Keystone logo
University of Law Online Postgraduate LLM įmonių valdymas - ne visą darbo dieną
University of Law Online Postgraduate

LLM įmonių valdymas - ne visą darbo dieną

Online United Kingdom

24 Months

Anglų kalba

Ištęstinės

Request application deadline

Sep 2024

GBP 11 350

Nuotolinis mokymasis

Įvadas

Mūsų magistrantūros studijos iš mūsų naujojo magistro laipsnio programų yra skirtos teisės ir ne teisės absolventams, norintiems ištirti praktinį konkrečios, specializuotos teisės srities taikymą.

LLM korporatyvinis valdymas internetu – ne visą darbo dieną

Internetinis teisės magistras (LLM) yra magistrantūros laipsnis, skirtas pagerinti jūsų akademines teisines žinias, ypač sutelkiant dėmesį į konkrečias dominančias sritis. Šis kursas, specialiai sukurtas teisės ir ne teisės absolventams, norintiems įgyti teisės magistro kvalifikaciją, yra skirtas išsamių žinių apie įmonių valdymą praktikoje ugdymui. Jei norite tobulinti savo įgūdžius, kad pagerintumėte supratimą apie tai, kaip korporacijų mechanizmai, santykiai ir procesai daro įtaką jų veikimui ir veikimui, šis kursas yra puikus būdas pagilinti savo patirtį ir suteikti įrankių, leidžiančių pasiekti savo karjeros ambicijas. .

Įstatymas kontekste

Įgykite esminių išsamių žinių ir įžvalgų pasirinktoje teisės srityje ir supraskite teisinių taisyklių svarbą, kaip jos taikomos realiame pasaulyje.

Lankstus tyrimas

Programos struktūra yra labai lanksti. Galite sukurti savo studijų Pathway , kuris jums tinka ir atitinka jūsų karjeros tikslus, kad ir kokie jie būtų.

Mokė dalyko ekspertai

Dėsto buvę ir esami praktikai, taip pat mokslinius tyrimus atliekantys ir dėstantys akademikai, kurie yra susitelkę į teisinę praktiką, o ne tik į teoriją.

Reikalavimai kursui

Studentai turi turėti JK bet kurio dalyko bakalauro laipsnį santykiu 2: 2 ar aukščiau arba lygiavertę kvalifikaciją. Teisės studentai privalo baigti privalomą dviejų savaičių įvadą, apimantį pagrindinius Anglijos teisinės sistemos principus, išskyrus atvejus, kai jie gali įrodyti, kad sėkmingai baigė LLB (arba lygiavertį) ar mažiausiai 3 teisinius modulius, kurių vertė yra ne mažesnė kaip 80 QCF kreditų. kurią turi sudaryti - Anglijos teisinė sistema, sutarčių teisė ir delikto teisė.

Kurso struktūra

1–4 sąlygos (ne visą darbo dieną)

Dviejų savaičių įvadinis kursas: ne teisės studentams tai apima privalomą įvadą į Anglijos ir Velso teisę, kuris turi būti baigtas prieš pradedant pirmuosius modulius.

Jūs užpildysite:

 • Įmonių valdymas praktikoje
 • Tyrimo metodų mokymas (užsiėmimai per 1 ir 2 terminus)

Tada galite pasirinkti tris iš pasirenkamųjų modulių* sąrašo, kuriame yra tokių modulių kaip:

 • Įmonės teisė ir atitiktis
 • Tarptautinės prekybos teisė
 • Tarptautinis įmonių valdymas

*Visi pasirenkami moduliai priklauso nuo užimtumo.

5–6 sąlygos (ne visą darbo dieną)

 • Disertacija įmonių valdymo tema

Kurso informacija

Šis kursas buvo sukurtas siekiant išsamiai ištirti taisyklių, politikos ir kontrolės, taikomų siekiant nustatyti įmonės elgesį ir numatomus šių priemonių rezultatus, tipus. Ji apima tokias sritis kaip įmonių valdymo modeliai, sistemų klasifikavimas ir pasaulinės finansų krizės poveikis. Ji taip pat apims bendrovės sekretoriaus vaidmenį, direktorių valdybą, valdybos ir jos akcininkų santykius, atskleidimą ir atskaitomybę. Praktinis žvilgsnis į tai, kaip nustatyti, nustatyti ir palaikyti įmonės valdymą, reiškia, kad galėsite praturtinti savo supratimą ir įgūdžius šioje srityje, padedami patyrusių praktikų, galinčių parodyti realaus gyvenimo pavyzdžius, kad kontekstualizuoti tai, ką išmokote.

