Tyrimai ir švietimas University of Groningen organizuojami 11 skirtingų fakultetų. Šie fakultetai yra:

Ekonomikos ir verslo fakultetas
Elgesio ir socialinių mokslų fakultetas
Teologijos ir religijos fakultetas
Menų fakultetas
Medicinos mokslų fakultetas
Teisės fakultetas
Erdvinių mokslų fakultetas
Filosofijos fakultetas
Gamtos ir inžinerijos fakultetas
Groningeno universiteto koledžas
„Campus Fryslân“

Stipendijų ir finansavimo 2 parinktis

Reitingai

University of Groningen

Vietos

  • University of Groningen PO Box 72

  • Wirdumerdijk 34, CE Leeuwarden Netherlands, 8911, Leeuwarden

Klausimai