Keystone logo
University of Hull LLB įstatymas
University of Hull

LLB įstatymas

Hull, Jungtinė Karalystė

3 Years

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Sep 2024

GBP 15 400 / per year *

Stovykloje

* ES/tarptautiniams studentams; namų studentų mokesčiai yra 9 250 svarų sterlingų per metus

Įvadas

Pirma, jums nereikės laukti, kol baigsite mokslus, kad pradėtumėte keisti žmonių gyvenimą.

Jūs gaunate galimybę teikti realaus teisines konsultacijas nekilnojamojo klientams mūsų teisinės konsultavimo centras .

Tai reiškia, kad galite padėti tėvams atgauti ryšius su savo vaikais, patarti klientams skyrybų ir nuosavybės teisių klausimais ir padėti apskųsti sprendimus dėl išmokų.

Jūs netgi galite dalyvauti praktikoje vietinėse advokatų kontorose ir vyriausybėje bei mini mokymuose su „Wilberforce Chambers“. Taip pat turi galimybę dalyvauti apdovanojant savanoriškos veiklos projektus, tokius kaip tinkama suaugusiųjų programa .

Antra, galite patobulinti savo diskutavimo įgūdžius mūsų teisme. O mūsų Studentų teisės draugija reguliariai rengia šmeižto varžybas, taip pat klientų pokalbių praktiką.

Trečia, mūsų praktinis realaus pasaulio teisės modulis yra sukurtas bendradarbiaujant su daugeliu pirmaujančių vietinių advokatų kontorų.

Taigi jūs turėsite galimybę iš pirmų lūpų mokytis iš praktikuojančių advokatų, arbitrų, tarpininkų ir advokatų.

Be to, mūsų kasmetinė karjeros konvencija leidžia susitvarkyti su pirmaujančiomis advokatų kontoromis, tokiomis kaip „Gosschalks“, „Rollits“, „radar“, „Pepperells“, „Andrew Jackson Solicitors“ ir kt.

Nors mūsų el. Mentorystės programa suteikia jums galimybę gauti individualius patarimus iš vietos valdžios ir pirmaujančių advokatų kontorų advokatų, partnerių, partnerių ir direktorių. Kaip ir mūsų LLB teisės studentė Jodie Brown ir jos mentorė, karūnos prokurorė Jade Hakeney:

„Jade taip pat padėjo peržvelgti mano CV ir jį pakeisti, kad jis būtų sutelktas į darbą CPS [Crown Prusecution Services]. Tiesą pasakius, nežinau, kaip būčiau to pasiekęs be el. Mentorystės programos “.

Ketvirta, čia įgytų įgūdžių ir žinių labai nori dauguma darbdavių, ne tik teisininkai. Taigi su šiuo laipsniu atversite daugybę karjeros. Apie kai kuriuos sėkmingus mūsų absolventus galite perskaityti „ Ateities perspektyvose“ .

Penkta, jūs prisijungiate prie artimos, palaikančios teisės mokyklos bendruomenės labai vertinamame raudonų plytų universitete.

„Hull“ teisės specialistus rengia nuo 1927 m. Norite tapti šios ilgos ir ilgos tradicijos dalimi? Prisijunkite prie mūsų šiandien .

Kaip tu studijuosi

Per visą studijų laipsnį tikimasi mokytis 1200 valandų per metus. Tai pagrįsta 200 valandų 20 kreditų moduliu. Tai apima numatytas valandas, laiką, skirtą praktikai ir nepriklausomoms studijoms. Kaip šis laikas paskirstomas kiekvienam iš jų, kiekvienais metais skiriasi ir priklauso nuo jūsų studijuojamo kurso ir modulių.

6 priežastys studijuoti teisę „Hull“

  1. 99% absolventų įsidarbinimo įvertinimas*
  2. Sužinokite teisines virves mūsų juokingame teismo salėje
  3. Galimybė teikti teisines konsultacijas tikriems klientams
  4. Mėgaukitės artima pagalba mūsų draugiškoje teisės mokykloje
  5. Pamokinės veiklos turtai
  6. Patikrinkite savo įgūdžius Teisės draugijos konkursuose

*Procentas studentų, dirbančių ar toliau studijuojančių per šešis mėnesius nuo studijų baigimo: JK nuolatinė gyvenamoji vieta, baigusi pirmą laipsnį; 2016–17 mokslo metų apklausa „Išvykusiųjų iš aukštojo mokslo tikslai“, kurią paskelbė HESA 2018

Naršykite virtualų turą

https://virtualtour.hull.ac.uk/take-a-look-around/area-of-interest/choose-your-subject/law

Priėmimai

Akreditacijos

KARJEROS GALIMYBĖS

Apie Mokyklą

Klausimai