Šis kursas teikiamas tik internetu. Viso etato pasirinkimai skirstomi į tris kadencijas per vienerius kalendorinius metus, o ne visą darbo dieną – šešioms kadencijoms per dvejus kalendorinius metus. Kiekvieno kurso pradžioje yra įvadas internetu.

Kiekvienas mokomas modulis yra pristatomas per dešimt mokymo savaičių, o kiekvieną savaitę vyksta dviejų valandų seminarai. Visa parengiamoji medžiaga, įskaitant bet kokį paskaitų turinį, pateikiama virtualioje mokymosi aplinkoje (VLE), kaip ir visa konsolidacinė medžiaga.

Disertacija vykdoma 3 terminu (visu etatu) arba 5 ir 6 terminais (ne visą darbo dieną). Visi mokomi moduliai turi būti baigti prieš pradedant disertaciją.

Studijuodami magistrantūroje internetu pas mus:

 • Jį mokys dalyko ekspertai, buvę ir esami praktikai bei į mokslinius tyrimus ir mokymą orientuoti akademikai.
 • Dėmesys teisinei praktikai, ne tik teorijai.
 • Pasinaudokite strategine partneryste su įmonėmis, reguliavimo institucijomis ir akreditavimo įstaigomis.
 • Sužinokite apie teisines technologijas pasirinkdami teisinių technologijų modulių studijas.
 • Pagerinkite savo galimybes įsidarbinti įgydami svarbių įgūdžių, kuriuos galite perkelti, ir apibūdinkite savo karjerą mūsų karjeros komandoje.

Šios programos su apdovanojimais susijęs modulis (Įmonės valdymas praktikoje) taip pat apims įmonės sekretoriaus, direktorių valdybos, valdybos ir jos akcininkų santykius, atskleidimą ir atskaitomybę, kad galėtumėte visapusiškai suprasti įmonės veiklos mechanika. Šio modulio tikslas yra įtraukti įmonės valdymą į kontekstą, kad galėtumėte išmokti pritaikyti sudėtingas teorines koncepcijas realiose klientų situacijose.

Be bendro programos įvedimo, yra dviejų savaičių įvadas, apimantis pagrindinius Anglijos teisinės sistemos principus. Tai yra privaloma ne teisės studentams, bet ir teisės studentams, norintiems atnaujinti Anglijos ir Velso teisės pagrindus. Tai būtų naudinga kiekvienam studentui, kuris padarė didelę pertrauką teisiniame išsilavinime.

Kad būtų lengviau pasiruošti 3 termino disertacijai, 1 ir 2 sąlygos apima daugybę privalomų ir papildomų pasirenkamų tyrimų metodų mokymo sesijų.

Atkreipkite dėmesį, kad dėl Vidaus reikalų ministerijos nuostatų studentams, kuriems reikalinga Studento maršruto viza, kad galėtų studijuoti pas mus, neleidžiama studijuoti internetu ir jie gali rinktis tik akis į akį dėstomus modulius.

Kursų informacija

Vertinimas

Moduliai vertinami trijų valandų nematomu egzaminu raštu arba 4500 žodžių kursinio darbo užduotimi.

Visiems egzaminams, įskaitant internetines studijas, privaloma lankytis viename iš mūsų JK universitetų (arba patvirtintame užjūrio centre pagal išankstinį susitarimą).

Numatytoji studijų vieta internetu yra Londonas.

Disertacijos modulis bus įvertintas pateikiant disertaciją (15 000 žodžių) ir suteikia galimybę nuolat, nuodugniai ir intensyviai ištirti ir apmąstyti jūsų pasirinktą specialistų sritį.

Struktūra

Šis kursas turi naujoviškai lanksčią struktūrą su konkrečiais vertinimais, kurie padeda efektyviai mokytis.

Kaip taikyti

 • Dėl šio kurso galite kreiptis tiesiai į Universitetą.
 • Šio kurso negalima pasirinkti studijuoti kartu su mūsų teisinės praktikos kursu (LPC).

Apie Mokyklą

Klausimai