Keystone logo
University of Illinois - College of Law

University of Illinois - College of Law

University of Illinois - College of Law

Įvadas

Ilinojaus Teisės koledžas yra viena seniausių šalies teisės mokyklų, turinti įtakingų dėstytojų, protingą ir kolegialią studentų grupę bei stiprų absolventų tinklą.

Studentai

Ilinojaus teisės studentai yra talentingi ir ambicingi, akademiškai stiprūs, taip pat geografiškai ir patyrę. Jie yra konkurencingi, tačiau kolegialūs ir labai vertina komandinį darbą. Daugelis aktyviai naudojasi įvairiomis galimybėmis, esančiomis ne klasėje. Teisės kolegija reguliariai priima studentus iš daugiau nei 25 skirtingų šalių, turinčių skirtingą profesinę patirtį. Ilinojaus universitete Urbana-Champaign bendruomenėje yra daugiau nei 10 000 tarptautinių studentų iš daugiau nei 110 skirtingų šalių.

Fakultetas

Ilinojaus universiteto teisės fakultetas turi senas ir išskirtines tradicijas tobulinti stipendijas ir tyrimus, mokyti studentus žiniomis, įgūdžiais ir temperamentu siekiant profesinės kompetencijos ir lyderystės bei siekti naudingų teisės ir visuomenės pokyčių. Jie yra:

 • Pramonės lyderiai
 • Pripažinti mokytojai
 • Tarpdisciplininiai ekspertai
 • Įsipareigojęs dalyvauti visuomenėje

Absolventai

Kai atvyksite į Ilinojaus teisę, tapsite šeimos dalimi, kurią sudaro daugiau nei 11 000 teisės kolegijos absolventų ir daugiau nei 470 000 gyvenančių Ilinojaus universiteto Urbana-Champaign absolventų.

LLM programa

Ilinojaus LLM programa skirta parengti studentus, turinčius arba neturinčius išankstinio teisinio mokymo, tobulėti savo profesinėje karjeroje. Užsienio išsilavinimą turintys LLM programos studentai supažindinami su JAV teisine sistema ir suteikiama galimybė specializuotis savo akademinio ar profesinio intereso srityje. JAV apmokyti teisininkai taip pat gali tobulinti savo teisinę kompetenciją, kad galėtų pasiekti savo profesinius ir karjeros tikslus pagal LLM programą.

Skaitykite toliau, kad sužinotumėte daugiau apie LLM programą ir kuo mes išskirtiniai:

Lankstaus tyrimo galimybės

Studentai gali pasirinkti baigti LLM laipsnį per du ar tris semestrus. Neprivalomas trečiasis semestras gali suteikti studentui laiko įsitraukti į intensyvesnę studijų programą, mėgautis didesnėmis stažuotės galimybėmis ir turėti papildomo laiko studijuoti baro egzaminui.

Siekiant suteikti studentams papildomo lankstumo, LLM programa gali būti pradėta rudens semestrą (rugpjūtį) arba pavasario semestrą (sausį).

Pritaikoma mokymo programa

Studentai iš viso baigia 32 kredito valandas (paprastai aštuonis kursus) LLM laipsniui. Turėdami tik du privalomus kursus (atsisakoma arba atsisakoma studentams, turintiems JD iš ABA akredituotos teisės mokyklos), studentai gali pritaikyti savo LLM programą, kad atitiktų jų akademinius ar profesinius poreikius, pasirinkdami iš daugiau nei 100 kursų, siūlomų Teisės kolegijoje kiekvienais metais . Studentai gali pasirinkti pridėti koncentraciją į savo LLM programą, o studentai, norintys mokytis įvairiose disciplinose, gali prašyti leidimo lankyti tam tikrą skaičių Ilinojaus universiteto kursų, esančių už Teisės kolegijos ribų.

Advokatūros egzamino tinkamumas

Magistrantūros ir tarptautinių programų biuras siūlo pagalbą studentams, norintiems laikyti JAV advokatūros egzaminus, ir dirba su asmenimis, kad nustatytų jų tinkamumą ir reikalavimus, kuriuos jie turi atitikti. Nors norint įstoti į Ilinojaus LLM programą nebūtinas teisės bakalauro laipsnis, pareiškėjai, neturintys teisės bakalauro laipsnio, turėtų žinoti, kad net ir baigę Ilinojaus LLM, jie negali turėti teisės laikyti advokato egzamino JAV.

