Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
University of Hawai‘i at Mānoa, William S. Richardson School of Law

University of Hawai‘i at Mānoa, William S. Richardson School of Law

University of Hawai‘i at Mānoa, William S. Richardson School of Law

Įvadas

Apie UH Mānoa

Įkurtas 1907 m. Havajų universitetas Movanoje (UH Mānoa) yra Havajų sistemos universiteto pavyzdinis universitetas. Pasirinkta paskirtis, studentai ir fakultetai yra iš visos tautos ir pasaulio, norėdami pasinaudoti unikaliomis UH Mānoa's mokslinių galimybių galimybėmis, įvairiomis bendruomenėmis, nacionaline kategorija I-osios sporto programos ir nuostabiu kraštovaizdžiu. Nuolat vertinę "geriausią vertę" tarp JAV kolegijų ir universitetų, mūsų mokiniai gauna stiprią išsilavinimą už prieinamą kainą.

77127_waikiki-beach-581102_640.jpg

Apie Honolulu, HI

Honolulu yra didžiausias miestas Havajų valstijoje, taip pat yra valstybės kapitonas. Manoma, kad Honolulu, kuris reiškia "apsaugotą uostą" arba "apsaugotą įlanką", buvo įkurtas jau prieš 2000 metų. Iki 1800 m. Vidurio miestas buvo tvirtai įsteigtas kaip pagrindinis Havajų salų centras. Hawai'i tapo Alohos valstybe 1959 m., Kai ji buvo oficialiai priimta į Sąjungą kaip 50-oji valstybė.

Šiandien Honolulu yra vienas saugiausių Amerikos miestų, turinčių daug unikalių savybių ir savybių. Jis yra vienintelis amerikietiškas karališkasis rūmai ir yra žinomas dėl savo atogrąžų klimato, sodrus žalias kraštovaizdis, įvairaus gyventojų ir bendruomenės dvasios, žinomos kaip aloha.

77128_hawaiian-hula-dancers-377653_640.jpg

Mūsų misija

William S. Richardson teisės mokykla yra bendradarbiavimo, multikultūrinė bendruomenė, kuri rengia studentus už geriausią praktiką teisės ir susijusios karjeros, kad pažangą teisingumo ir teisinės valstybės.

Mes rengiame aukštos kvalifikacijos ir etikos profesionalus, pasitelkiant kompetenciją mokymo, stipendijų ir viešųjų paslaugų srityje.

Mes priimame Havajų įvairovę ir vertybes ir pripažįstame ypatingą atsakomybę už mūsų valstybę ir Ramiojo vandenyno regioną.

Mes vadovaujame aplinkos apsaugos įstatyme, Gana Havajų įstatyme ir Ramiojo vandenyno ir Azijos teisės studijose.

77129_honolulu-1124096_640.jpg

Akreditacija

Nuo 1982 m. Havajų universiteto Willano S. Richardsono teisės mokykloje Havajų universitete Mānoa buvo akredituotas Teisės studijų ir priėmimo į advokatų tarybą tarybos taryba. Nuo 1982 m. Galima kreiptis į teisinio švietimo skyrių. 321 North Clark Street, Čikaga, IL 60610 arba telefonu (312) 988-6738. Teisės mokykla nuo 1989 m. Yra Amerikos teisės mokyklų asociacijos (AALS) narė.

Vietos

  • Honolulu

    Dole Street,2515, 96822, Honolulu

    Klausimai