Keystone logo
University of Law Online Postgraduate LLM įmonių teisė – ne visą darbo dieną
University of Law Online Postgraduate

LLM įmonių teisė – ne visą darbo dieną

Online United Kingdom

24 Months

Anglų kalba

Ištęstinės

Request application deadline

Sep 2024

GBP 11 350

Nuotolinis mokymasis

Įvadas

Mūsų LLM iš mūsų naujojo teisės magistro programų rinkinio yra skirtos teisės ir ne teisės absolventams, norintiems ištirti praktinį konkrečios, specializuotos teisės srities taikymą.

LLM įmonių teisė – ne visą darbo dieną

Internetinis teisės magistras (LLM) yra magistrantūros laipsnis, skirtas pagerinti jūsų akademines teisines žinias, ypač sutelkiant dėmesį į konkrečias dominančias sritis. Šis internetinis kursas, specialiai sukurtas teisės ir ne teisės absolventams, norintiems įgyti teisės magistro kvalifikaciją, yra skirtas išsamioms įmonių teisės žinioms praktikoje plėtoti.

Įstatymas kontekste

Įgykite esminių išsamių žinių ir įžvalgų pasirinktoje teisės srityje ir supraskite teisinių taisyklių svarbą, kaip jos taikomos realiame pasaulyje.

Lankstus mokymasis

Programos struktūra yra labai lanksti. Galite sukurti savo laipsnį Pathway kuris jums tinka ir atitinka jūsų karjeros tikslus, kad ir kokie jie būtų.

Dėsto dalyko ekspertai

Dėsto buvę ir esami praktikai, taip pat mokslinius tyrimus atliekantys ir dėstantys akademikai, orientuoti į teisinę praktiką, o ne tik į teoriją.

Kurso struktūra

1–4 sąlygos (ne visą darbo dieną)

Dviejų savaičių įvadinis kursas: ne teisės studentams tai apima privalomą įvadą į Anglijos ir Velso teisę, kuris turi būti baigtas prieš pradedant pirmuosius modulius.

Jūs užbaigsite:

 • Įmonių teisė praktikoje
 • Tyrimo metodų mokymas (tęsiamas į 2 kursą)

Tada galite pasirinkti tris iš pasirenkamųjų modulių* sąrašo, kuriame yra tokių modulių kaip:

 • Įmonių valdymas ir trikdančios technologijos
 • Tarptautinės prekybos teisė
 • Tarptautinis įmonių valdymas

*Visi pasirenkami moduliai priklauso nuo užimtumo.

5–6 sąlygos (ne visą darbo dieną)

 • Įmonių teisės disertacija

Kurso informacija

„LLM Company Law Online“ yra novatoriška, lanksti programa, skirta teisės ir ne teisės absolventams, kurie nori įgyti esminių išsamių įmonių teisės žinių praktikoje. Nesvarbu, ar planuojate prisijungti prie pasaulinės korporacijos, ar tiesiog norite daugiau sužinoti apie tai, kaip įmonių teisė veikia praktikoje, ši programa suteiks jums žinių, padėsiančių įgyvendinti savo ambicijas.

Šis kursas teikiamas tik internetu. Viso etato pasirinkimai skirstomi į tris kadencijas per vienerius kalendorinius metus, o ne visą darbo dieną – šešioms kadencijoms per dvejus kalendorinius metus. Kiekvieno kurso pradžioje yra internetinė indukcijos programa.

Kiekvienas mokomas modulis yra pristatomas per dešimt mokymo savaičių, o kiekvieną savaitę vyksta dviejų valandų seminarai. Visa parengiamoji medžiaga, įskaitant bet kokį paskaitų turinį, pateikiama virtualioje mokymosi aplinkoje (VLE), kaip ir visa konsolidacinė medžiaga.

Disertacija vykdoma pagal 5 ir 6 terminus (ne visą darbo dieną). Visi mokomi moduliai turi būti baigti prieš pradedant disertaciją.

Studijuodami LLM internetu pas mus, jūs:

 • Praplėskite savo karjeros akiratį įgydami vertingą magistro kvalifikaciją pasirinktose specializuotose srityse.
 • Išmokite profesinių įgūdžių, kad išsiskirtumėte iš potencialių darbdavių.
 • Įgykite naujausių žinių apie teisę ir praktiką pasirinktoje srityje bei šių pokyčių įtaką komercinei ir teisinei praktikai.
 • Gaukite individualų dėstytojo palaikymą ir atsiliepimus apie savo darbą iš visiškai kvalifikuoto teisininko.
 • Sukurkite portfelį, kuriame įstatymai būtų demonstruojami praktiškai.

Šios programos su apdovanojimais susijęs modulis apims tokias sritis kaip steigimas ir steigimas, juridinio asmens statusas, direktorių pareigos, smulkiųjų akcininkų apsaugos mechanizmai, akcijos ir nemokumas. Šio modulio tikslas yra įtraukti įmonių teisę į kontekstą, leidžiantį išmokti pritaikyti sudėtingas teorines koncepcijas realiose klientų situacijose.

Be bendro supažindinimo su programa, yra dviejų savaičių įvadas, apimantis pagrindinius Anglijos teisės sistemos principus. Tai privaloma ne teisės studentams, bet taip pat atvira teisės studentams, norintiems atnaujinti Anglijos ir Velso teisės pagrindus. Tai būtų naudinga kiekvienam studentui, kuris padarė didelę pertrauką nuo teisinio išsilavinimo.

Kad būtų lengviau pasiruošti 3 termino disertacijai, 1 ir 2 sąlygos apima daugybę privalomų ir papildomų pasirenkamų tyrimų metodų mokymo sesijų.

Kurso informacija

Įvertinimas

Moduliai vertinami trijų valandų nematomu egzaminu raštu arba 4500 žodžių kursinio darbo užduotimi.

Visiems egzaminams, įskaitant internetines studijas, privaloma lankytis viename iš mūsų JK miestelių (arba patvirtintame užjūrio centre pagal išankstinį susitarimą).

Numatytoji studijų vieta internetu yra Londonas.

Disertacijos modulis bus įvertintas pateikiant disertaciją (15 000 žodžių) ir suteikia galimybę nuolat, nuodugniai ir intensyviai ištirti ir apmąstyti jūsų pasirinktą specialistų sritį.

Struktūra

Šis kursas turi naujoviškai lanksčią struktūrą su konkrečiais vertinimais, kurie padeda efektyviai mokytis.

Kurso reikalavimai

Studentai turėtų turėti JK bet kurio dalyko bakalauro laipsnį, kurio santykis yra 2:2 arba didesnis, arba lygiavertę kvalifikaciją. Ne teisės studentai turi baigti privalomą dviejų savaičių įvadinį kursą, apimantį pagrindinius Anglijos teisės sistemos principus, nebent jie gali įrodyti, kad sėkmingai baigė LLB (arba lygiavertį) arba mažiausiai 3 teisės modulius, kurių vertė ne mažesnė kaip 80 QCF kreditų, kuri turi apimti – anglų teisinę sistemą, sutarčių teisę ir delikto teisę.

Kaip taikyti

 • Dėl šio kurso galite kreiptis tiesiai į Universitetą.
 • Šio kurso negalima pasirinkti studijuoti kartu su mūsų teisinės praktikos kursu (LPC).

Apie Mokyklą

Klausimai