Individualus konsultavimas

Studentams teikiamos individualios konsultacijos ir patarimai, padedantys jiems planuoti karjerą, akademinę sėkmę ir tinkamumą barui.

Ilinojaus universitetas

Nuo įkūrimo 1867 m. Ilinojaus universitetas „Urbana-Champaign“ pelnė pasaulinio lygio tyrimų, mokymo ir visuomenės lyderio reputaciją. Turėdami žemės dotacijų paveldą kaip pagrindą, mes pradedame novatoriškus tyrimus, kurie sprendžia pasaulines problemas ir plečia žmonių patirtį. Mūsų transformacinė mokymosi patirtis klasėje ir už jos ribų yra sukurta taip, kad sukurtų absolventus, kurie nori padaryti reikšmingą, visuomeninį poveikį.

Universiteto ypatybės

Įranga

Teisės koledžo pastatas yra trijų aukštų, maždaug 160 000 kvadratinių pėdų, objektas, esantis Ilinojaus universiteto pavyzdiniame miestelyje Champaign-Urbana, Ilinojaus valstijoje. Pastate yra auditorija, teismo salė, penkios klasės, keturios seminarų salės, klinikinio ir patyriminio mokymosi erdvės, knygynas, kavinė ir dvi studentų susibūrimo zonos. Teisės pastate taip pat yra 58 000 kvadratinių pėdų Alberto E. Jennerio jaunesniojo memorialinė biblioteka, kurioje yra erdvi skaitykla, studentų bendradarbiavimo zonos, tylios studijų patalpos ir klasė / konferencijų kambarys.

Gyvenimas Champaign-Urbana

Champaign-Urbana, kuriame yra dideli miesto patogumai, tačiau pasiekiamas nedidelis miestelis, yra gyvybingas ir prieinamas koledžo miestelis su gyva kultūrine aplinka, nemokamu viešuoju transportu studentams, daugybe restoranų ir daugybe sporto galimybių. Šampano-Urbanos rajonas, pripažintas vienu geriausių koledžų miestelių Amerikoje, turi daugybę galimybių – nuo pasirodymų pripažintame Krannert scenos menų centre ir „ Big Ten“ sporto renginių žiūrėjimo iki daugybės kitų vietinių renginių, tokių kaip kaip Ilinojaus maratonas , Ebertfest kino festivalis , Urbana turgus aikštės ūkininkų turguje arba Friday Night Live muzikos renginiai Šampano centre. Champaign ir Urbana miestelyje ir už jo ribų yra pilna parkų, sporto įrenginių , žaliųjų erdvių, dviračių ir pėsčiųjų takų bei kitų galimybių tiek viduje, tiek lauke.

  Priėmimai

  Taikomi Graduate College priėmimo reikalavimai ir anglų kalbos mokėjimo reikalavimai. Studentai neprivalo laikyti bendrojo magistrantūros egzamino (GRE). Studentai priimami individualiai, įvertinus jų ankstesnius pasiekimus, akcentuojant akademinius pasiekimus.

  Paraiškos reikalavimai

  • Užpildyta paraiška
  • Aprašymas
  • Tikslo pareiškimas
  • Sertifikuoti nuorašai ir įgaliojimai
  • Vienas informacinis laiškas
  • TOEFL arba IELTS balas, gautas iš ETS arba IELTS (arba Duolingo anglų kalbos testo balas nuo 2020 m. vasario 1 d. iki 2023 m. rugpjūčio 1 d.), jei taikoma

  Tarptautiniai pareiškėjai

  Visi tarptautinio laipsnio siekiantys kandidatai privalo pateikti TOEFL arba IELTS arba Duolingo rezultatus kaip anglų kalbos mokėjimo įrodymą, nebent jiems būtų taikoma išimtis. Oficialūs balai turi būti pateikti tiesiogiai iš testavimo agentūros. Visi balai turi būti datuojami per dvejus metus nuo siūlomo priėmimo laikotarpio pradžios.

  Anglų kalbos mokėjimo testasMinimalus riboto statuso įėjimasMinimalus visiško statuso priėmimas
  TOEFL IBT80103
  IELTS (akademinis egzaminas)6.57.5
  DUOLINGO (testai, atlikti tik nuo 2020 m. vasario 1 d. iki 2023 m. rugpjūčio 1 d.)115135

  Vietos

  Vietos
  • Champaign

   504 East Pennsylvania Avenue, 61820, Champaign

   • facebook
   • twitter
   • linkedin
   • youtube
   • instagram

  Klausimai